team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Saturday, July 12, 2014

11:07:2014


SaLuSa, July 11, 2014
СаЛуСа, 11 липня, 2014

Ми виявляємо новий настрій серед багатьох  з вас і дійсно вітання, яке вказує, що ви рушили після стадії розчарування, яке ви відчували після кінця 2012. Ситуації в яких вас випробували - значною мірою їх результат, який  дуже текучий  і з самим кращим наміром, ми не можемо завжди передбачати, як речі проявляться. Проте, ми можете бути упевненими, що б ми не робили, це  в кращих інтересах кожного. Це - більша картина, яка важлива і з вашої перспективи, ви не можете дійсно бачити це усе. Бог видав декрет, що усі повинні досягти успіху, як планувалося, і це - " доконаний факт ". Так ми просимо вас визнати, що ми цілком довіряємо, щоб донести   правду і допомоги вам просуватися якнайшвидше в Новий Вік. Те, що визначив Бог повинно статися, і байдуже, що заважає цьому, воно не буде і не може мати успіху.


 Тому, ви можете зробити свої плани, щоб  сприяти зусиллям, які приводять до  завершення  старих енергій Віку, ломкою влади, яка на вас. Не бійтеся їх, оскільки інакше ви продовжуватимете зв'язуватися з ними. Ви можете захистити себе у всі часи, зосереджуючись на Світлі, яке гарантує, що ви в безпеці у всі часи. Старий світ сидить уздовж сторони  нового світу, але рано чи пізно туди прийде велике підняття, що принесе зміну, яка бачитиме кінець дуальності, як наприклад ваше випробування. Ми знову підкреслюємо, що буде розпуття  і Новий Вік серйозно запустить скидання плаща темряви.

 Ви правильно чекаєте, що крайні часи є складною сумішшю усіх видів дослідів, як багато, багато шляхів збираються  разом для завершального очищення. Кінець для  багатьох означає  швидкий відхід із Землі тільки, щоб продовжувати свої досліди на відповідному рівні для їх специфічної вібрації. Ми знаємо, що деякі з вас мають сильні зв'язки з іншими духами, але кожному з вас дозволяється йти  вашим власним шляхом. Іноді групи духів прогресуватимуть разом, і це можливо, тому що вони знаходяться в подібній стадії еволюції. Проте, коли приходить час для нового передового досвіду, індивідуальний дух переміститься на інший рівень. Одна річ, яку ми підкреслюватимемо знову, є те, що як тільки ви маєте істинний любовний зв'язок з іншим духом, байдуже, де вони знаходяться, вони завжди відповідатимуть вашій спробі контактувати з ними. Це  тому, що на вищих рівнях відстань не є бар'єром для виконання і контакт безінерційний.

 Ваше життя на Землі - такий контраст до того життя, яке ви збираєтеся випробовувати, як тільки ви піднялися. Будьте відкриті для багатьох змін, які ви знайдете дуже приємними і не думайте в термінах життя, як ви вмієте зараз. Вас не захарастять обмеження,  накладені на вас нижчими вібраціями. Ви будете вільним духом, здатним транспортувати себе туди, куди  ви  забажаєте  і він буде у вашому світловому тілі. Ви будете "харчуватися" енергіями навколо вас, хоча можливо будете їсти  певні світлові "продукти", які надзвичайно вигідні тілу. Ви, можливо, будете добре читати або слухати  Зоряні Регіони через духів, які прийшли в  цей регіон негайно після смерті. Вони будуть вашим першим досвідом вищих рівнів вібрації  і подібними до вас,  за винятком того, що ви все ще думаєте і дієте, як раніше на Землі. Ви скоро навчитеся, як користуватися вашою силою думки і пристосовуватися до нового рівня існування.

 Навіть зараз ви маєте певний ступінь влади для створення, але це ефективніше, коли ви збираєтеся в групи. На вищих рівнях вони можуть таким чином  створити будівлі і розуміють, що ви бачитимете на зоряних рівнях - результат користування такими творчими енергіями. Прийде час в не так вже віддаленому майбутньому, коли ви будете  мати силу, щоб створити те, що потрібно для вашого хорошого існування. Чи можете ви зараз почати бачити безліч  ваших думок і використання ваших здібностей почнуть змінюватися? Я не хочу переповнювати  вас занадто великою інформацією, але те, на що ми посилаємося - просто для вас початок нового способу життя. Це те, з чим  ви знайомі, оскільки ви пройшли через різні рівні, коли ви спускалися через  вібрації.

 Скоро ви матимете більші рівні свідомості і розуміння  і навіть зараз вони розширюються із-за вищих вібрацій, які ви випробовуєте. Нині ви є все ще, як один, можна сказати, і тільки розумієте істинного себе і не буде цілого доти, поки  ви не маєте повної свідомості. Так будь ласка Дорогі,  дозвольте не турбуватися через  відсутність  будь-якого розуміння, що ви, можливо, зустрічаєте, оскільки багато духів ще не охопило правди або розуміння  її значення. Будьте терплячі з ними і пропонуйте  слова підтримки  і поради, які відповідають  їх рівню розуміння. Занадто багато скоро може пригнічувати і затримає будь-який прогрес, який був зроблений. Усім духам дозволяється прогресувати в тій мірі, якою вони можуть управляти, і усі вони на деякій стадії зрозуміють правду їх існування.

 Ми не маємо нічого спільного, але любимо  вас усіх і бачимо Вищу Істоту, якою ви є, і захоплюємося вашою силою і рішучістю завершити ваш досвід в нижчих вимірах з поверненням до рівнів Світла. На кожному кроці ми робимо все краще, щоб допомогти вам, але будь ласка пам'ятайте, що ви попросили нашої допомоги і отже дозвольте нам робити так. Оскільки деякі з вас зрозуміли, ми Єдині  з вами і багато хто з вас відомий нам  через більш ранні контакти. Деякі з вас на Землі, щоб  особливо взяти участь в крайніх часах, приносячи з собою  знання і навички, які можуть принести користь. Дійсно, ваша присутність прискорює прогрес і ваші вібрації піднімають тих, кого ви зустрічаєте у  ваших подорожах. Фактично,  деякі з вас інкарнувалися  разом, щоб здійснити  ваш життєвий план  і працювати  з духовними напарниками, в яких  дуже багато з вашої власної вібрації. Іноді, це може бути самотнє життя, оскільки деякі з вас мають маленьку можливість розділити вашу мудрість і знання, але проте ви допомагаєте багатьом духам просто вашою присутністю між ними. Ваша енергія є енергією високої вібрації і підйому, і навіть цілющості.

 Я – СаЛуСа із Сиріуса  і посилаю  наші Кращі Побажання і Любов до усіх дорогих духів на Землі. Ми наближаємось  кожен день і дякуємо вам за ваше присвячення і любов до вашої Людської Сім'ї  на Землі.

 Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey

Дорогі Друзі
 Відмітьте, що я повинен наступного тижня відвідати друзів,  тож не буде повідомлення за 18-е липня. Наступне повідомлення буде в п'ятницю 25-го липня.
Дякую. Майк Quinsey.


 Перекладач: Fedir 

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012