team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Sunday, August 31, 2014

29.08.2014


SaLuSa, August 29, 2014
СаЛуСа, 29 серпня, 2014

Чим більше ви дізнаєтеся про Ілюмінатів, тим більше  лякає їх поява, оскільки вони удосконалюються дуже швидко, тримаючи вашу цивілізацію в Темних Віках. Прогрес, який ви повинні зробити, вами заперечується, але ви пройдете вперед дуже швидко, коли Ілюмінати будуть позбавлені влади. Проте, ви повинні уникати будь-якої надмірної реакції на такі новини, оскільки вони йдуть  шляхом, який приведе  їх до смерті. Перед тим, як це станеться, ви, хто присвятив себе  Світлу рухатиметеся вперед від  них. Ви призначені для  вознесіння і фактично залишите їх позаду, оскільки ви переміщаєтеся у вищі вібрації, щоб продовжувати вашу еволюцію. Ви просуватиметеся вперед з величезною швидкістю і з часом ми приєднаємося до вас. З нами ви станете Галактичними Істотами і отримаєте величезну допомогу і сприяння. Ми маємо спільне майбутнє,  хоча ви не прив'язані до будь-якого специфічного шляху і ви виберете, де і коли, оскільки це обслуговує ваші кращі інтереси.
По суті,  ви дійсно - великі Істоти  в процесі становлення, але оточені  нижчими вібраціями і вам  важко вирватися на волю і йти  вищим шляхом. Проте, ви виграєте цю битву і  одночасно з вами піднімуться інші. Зміни  у вібраціях відчувають всі навколо і  вони пробуджують тих духів, хто дрімав впродовж довгого періоду часу. Це означає, що з подальшим підняттям у них буде велике пробудження, яке збільшить рівні свідомості. Це - частина приготувань, які гарантують, що ви добре готові для нових вібрацій, які піднімаються. Ми не дозволимо втручатися  у ваш прогрес і ви, можливо, упевнено просуваєтеся вперед, знаючи, що ви підніметеся вгору в недалекому майбутньому. У цій частині циклу  - наша доля в тому, щоб виконувати обіцянки  дані вам, коли це почалося еони  часу назад, щоб привести вас до завершення.
Ви також маєте підтримку жителів Землі, але до певного часу вони залишаються на їх власних рівнях існування. Вони приєднаються до вас у відповідний час, оскільки їх доля також зв'язана з вашою. Вони мають усе, щоб запропонувати рухатися  далі уздовж шляху еволюції, і нададуть вам  багато допомоги,  про яку  ви не підозрюєте. Ви починаєте розуміти, що багато духів не лише супроводжують вас у  вашій поїздці, але і грають активну роль в гарантуванні того, що ви безпечно завершите це. Всесвіт рясніє  життям, але захисний бар'єр закриває  вашу Землю і зараз ви повинні відкрито зустрітися з іншими цивілізаціями. Ми також охороняємо вашу Сонячну Систему, щоб не пустити зловмисників і інших Істот, кого цікавить ваше існування. Фактично все ще багато вашу діяльність  контролюють, оскільки ваша присутність привертає багато уваги. В міру можливості ми відсторонили інших істот  від Землі, щоб не дозволити втручання у вашу еволюцію. Тим, яким дозволяється контактувати з вами, - вони   включені у вашу карму  і значною мірою відповідальні за допомогу вам  протягом  різних стадій  вашого досвіду.
Ваш прогрес за минулі 400 років був чудовим  і ще більшим в минулому столітті. Ви добре відповіли на вібрації, що поступають, які підняли  вас  і фактично усі очікують дуже багато. Завжди був план   гарантії, що ви підніметеся, оскільки ви залишаєте старий цикл. Ви заслужили  таку можливість  і коли ви дізнаєтеся правду, яка  має відношення до ваших життів в цьому вимірі ви будете підбадьорені і підняті. У вас є вираз "бути в пеклі і вийти" і це описує багато дослідів, які ви маєте. Проте, такі жертви - не без  нагород, оскільки ви надзвичайно виростете. Ваші досліди будуть надзвичайно добре служити вам, оскільки ви допомагаєте тим, хто пішов по ваших стопах. Ми можемо запевнити вас, що ви будете дуже задоволені вашими досягненнями, які б почуття не виникали на цій стадії.
Ваші ЗМІ все ще не в змозі повідомити реальні новини  і плутанина принесена  свідомо, щоб не зупиняти вивчення правди. Дійсно, ми, можливо, назвали б, що  "особа середнього інтелекту" все ще відокремлена  від правди про події на вашій Землі. Ще стільки знаходиться в таємниці  і чорні операції - банальні. Вони значною мірою відбуваються  поза вашим зором  і Ілюмінати розвинули величезні підземні виробничі потужності, де тисячі чоловік працюють на їх. Вони - в'язні своїх рішень  здійснювати таку роботу  і мало хто повернувся на поверхню Землі. Фактично є міста,  заселені  працівниками і таким чином, що усе, що їм, можливо, потрібне - під рукою. Вони, можливо, отримують хорошу  винагороду і піклування,  але це  ціна  їх свободи. Якщо є люди, про яких ви знаєте, що вони  буквально зникли з лиця Землі, ймовірно, що вони були добре кваліфіковані в навичках, які потрібні Ілюмінатам, щоб  продовжувати свої  програми.
Дорогі, не бійтеся  результату спроб темних сил управляти вами. Вони ніколи не здобудуть  достатнього контролю, щоб здійснити свої плани  по повному  захвату  Землі. Вже їх влада слабшає і це буде продовжуватися до тих пір,  поки у них залишиться  мало  повноважень для здійснення своїх  планів. Це те – що давно передбачалося і дозволялося розвивати тільки для включення в їх  досвід. Оскільки ми часто заявляли, що нема  досвіду  без деякої включеної вигоди. На Землі більшість ситуацій являються  результатом  карми, в які кожен включений в  більшій або меншій мірі. Проте, ніколи не забувайте,  що карма - не завжди "час окупності" і вона  також винагороджує  тих, хто заслуговує. Було б неправильно  думати, що ви не отримуєте заохочення  для хорошої роботи від імені Світла. Увесь час ви еволюціонуєте через ваші досліди, так прийміть їх, що  у ваших інтересах.
Ми завжди на вашій стороні і фактично ми - команда для  приведення  більше Світла до Землі. Кожен з вас грає  важливу роль в тому, що відбувається, навіть якщо ви не підозрюєте, що це. Перед вашою інкарнацією, ви отримали схему того, чого  чекати у вашій тривалості життя  і Людству, як  колективній одиниці прогресу. Досвід – верховний,  тому усі тривалості  життя так важливі для вас, незважаючи на  те, як вони  з'являються.
Я – СаЛуСа із Сиріуса  і бажаю кожному з  вас  успіху у ваших подорожах, і рішучості  в  досягненні Вознесіння.

 Дякую СаЛуСа.
 Mike Quinsey


 Перекладач: Fedir 
No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012