team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Sunday, August 24, 2014

22:08:2014


SaLuSa, August 22, 2014
СаЛуСа, 22 серпня, 2014

Багато хто з вас визнав, що час проходить швидше, ніж колись  і це буде продовжуватися, щоб ввести вас у вищі вібрації. Це усе - частина неминучих змін, які мають місце, це потрібно, щоб ввести Новий Вік в існування. З цим приходить бажана зміна для населення Землі, яка впливає таким чином, що вони переміщаються в новий рівень, де є менша негативність. Це триватиме до тих пір, поки нижчі  вібрації не зможуть більше існувати, і на Землі  встановиться мир. Немає ніякої можливості для темних сил, щоб зупинити  спрямований вперед прогрес,  оскільки на це було видано декрет вищими силами, які управляють вашою долею. Поки ви маєте вільний вибір, де  також прописано, що ваше майбутнє формується відповідно до Плану для Людства.


Яке б враження ви не отримували відносно того, що має місце, майте на увазі, що ваше майбутнє уже сплановане. Абсолютно ніщо  не може змінити вашу долю, щоб рухатися із нижчих вібрацій і насолоджуватися рівнями Світла, які вільні від них. На вас чекає славне майбутнє, коли ви зустрінете  свою істинну сім'ю  і повернетеся до вашого Вищого Я. Це займе час, але ваше сприйняття цього вже змінюється, оскільки ви випробовуєте збільшення швидкості часу. Це практично константа, яка вже відома вам і кінець кінцем ви ввійдете у  майбутнє, де усе існує в Зараз. Навіть зараз, коли ви повертаєтеся до вищих рівнів, які йдуть слідом за вашим переміщенням  після "смерті" вашого фізичного тіла, ви будете випробовувати  багато таких змін. Цей крок наближає вас до істинної реальності, в якій ви існували між життями впродовж тисячоліть часу і служить для нагадування  вам про ваш вищий стан  існування.

Ваше земне існування - жорстке випробування вашої здатності здолати нижчі вібрації  і в той же час  продовжувати  еволюціонувати. Це - рівень, на якому  духи можуть інкарнуватися, щоб набагато швидше прогресувати, ніж на вищих рівнях. Уроки можуть бути зіграні так, щоб відповідати  вашому рівню вібрації  і вище його, щоб прискорити ваш прогрес. Ніхто не штовхає вас, щоб випробувати іншу швидкість, чим швидкість, яку ви відчуваєте зручною. Це тому, що  багато духів знаходяться на зовсім різних стадіях еволюції. Це, можливо, звучить надзвичайно жорстко для прогресу  в таких обставинах, проте  це - ідеальна ситуація, де можна використати так багато можливостей. Ми повторимо ще раз, що кожен дух має наставників і учителів, які супроводжують їх. Вони допомагають вам і разом з їх керівництвом  гарантують, що вони не заважають вашому вільному вибору.

Дорогі, ви можете відчувати безпеку  і турботу, оскільки ви проживаєте  останні дні вашого часу в нижчому вимірі. Ваші керівники  і наставники бажають вам успіху, і зроблять усе, що дозволено, щоб  допомагати вам  забезпечити  це, не нав’язуючи вам  ваш вільний вибір. Кожного разу, коли  ви маєте сумніви і хвилюєтеся про негативні енергії, ви залучаєте їх до вас, збільшуючи вашу уразливість. Ви можете змусити статися події, оскільки  ви не хочете думати позитивно увесь час  і зосереджуватися  на вашій меті. Будьте упевнені, що цей період у ваших життях надзвичайно важливий, буцімто  ви зазнали невдачі, щоб  досягти вищих вібрацій і ви  визначили залишитися в нижчих вимірах. Ви звичайно матимете можливість досягти ваших цілей в іншому циклі, але пройшовши так далеко, було б  мудро докласти зусилля, щоб досягнути  успіху  цього разу.

Ми продовжуємо захищати вас за межами втручання, оскільки інші цивілізації зацікавлені у вашому прогресі. Набутий вами досвід  притягує інтерес багатьох з них, із-за безлічі різних істот, які беруть участь в цьому. Духи прийшли із всього Всесвіту, щоб спостерігати або брати участь в крайні  часи і дійсно це варто підкреслити, що фактично ви усі -  Космічні Істоти. Ваш дім не на Землі і багато хто з вас запропонував допомогти іншим, щоб піднятися з нижчих вібрацій. З вашим досвідом і вищими вібраціями ви маєте упевненість,  що ви зможете уникнути поглинання нижчими вібраціями. Ми звичайно уважно контролюємо ваш прогрес і  завжди маємо можливість, щоб вести вас. Ми захоплюємося вашою чіпкістю і рішучістю, щоб виконувати вашу місію і духи, яким ви допомагаєте, будуть назавжди вдячні. Дійсно, кожен отримує користь в такій ситуації, оскільки нема досвіду без його значення.

Кожен дух зв'язаний  з Землею ланцюгами знань  через їх досліди і як ви, можливо, сказали б швидким треком досвіду, та багатьма іншими бажаннями. Проте, нижчі вібрації такі, що вони можуть вас поглинути  і ви можете забути свою істинну місію. Це - те, де ваші наставники працюють безпосередньо з вами, щоб випробувати і повертати вас назад  на вами погоджений шлях. З вами відбувається багато  контактів, коли ви спите і знаходитеся поза тілом. В такі часи робиться багато хорошої роботи і коли ви відсортували ваші проблеми, ви знайдете, що ви прокидаєтеся з почуттям спокою і відновлення. Це поважна причина довіряти своїй  інтуїції, коли ви шукаєте відповіді. Ви ніколи не покинуті або самотні, хоча є часи, коли ви відчуваєте себе небажаним або хворим. Як ми часто заявляли, ви можете викликати  нас у будь-який час і ми дамо відповідь, як краще усього ми можемо не зачіпати  вашого життєвого плану.

Ви маєте вислів про "тишу перед штормом" і ми можемо сказати  вам, що "шторм" слабшає і дуже скоро настане період спокою. Ви можете сприяти цьому,  живучи як повчальний приклад того, хто усвідомлює  і поширює  Любов і Світло  вздовж і поперек. Приходить мир  і великі часи чекають нас в майбутньому і вже багато робітників світла  заклали основи Нового Віку. Проте ми запевняємо вас знов і знов, що ніщо не зупинить прогрес в Новий Вік, і ви вже повністю на шляху до цього.

Я – СаЛуСа із Сиріуса  і задоволений, що здатний контактувати з вами з новинами про прогрес, який робиться. Деяким чином він уповільнюється  вашим методом вимірювання часу, проте з нашої точки зору  справи швидко відсортовуються. Ми - члени Галактичної Федерації Світла  і прихильні  до вашого благополуччя і успішного майбутнього. Ми Єдині і коли ви підніметеся, то ми повинні об’єднатися, оскільки ми продовжуємо свою роботу для Світла.


 Дякую СаЛуСа.
 Mike Quinsey


 Перекладач: Fedir 

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012