team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Wednesday, July 25, 2012

 
SaLuSa 23 липня 2012рЧим довше ми стримуємося, тим більше ви залучаєтесь до діяльності, яка покликана звільнити вас з трюму темної кліки. Тобто ми завжди хотiли i підтримували вас брати участь. Ви повинні здобувати досві, який потрібен вам, як людському роду, і це буде зтримувати нас вiд втручання, поки ви ще в змозі рухатися вперед. Тим не менш, у нас є свiй порядок денний, і наші дії в деяких мiсцях повинні зібратися разом. Таким чином, ми робимо все можливе, щоб допомогти вам, поки ви ще маєте стимул для продовження і досягнення результатів. Прогрес здається повільним, але насправді ви робите дуже хорошi досягнення, і люди стають мобілізовані якщо їм необхідно.

Будьте напоготові в ці завершальні часи, так як Темні сили, будучи сильно ослабленими, все ж замишляють останню відчайдушну атаку на вас. Ми можемо допомогти вам відобразити її і зменшити будь-який ефект їх дій, і ви можете подати приклад. Найкраща допомога, яку ви можете надати, це утримувати свою увагу на Світі, і коли багато хто з вас будуть робити так, це буде могутньою силою, яка зведе нанівець вплив нижчих енергій. Які б чутки ви не чули, не дозволяйте їм змушувати вас боятися, так як дезінформація спрямована на те, щоб створювати умови, сприятливі Темним силам. Так, деяка дезінформація буде спиратися на істину, але навіть при цьому ви повинні бути пильними і довіряти вищим силам, включаючи нас, які наполегливо працюють над тим, щоб запобігти будь-які масштабні катастрофи.

Зараз у вас є багато сміливих душ, які виступили вперед на свій страх і ризик, і вони ведуть за собою, а ми їх підтримуємо. Так що дізнайтеся, хто вони, і там де це можливо, запропонуйте свою допомогу, в іншому випадку просто поширюйте інформацію для того щоб інші могли черпати впевненість з того, що відбувається. Галактична Федерація Світла зараз широко відома на Заході, але її роль в ці останні часи не завжди правильно розуміється. Нам би дуже допомогло, якби ви допомогли людям зрозуміти, що ми є єдиним цілим, і що ми не прибульці в справжньому розумінні цього слова. Ми є вами, тільки з вашого майбутнього, і як і ви беремо своє походження з Єдиного Бога цьому Всесвіті.

Ми не представляємо абсолютно ніякої загрози для вас, і ми досягли високого рівня духовного розуміння, що проявляє тільки любов до наших братiв і сестер в інших світах. Коли у вас з'явиться можливість записати свою історію такою, якою вона була, без неточностей або навмисних спотворень, ви виявите, що ми часто допомагали вам, коли ви в цьому сильно потребували. Ви виявите, що минулі цивілізації були часто атаковані Космічними Істотами або навіть були захоплені ними, але це в жодному разі не пов'язано з нашою Федерацією.

Ми присягнули перед Богом, що будемо захищати усі права душ отримувати досвід, який вони бажають, за умови, що це не буде впливати на їх свободу. Ми також визнаємо, що кожному з вас була надана свобода волі створювати свій власний шлях, отримувати досвід, необхідний для просування вашої еволюції. Саме тому, Дорогі наші, ми не можемо просто втрутитися і взяти під контроль ваші справи, бо це відібрало б у вас можливість розвиватися так, як ви вибрали для себе. Тим не менш, ми відповідаємо перед Вищими Істотами, які курирують вашу цивілізацію, і які по-своєму несуть відповідальність перед Богом за успішному виконанню Його Плану. Звичайно, це ваше призначення - завершити цей цикл дуальності можливістю піднестися. Ми знаходимося тут, щоб простежити за тим, щоб вам не завадило домогтися цього анi будь-який зовнішній вплив, ані діяльність Ілюмінатів.

Пам'ятайте, що багато справ, які підсуваються прямо вам під ніс і спрямовані на отримання ще більшого контролю над вами, насправді не будуть мати ніяких наслідків. Так що ми просимо вас не витрачати свою енергію на такі загрози для вашої волі. Темні Сили також знають правду, але продовжують наполегливо просувати свій план, сподіваючись викликати такий страх, який би загальмував ваш прогрес. Ваш шлях веде вас у бік від таких можливостей, і чим більше ви зміцнюєте Світло на Землі, тим більше ви захищені. Темні Сили мають короткозорий погляд на життя і не можуть бачити за межами їх божевільних цілей. Дозвольте їм продовжувати копати собі яму, так як вони впадуть в неї, і їх повернення до Світла займе у них дуже довгий час. Ми не осуджуємо їх, це обраний ними досвід, але це не виправдовує їхнi злочинні діяння проти інших.

Життя й Закони, які управляють нею, написані Богом, і ніхто не може йти врозріз з ними, не створюючи для себе карму. Тим не менш, вчинки проти інших очікувані внаслідок низьковiбрацiйного рівня вашого вимірювання, і це відбувається через відсутність Світла в деяких душах, які так низько попадали. Такий виклик дуальності, і ви прийняли його цілком добровільно, знаючи, що вам будуть допомагати підніматися з неї. І тепер кінець вже близький, і незабаром настане час святкування, коли ваше довге очікування буде завершено. У вас не буде жодних жалкувань, ви насправді будете раді, що у вас була можливість пізнати наслідки володіння свободою волі. Вашим винагородою буде великий стрибок вперед на шляху до повернення у вищі вимірювання. Так що дивіться далі в перспективу, коли ви зустрічаєтеся з Темними Силами, бо вони не можуть зупинити ваш прогрес до завершення вашої подорожі.

Підтримуйте людей, які набралися мужності, щоб вийти вперед і донести до вас істину. Вони роблять це з ризиком для своїх життів, хоча нам і дозволено захищати їх, якщо у їх життєвого плану є час для продовження. Проте бувають випадки, коли велика душа приносить велику жертву щоб сприяти еволюції Людства. У деяких з вас є таке в життєвому плані, і вам потрібно лише поглянути на той вплив, який це має, як наприклад, життя Джона Ф. Кеннеді. Вони роблять це, тому що є прекрасними Істотами Світла і знають, що життя нескінченне, і що смерть це не кінець. Вони створюють великий потік любові, яка підвищує вібрації на Землі. Ви по-своєму можете зробити щось подібне, і багато втілилися для того щоб внести свій внесок у загальний план по знесенню кожного.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і ми очікуємо сигналу, щоб перейти до плану, який постійно оновлюється, згідно з подіями на Землі. Він піддається постійному перегляду, так як загальний сценарій може дуже швидко змінитися. В даний момент ми дуже раді, що ви ведете битву з Темними силами та перемагаєте в ній. Це все, що ми просимо, і час нашої безпосередньої участі наближається, інакше і бути не може, так як час летить так стрімко.

Дякую вам, СаЛуСа 
Mike Quinsey (Майк Квинслі)
Translator: IGOR Translations


·         ARABIC - UPDATED 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian


·           FARSI  -  NEW
·          Français
·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck UPDATED
·         HEBREW - NEW
·         MAGYAR/Hungarian
·         Italiano
·         日本語/Japanese  
·         KOREAN/Korean
·         Latviešú/Latvian
·         Lietuviškai/Lithuanian
·          Nederlands
·         NORSK/Norwegian
·          POLSKA/Polish
·         Português
·          Svenska
·         ROMANIAN
·         РОССИЯ/Russian
·         SLOVENSKY/Slovakian
·         TURKISH 
·          Ukranian -


Originals and translations of Galactic Messages available at
http://peacelovelove.blogspot.com/
http://www.galacticchannelings.com/
http://www.despertando.me/

 

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012