team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Saturday, August 2, 2014

01.08.2014


SaLuSa, August 1, 2014
СаЛуСа, 1 серпня, 2014 

Для вас життя, здається, рухається повільно і кожен момент віддруковується у вашому розумі, проте  фактично зміни відбуваються швидко. Ще ніколи не було часу, коли стільки відбувалося так швидко. Ви поспішаєте у напрямку до чудових змін і ніщо не зможе повернути їх назад. Був встановлений шаблон  для швидкої зміни усього потрібного, щоб ввести давно очікуваний Новий Вік. Ви - частина складного плану, який  дозволить темним силам  бути відповідальними  за причину їх власної кончини. У їх зарозумілості вони вважають, що вони - майстри їх майбутнього  і не звертають уваги на веління Небес. У вас є  вислів про надання кому-небудь "досить мотузка, щоб повіситися" і це позиція Темних Сил. Їх доля остаточно вирішена і вони не можуть викупити інший  шлях.

 Ми часто проголошували, що є розпуття між тими, хто готовий піднятися і тими, хто не хоче цього  і це ніколи не було більш істинним, ніж є сьогодні. Ви  усі переміщуєтеся на  рівень, який відображає  вашу істинну вібрацію  і жоден дух  не може залишатися в межах вищих вібрацій, якщо це тільки не їх істинний рівень. Він  як справедливий, так і логічний, що ви будете відчувати себе "удома" подібно до духів, хто розділяє ваші власні амбіції і духовне розуміння. Проте, ви будете  здатними обслуговувати тих, хто знемагає  в нижчих вібраціях, якщо це буде  вашим бажанням. Для багатьох є природжене співчуття відповідальності за тих духів, які бажають  піднятися  вгору. Будьте упевнені, що вам буде надана  можливість зробити так.

Ви живете у  визначальний час, коли духи подібного виду притягуються разом. Це нормально у кінці Віку  і готує людей до наступної стадії в їх еволюції. Нарешті ви скоро зможете насолодитися вашим  досвідом з духами подібного виду і прогрес буде швидким. Тому ви зможете зосередитися на вашому власному майбутньому і підтримувати ваші особисті вібрації. Для цієї стадії встановлений  шаблон  і найбільше духів досягло пункту просування вперед, який повністю представляє їх справжню стадію прогресу. Ми аплодуємо і любимо тих духів, хто все ще працює і віддає себе повністю, щоб інші зрозуміли правду. Це було в  їх життєвому  контракті і виконання їх бажання допоможе їм зрозуміти істинного себе.

Пам'ятайте, що у  ваших подорожах  найчорніші з духів все ще мають іскру Світла. Тому це буде  відповіддю  тим духам навколо, які можуть нести своє Світло,  як прапор їх відданості  Богу. Це, можливо, займає час,  але ніякий дух не залишиться без  допомоги, і це - великий виклик, який перевірить тих, хто несе Світло. Візьмемо дуже передовий дух, який має повну і беззастережну  віру у Світло. Ті, хто відчуває спонукання, щоб допомогти духам з меншим Світлом,  завжди знаходитимуть правильний рівень, і не думають йти  до навіть нижчого рівня.

Дорогі Духи Світла і Любові, усі ви відчуваєте спонукання, щоб допомогти іншим  і згідно з вашим досвідом знайдете, що такі можливості виникають  на вашому життєвому  шляху. Проте, спробуйте дозволити їм прийти до вас  природним шляхом і знайте, що вони не обов'язково запитуватимуть вас. Зробіть все, що в межах ваших здібностей і ставтеся до інших так, як ви хотіли б, щоб ставилися до вас. Ви знатимете, коли ви знаходитеся на правильному треку  і успіх не роздує ваше его, хоча деякі духи не можуть допомогти,  але відчувають  себе дуже обрадуваними. Це прекрасно і ми відчуваємо таку вдячність, коли ви проявляєте належну енергію і досягаєте вашої мети. На вищому рівні ми всі Єдині  і дуже потужні Істоти, працюючи з чистими вібраціями Любові і Світла.

Ми тут знаємо, що деякі духи горять бажанням служити Світлу  і відчувають, що вони не використовуються, як вони бажали б. Можна сказати вам, що ці ваші бажання відомі нам  і будьте упевнені, що, як тільки виникне  ідеальна можливість, то ви  будете  залучені. Навіть просто, будучи хорошим прикладом духу Світла, ви допоможете іншим, щоб зрозуміти, як виразити себе, поки ви на Землі. Тому будьте упевнені, що усі  Істоти  Світла сприяють підняттю інших, і дійсно не кажучи вже про вашу особисту еволюцію це - те, для чого ви прийшли на Землю. Духи є однією великою сім'єю Світла і Любові, це ваш подарунок від Бога.

Ви пройшли довгий шлях відколи ви уперше вибрали  випробування на Землі. Коли ви уперше прийшли, ви  вже були  надзвичайно розвиненими Істотами  і були готові понизити  ваші вібрації, щоб навчитися тому, що  було в нижчих вібраціях. Спочатку ви знаходилися в рівні, де ви були Істотами Світла, але за довгий період часу, коли вібрації знизилися  і ви втратили контакт з вашим Вищим Я. Це означало, що ви сповзаєте до нижчих рівнів і у вашій історії це записано,  як Темні Віки. Проте, завжди було Світло і в ході часу темрява була скорена і піднята. Тому Світло повернулося і сьогодні ви на порозі Нового Віку.

Бажані зміни маніфестуються  багатьма  різними способами  і не обов'язково очевидними, якби тільки ви змогли побачити  панорамний вид, як наприклад ми робимо. Проте, погодні зміни відбуваються в  широкому масштабі і вже очевидні. Як ми заявляли раніше, погода у всьому світі стає помірнішою, і ці  зміни ви вже відмічаєте. Для когось це з'являється як сум'яття і це тому, що зміни всесвітні, і як ви відмічаєте також впливають на тваринний і рослинний світи. Такі зміни вже відбувалися  у ваші  минулі часи і дуже природні, особливо на суходолі. Озираючись назад у вашій історії, ви знайшли б, що цей ваш світ виглядає іншим до того, що є сьогодні.

Я – СаЛуСа із Сиріуса  і відчуваю підйом  відповіддю Духів Світла їх викликам, в час, коли їх співпраця така життєво важлива  для успіху Крайніх Часів. Ви витримаєте  шторм, взявши кермо в свої руки, щоб вести  людей Землі до перемоги. Одного дня  в недалекому майбутньому ви повністю зрозумієте важливість  вашого успіху. Принести Світло з собою до Землі – це одна річ, але вам довелося зрозуміти його існування в собі і знайти йому  хороше застосування. Ми посилаємо нашу Любов і Світло, як завжди, і нетерпляче чекаємо день нашого возз'єднання.

Mike Quinsey
 Перекладач: Fedir 

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012