team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Wednesday, July 11, 2012

11:07:2012 
SaLuSa, 11липня, 2012Немає кращого часу, анiж зараз, щоб розглядати ваші стосунки з друзями або сім'єю. Часто, коли ви народжуєтесь, ви розміщуєтеся поряд з душами, яких ви знали в попередніх життях, і це з причини того, що ви, ймовірно, маєте проблеми між вами, тому потрібне зіткнення знову. Оскільки є блоки між вами, ви нестимете їх через кожне наступне життя, поки це не буде вирішено. Коли ви розміщуєтеся разом знову в однiй сім'ї, ви не знаєте, чому, але ви, можливо, маєте антагонізм один до одного. Оскільки очікується, що члени сім'ї краще знаходять спiльну мову один з одним, то відмінності мiж ними могли б бути більш легко подоланi. Проте, це не завжди так, і вони можуть погіршати.
Так, якщо ви визнаєте себе в такій ситуації, зрозумійте, як це сталося і зроблiть рух, щоб відновити вашi взаємовідношення. Інколи найсильніший може пробачити, і це - не знак слабкості. Будьте першим, щоб запропонувати оливкову гілку, і це випустить негативні емоції, якиi ви тримаєте у собi. Краще звернутися до проблеми зараз замість того, щоб дозволяється цьому загнивати і залишатися з вами. Ті, хто тримається за ідею, що вони - жертва, повинен розуміти, що карма – це робота над проблемою між двома людьми, і обидва з них однаково включені в цю роботу.

Ті душi, які можуть легко пробачити акції проти них, показують їх духовне просування і таким чином допомагають іншiй душi еволюціонувати. Це - шлях уникати помсти, оскільки це непотрібно, оскільки жоден дух не уникне духовного правосуддя в тому чи iншому випадку. Це не означає, що покарання включене, це – карма, і приймаючи рішення, ви маєте можливість показати, що ви можете мати справу з вашими проблемами без несприятливих результатів.

Безконтрольні емоції знаходяться в корені частих невдач, які з вами трапляються, і зазвичай викликано егоїзмом і так званою гордістю. Якщо ви хочете піднятися в королівство, де мир і гармонія існують, то ви повинні почати житии таким чином вже зараз. Будьте тим, кого ви бачите як Вищого Себе, і будьте вільним від вашого старого себе, який став полонений нижчими вібраціями і відсутністю Світла.

Час боротьби за виживання закінчується, і ви майже увiйшли нову фазу, де немає жодного недоліку, лише достаток. Де ті, хто на темнiй сторонi, більше не зможуть гнобити вас і забирати ваші права. Ви досягаєте дверей свободи і миру, і вiд вас потрiбно небагато у відповідь, лише обходитись з iншими так, як ви хоцете, щоб обходилися iз вами.
Якби ви тiльки могли цілком розуміти, що ви чекаєте цього періоду дуже велику кількiсть часу. Минулi часи відколюються від вас і ви повинні дозволяти цьому пiти з ваших життiв. Просувайтеся з досвідами, які піднiмають вас вгору, і знайте, що ті душiх, яких ви любите і живете з ними разом, також роблять те ж саме. Якщо ви плануєте у майбутньому зустрітися з ними знову - це повинно статися, але звичайно багато хто подорожуватиме з вами, оскільки ви піднімаєтеся. Ніхто свідомо не порушує взаємини , але ви повинні визнати вiльний вибір, інші мають таке ж право вибору, як i ви.


Все, що лежить попереду, для тих, хто піднімається, є вищою вібрацією, і не належить до нижчих вібрацій і підтримує його форму. Старіння, як ви це розумієте, більше не відбувається і фактично все залишається в його звичайній умові. Чи можете ви уявити, як це дивно, коли немає жодного розпаду або смерті. Умови ще не статичні, і зміна може мати місце без шуму i пилу, оскільки це миттєво. Пам’ятайте, любi моі, що це королівства, де ви зможете творити силою думки, і руйнувати, якщо необхідно.


Коли ви думаєте про те, чого вам треба досягти, це, поза сумнівом, варто будь-яких зусиль, щоб переконатися, що ви зростаєте. Ваш намір - одна річ, але зараз вам потрібно почати жити з вашою правдою. Дива Всесвіту виходять далеко за межi вашої уяви, і життя рясніє скрізь, навіть в тому ж просторі, який ви займаєте. Всі духи практикують те, що вони вибрали як засіб підйому їх вібрацій, в той же час додаючи це до загального об’єму знання, з якого всi інші душi можуть черпати.


За межами вашого виміру ви знайдете, що Єдність всього життя цінується і розуміється, і тому там любов і дружба між всіма цивілізаціями. Проте є індивідуальні групи, як виключення, що ви назвали б до бунтівниками, але вони створюють маленьку. Інколи вони проникають від інших Всесвітів але можуть бути послані назад, туди, звiдки вони прийшли. На Землі це було значно відмінно, оскільки ви є набагато нижчою вібрацією, яка дозволяє подібним вібраціям проникати у ваш простір. Треба підкреслити що, ми були вашими захисниками, щоб відсторонити неуповноважених відвідувачів Землі. Якщо б Галактична Федерація Свiтла не подорожувала з вами, ви б не були там, де ви є сьогодні. У вашому теперiшньому циклі ви були як молоді діти, яким потрібна провідна рука і захист.


 Ми насолодилися нашою подорожжю з вами і дізналися багато про проблеми, з якими ви зіткнулися. Для нас це була задовольняюча пригода, і ми чекаємо з нетерпінням дивного возз'єднання, яке наближається дуже швидко. Потім ви повинні зустрітися з вашими справжнiми сім'ям, звідки ви прийшли багато часу назад. Це була далека дорога, але в раніших цивілізаціях як наприклад Атлантида багато хто з вас зустрів нас потім, у тi періоди, коли вібрації були вищі, ми регулярно ходили між вами. Атлантида мала своi злети і падiння, і зрештою була відповідальна за власне руйнування. Це могло так легко статися знову на вашій Землі, якби не наша присутність і втручання.


Ваша доля – піднятися, і вже не буде такоi кількості втручань Темних. I не лише тому, що буде надто пізно, але й тому, що їх енергетична база зараз падає і майже неоперабельна. Вони будуть, як ви кажете, бігти перелякано, вони ніколи не уявляли що план міг терпіти невдачу. Зараз вони б’ються у відчаї як остання задуха, але це буде фінал, оскільки вони близькi до того, щоб бути видаленими з їхнiх, як вони вважали, неприступних позицій. Ніколи не бiйтеся, моі любi, ми поруч і захищатимемо вас аж до останніх моментів.Дякую вам, СаЛуСа 
Mike Quinsey (Майк Квинслі)
Translator: IGOR Translations


http://gfbymikequinsey.blogspot.com/ - English
http://www.constanza2003.org/ - Italiano
http://gfindutch.blogspot.com/ - Nederlands
http://glingerman.blogspot.com/ - Deutsch
http://fgfrance.blogspot.com/ - Français
http://gfsvenska.blogspot.com/ - Svenska
http://gfswedish.blogspot.com/ - Português - Novo
http://federaciongalaticaenespanol.blogspot.com/ - ESPAÑOL
http://blog.goo.ne.jp/flathead/c/c0a7212b737344c4f990c62a84cd2dc8 / - 日本語/Japanese
http://gfingreeck.blogspot.com/ - ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck - UPDATED
http://gfinlatvian.blogspot.com/ - Latviešú/Latvian
http://galacticfederationchina.blogspot.com/ - 中文/Chinese
http://gfinbulgaria.blogspot.com/ - БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
http://gfinpolish.blogspot.com/ - POLSKA/Polish
http://gfinrussia.blogspot.com/ - РОССИЯ/Russian
http://gfincroatia.blogspot.com/ – HRVATSKI/Croatian
http://gfinhungary.blogspot.com/ - MAGYAR/Hungarian
 http://gfinnorway.blogspot.com/ - NORSK/Norwegian
http://gfinromania.blogspot.com/ - ROMANIAN
http://gfinslovak.blogspot.com/ - SLOVENSKY/Slovakian
http://gfkorean.blogspot.com/ - KOREAN/Korean
http://turkishgfmq.blogspot.com/ - TURKISH
http://salusainarabic.blogspot.com/ - ARABIC - UPDATED
http://salusainhebrew.blogspot.com/ - HEBREW - NEW
http://gfinlithuanian.blogspot.com/ -Lietuviškai/Lithuanian


Originals and translations of Galactic Messages available at
http://peacelovelove.blogspot.com/
http://www.galacticchannelings.com/
http://www.despertando.me/

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012