team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Friday, July 13, 2012

13.07.2012

 
SaLuSa 13 липня 2012р


Як ви бачите, є деякі затримки, але дуже багато всього відбувається в світі. Наш загальний огляд і знання вказують на те, що кінець часів просувається успішно. Величезні ресурси, які будуть ось-ось використані, забезпечать запланований успіх, і отримуючи повідомлення з різних надійних джерел ви незабаром взнаєте, коли арешти поширяться повсюдно. Це буде першим великим кроком у напрямі очищення дороги для здійснення всього іншого. Головне те, що це все почалося, і раптово переросте в дію глобального масштабу. Це матиме такий ефект, що ті, хто блокують справжні новини, жодним чином не зможуть утримувати це в таємниці.

Що понад усе надихає, і що відбувається в потрібний час, це те, що все більше людей починають ставити під сумніви дії тих, хто володіє владою. Вони бачать наскрізь їх брехню і заховання, і починають ставити під сумнів те, що відбувалося у минулому. Це радує нас, оскільки ослабляються узи, якими таємна еліта обплутала вас, і їх влада над вами. Більш всього вони бояться могутності людей, і воно набирає силу, коли формуються групи з по-справжньому великим впливом. Найбільш корисний спосіб оголосити про свої бажання це петиції, які зараз набирають хід. Добийтеся того, щоб ваш голос був почутий, і тим, до кого це все направлено, все важче і важче ухилятися від цих питань. Ваше положення змінилося всього за декілька років, і ваги правосуддя схиляються на вашу користь.

 
Які б мирні засоби ви не використали, щоб привернути увагу ваших лідерів, все це прийнятно, але ми просимо вас не дозволяти втрачати голову, опасайтеся диверсантів, які замишляють нанести утрату вашим рядам. З різних причин є люди, які виступають проти змін, і в деяких випадках це страх нашого прибуття. З часом ми сподіваємося показати всім, що наші наміри чисті, і що ми всім серцем відстоюємо ваші інтереси. Як би там не було, буде зроблено так, що кожна душа зрештою переходитиме на потрібний їй рівень. Пам'ятаєте, що ваша теперішня Земля також возноситься, і лише душі, які готові, можуть піти з нею. Для всіх інших їх майбутнє також гарантоване, і жодна душа не буде забута, у всіх є своє місце у Всесвіті.

Зараз ви знаходитеся в декількох останніх місяцях до великого дня, і цілком зрозуміло, деякі цікавляться, чи потрібно їм планувати своє майбутнє після цієї дати. Вони запитують про такі питання як інвестиції або володіння майном, і в цілому, про свої потреби, а у багатьох випадках бідності. Ми просимо вас зараз жити день за днем, оскільки дуже скоро багато проблем, що займають вас сьогодні, будуть вирiшенi запланованими змінами. Достаток і процвітання скоро задовольнять всі ваші потреби, і у результаті ви абсолютно ні в чому не матимете потреби. Багато що станеться після Вознесiння, але перш за все якомога раніше будуть задоволені ваші найперші потреби. Ми повною мірою знаємо, що нам потрібно зробити, щоб зробити вас щасливими і здатними жити в світі, знаючи, що ми уповноважені на це. Ви внесете свій внесок, працюючи з нами, оскільки ми хочемо, щоб ви брали участь з нами в наших спільних зусиллях.

Все заплановане дуже близько до початку таким чином, що ви побачите те, що відбувається, і ви будете в курсі всього. Ми знаємо, що так багато з вас горять бажанням зараз же взяти участь, і залежно від ваших умінь, ви звичайно ж прилучитеся до інших учасників, або навіть з вами буде здійснений прямий контакт. В цілому, нам потрібно трохи допомоги, оскільки використовувані нами комп'ютери можуть вирішувати найскладніші завдання.

Але було б добре працювати разом, оскільки ми це робитимемо деякий час, навіть після Вознесiння. У міру розвитку наших стосунків ви, природно, далеко просунетеся самі і у результаті зможете справлятися з лежачими перед вами завданнями. Як ви повинні знати до цього моменту, ви є величними Істотами зі своїми правами, і не пройде багато часу, як ви  повернетеся на рівні, які раніше займали.

В деякій мірі ви вели прості життя на Землі, але зустрінуті вами труднощі дуже швидко прискорили вашу еволюцію. Часом могло бути важко, але коли ви викликалися добровільно, ви знали, що зможете все здолати. У всі часи вам надавалася допомога під час потреби. Ваші ангели-охоронці тримали вас за руки, коли вам загрожувала небезпека, і вони часто втручалися щоб врятувати вас від смерті. Ви можете також виявити, що вони зробили для вас більше, ніж ви знаєте, і при цьому вони нічого не просять взамiн, але завжди дуже вдячливі, отримуючи вашу вдячність. Мета ваших наставників захищати вас, коли над вами нависнула загроза, звичайно, якщо це не є частиною вашого досвіду карми. Вони також зроблять все можливе щоб ви не збивалися з курсу і виконували ваш життєвий план. Отже зараз вони більше знають про вас, ніж ви самі.

Вперед вас чекає багато возз'єднань з друзями, які не були у вашому поточному житті, але ви зустрічалися з ними в інших життях. Подумайте, як багато душ ви зустрічали і з ким ставали хорошими друзями за сотні життів, деякі стосунки тривали довше і були тісніше, ніж інші. Деякі навіть втілилися з вами в одній сім'ї. Узи любові неможливо розірвати. Після  Вознесiння ви перейдете у вищі виміри гармонії, в яких всі Істоти відносяться до друга з люблячими енергіями, і це так відбувається завжди. Інакше і не може бути, і життя є суцільним щастям.

Земля це найпрекрасніший світ, але ви ще не бачили її в самому кращому одіянні і сяючій славі. Все це буде після того, як Матінка Земля завершить своє очищення і зможе повернутися до свого первозданного стану. Востаннє ви випробовували це еони років назад з цивілізаціями, які давно зникли. Отже, як ви часто говорите, все краще ще попереду, і ви братимете в цьому безпосередню участь. Ми відчуваємо, що ви починаєте оцінювати, як унікально бути зараз на Землі. Це і справді час насолоджуватися вашим звільненням від всієї тьми, яку ви зустрічали.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і я можу сказати вам, що Галактична Федерація Світла аплодує вам за ваше наближення до кінця часів, і ми знаємо, що у вас зараз є сила і рішучість дійти до самого кінця і отримати перемогу, яка воістину за вами. Ми шлемо вам нашу Любов і захоплення.

Дякую вам, СаЛуСа 
Mike Quinsey (Майк Квинслі)
Translator: IGOR Translations


http://gfbymikequinsey.blogspot.com/ - English
http://www.constanza2003.org/ - Italiano
http://gfindutch.blogspot.com/ - Nederlands
http://glingerman.blogspot.com/ - Deutsch
http://fgfrance.blogspot.com/ - Français
http://gfsvenska.blogspot.com/ - Svenska
http://gfswedish.blogspot.com/ - Português - Novo
http://federaciongalaticaenespanol.blogspot.com/ - ESPAÑOL
http://blog.goo.ne.jp/flathead/c/c0a7212b737344c4f990c62a84cd2dc8 / - 日本語/Japanese
http://gfingreeck.blogspot.com/ - ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck - UPDATED
http://gfinlatvian.blogspot.com/ - Latviešú/Latvian
http://galacticfederationchina.blogspot.com/ - 中文/Chinese
http://gfinbulgaria.blogspot.com/ - БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
http://gfinpolish.blogspot.com/ - POLSKA/Polish
http://gfinrussia.blogspot.com/ - РОССИЯ/Russian
http://gfincroatia.blogspot.com/ – HRVATSKI/Croatian
http://gfinhungary.blogspot.com/ - MAGYAR/Hungarian
 http://gfinnorway.blogspot.com/ - NORSK/Norwegian
http://gfinromania.blogspot.com/ - ROMANIAN
http://gfinslovak.blogspot.com/ - SLOVENSKY/Slovakian
http://gfkorean.blogspot.com/ - KOREAN/Korean
http://turkishgfmq.blogspot.com/ - TURKISH
http://salusainarabic.blogspot.com/ - ARABIC - UPDATED
http://salusainhebrew.blogspot.com/ - HEBREW - NEW
http://gfinlithuanian.blogspot.com/ -Lietuviškai/Lithuanian


Originals and translations of Galactic Messages available at
http://peacelovelove.blogspot.com/
http://www.galacticchannelings.com/
http://www.despertando.me/

 

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012