team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Wednesday, July 4, 2012

04:07:2012  SaLuSa 4-July-2012


Щодо розуміння того, що відбувається в світі, є фактично два табори: тих, хто не знають або не піклуються, і тих, хто знає, але намагається пояснити іншим. Потрібна людина з дуже відкритою системою вірувань, щоб прийняти ті зміни, які змінюють всю концепцію і уявлення про життя. Найскладніше для розуміння це те, що багато з тих, на кого ви рівнялися, були маріонетками в руках Ілюмінатів і поширювали брехню щоб тримати вас під контролем. На щастя, зростання вібрацій підіймає людей з темряви, і збільшення рівня їх свідомості заставляє людей ставити під сумнів свої переконання.

Зараз існує багато достовірної інформації і, слідуючи своїй інтуїції ви, безсумнівно, почнете розуміти правду. Пошук себе підготує вас до ще глибшого розуміння, і з прибуттям нас разом з багатьма іншими просунутими істотами, правда буде дивитись вам в очі.

Познання правди не має нічого спільного з розумом, він навіть може заважати вам у ваших пошуках, і для багатьох людей це просто питання розпізнання. Нема жодних гарантій, що ви дістанете істини, звертаючись до релігійних рухів, бо те, що започаткувалося як добра спроба просвітити людей, було перекручено.

Ви побачите, що ті, хто вчить істині, не нав'язують її вам, а просто представляє в якості корисного інструменту для власного розвитку та пошуку. Встановлення контролю через залякування страшними наслідками за недотримуювання певних правил - це не більше ніж страшні спотворення істини.

Все, що вам потрібно знати, сидить глибоко в підсвідомості. Ось як ви можете стати самим собою, і ви будете інтуїтивно знати, що вам прийнятно і співзвучно істині. Тим не менш, треба завжди бути відкритим для розширення вашого розуміння, тому що з вашим зростанням воно піде вперед семимильними кроками.

Беріть те, що вам треба, потроху, поки ви відчуваєте себе комфортно, і ви виявите, що ваш рівень свідомості буде розширюватися досить швидко. Пам'ятайте, що якщо те, що ви отримуєте, не резонуватиме з вами або не нестиме більш високі енергії Любові і Світла, то малоймовірно, щоб це було істинним.

Коли ми зможемо відкрито зустрітися з вами неодмінно розпитуйте про все, що ми даємо вам, оскільки ми не боги, а лише знаходимося набагато далі по шляху розуміння. Ми не можемо творити чудеса, а наші передові технології є результатом нашого більшого розуміння і використання природних енергій, які заповнюють Всесвіт. Ваші вчені часто обізнані про можливі досягнення, але не мають ноу-хау, щоб покласти їх у життя. Тим не менш, деяким з них допомагають інші інопланетяни протягом багатьох років, а також отримали деякі знання від реверсивних технологій з розбитих кораблів. Замість того, щоб поділитися цими досягненнями, вони були значною мірою засекречені з міркувань влади і контролю над світом. З нашого приходу все це зміниться, і такі секрети вийдуть у світ на благо всіх, доступ до наших технологій буде безкоштовний.

Ви маєте повне право вступу до прекрасного майбутнього, вільного від непотрібного контролю або обмеження свободи. З ним прийде рівень щастя, який ви не відчували протягом дуже тривалого часу. З цією метою темні були виявлені та вже відсторонені, щоб позбавити вас від раку, який майже зруйнував вашу цивілізацію. Разом з цим будуть проводитись чистки дляь видалення всіх залишки їхньої негативної енергії і їх здатності нав'язувати свою волю. Мир знаходиться поруч, і всі проблемні місця візьмуть участь в очищені щоб дозволити видалити всі свідоцтва війн і застосування збройних сил. Світ це не варіант, це ваше право на життя, вільне від втручання, право практикувати свій власний шлях і жити у відповідності з вашими культурними традиціями.

Коли природа темних сил буде викрита і зрозуміла, це викличе величезний гнів, і це буде час випробовування, щоб зберігати спокій і не втрачати контроль над собою. Майте на увазі, що наші можливості і технології такі, що жоден злочинець не втече від відповіді за свої злочини. Нема ніякої необхідності для вас щоб спробувати взяти правосуддя у свої руки, просто дозвольте питаннями прийняти свій власний курс. Ваш час буде набагато краще провений якщо допомагати забезпечити стабільність у вашій місцевості, а також поширювати спокій там, де це необхідно. Ви, однак, не повинні робити все самі, оскільки наші союзники візьмуть видну роль і в кінцевому підсумку ми також будемо з вами.

Ви знаходитесь на порозі історичної перемоги над темними, і дуже скоро ми приведем свої дії до розв’язки. У них були всі наміри залишуватись в блиску слави, але ми будемо обмежити їх діяльність, наскільки це можливо. Деяким подіям буде дозволено розвиватися для того, щоб ми могли ловити темних на гарячому. Вони знають, що їх час обмежений, і що в них мало залишилося до того як вони будуть прибрані з арени. Життя стане неспокійним на деякий час для більшості людей, і деякі незручності неминучі через масштаби змін. Не турбуйтеся про це, оскільки у відносно короткий час це буде більш ніж зкомпенсоване. Ті з вас, які в меншій мірі постраждалі, повинні прагнути допомогти всім, хто цього потребує, розділяючи те, що ви маєте.

Перед вами лежить велика пригода, і ви вже знаєте, що ваше Вознесіння неминуче. Лише подумайте, що після тисячоліть ви прийшли до кінця дуальності, переживши один з найпохмуріших періодів який ви коли-небудь відчували. У той же час він також був дуже важливим для вашого рівня розвитку. Це дало вам можливість розвиватися такими темпами, що раніше були безпрецедентними під час перебування в низькі вібрації. На щастя, ви можете при бажанні відкласти спогади про це, а не згадувати численні життя, які були далеко не найкращими

Я Салус з Сіріуса, і вітаю вас від імені Галактичної Федерації Світу. Ми всього лише одна група з багатьох, які збираються навколо Землі, щоб стати свідком події, яка буде унікальною, тому для вашого майбутнього задоволення і інтереса ця подія записується..

Присутні навіть представники цивілізацій з інших Всесвітів, бо вони дуже зацікавлені в тому, що відбувається з вашим Всесвітом. Ви зірки великого вселенського шоу, які будуть буквально освітлювати ваш світ.

Дякую, SaLuSa

Mike Quinsey (Майк Квинслі)
Translator: IGOR


Translations


http://gfbymikequinsey.blogspot.com/ - English
http://www.constanza2003.org/ - Italiano
http://gfindutch.blogspot.com/ - Nederlands
http://glingerman.blogspot.com/ - Deutsch
http://fgfrance.blogspot.com/ - Français
http://gfsvenska.blogspot.com/ - Svenska
http://gfswedish.blogspot.com/ - Português - Novo
http://federaciongalaticaenespanol.blogspot.com/ - ESPAÑOL
http://blog.goo.ne.jp/flathead/c/c0a7212b737344c4f990c62a84cd2dc8 / - 日本語/Japanese
http://gfingreeck.blogspot.com/ - ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck - UPDATED
http://gfinlatvian.blogspot.com/ - Latviešú/Latvian
http://galacticfederationchina.blogspot.com/ - 中文/Chinese
http://gfinbulgaria.blogspot.com/ - БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
http://gfinpolish.blogspot.com/ - POLSKA/Polish
http://gfinrussia.blogspot.com/ - РОССИЯ/Russian
http://gfincroatia.blogspot.com/ – HRVATSKI/Croatian
http://gfinhungary.blogspot.com/ - MAGYAR/Hungarian
 http://gfinnorway.blogspot.com/ - NORSK/Norwegian
http://gfinromania.blogspot.com/ - ROMANIAN
http://gfinslovak.blogspot.com/ - SLOVENSKY/Slovakian
http://gfkorean.blogspot.com/ - KOREAN/Korean
http://turkishgfmq.blogspot.com/ - TURKISH
http://salusainarabic.blogspot.com/ - ARABIC - UPDATED
http://salusainhebrew.blogspot.com/ - HEBREW - NEW
http://gfinlithuanian.blogspot.com/ -Lietuviškai/Lithuanian
       UKRAINIAN - NEW

Originals and translations of Galactic Messages available at
http://peacelovelove.blogspot.com/
http://www.galacticchannelings.com/
http://www.despertando.me/

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012