team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Monday, April 25, 2016

Ukrainian -- Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 22 квітня 2016


Майк Куінсі – Ченелінг  його Вищого Я – 22  квітня 2016Дорогі, ви управляєте теперішньою ситуацією на Землі із здоровим глуздом, утримуючи у вашому полі зору Вознесіння. Воно стає все ближчим  з кожним наступним днем, але  все ще треба зробити багато роботи перед тим, як воно стане вашою реальністю. У цьому завершальному періоді потрібно багато зробити, оскільки ви допомагаєте тим, хто знаходиться на передовій лінії змін. Фаворити темних сил  все ще мають достатню владу, щоб утримувати вас від вивчення всієї  правди, але вона вийде незважаючи на їх дії.

Зараз настав час, щоб управляти вашим власним розвитком замість того, щоб вести  інших, оцінюючи всю інформацію, яка передається вам, на основі того, чи правильно вона "відчувається". Оскільки у вас вже все добре на вашому шляху до Світла, то ви повинні мати достатнє знання, щоб бачити, що нас чекає попереду. На протязі  декількох років Істоти Світла  надавали  вам можливість продовжити зростання  і направляли вас на Шлях Світла. Проте зараз настав  час, щоб забути традиційні шляхи, які жадали вашої строгої покори. Ви переросли їх і досить просунулися, щоб визначити ваш власний шлях.

Швидко наближаються  величезні зміни, які безсумнівно вкажуть вам, що прибув Новий Вік. Ваш Інтернет є все ще найближчим засобом, де  ви можете дістатися до правди, але навіть в ньому іноді  подається брехлива інформація. Проте, як тільки ви ідентифікували достовірні джерела, ви матимете інформацію, за допомогою якої  ви можете визначити ту, яку можна  безпечно використати, щоб перевірити іншу інформацію. Якщо ви сумніваєтеся, то вашим кращим гідом – є ваша інтуїція, але завжди будьте готовими  змінитися, якщо вона веде вас на вищий рівень.

Оскільки більшість з вас вже повинна  знати, що потрібно критично переглянути  усі форми релігійних вчень, як вказували  повідомлення від Архангелів і інших вищих джерел. Встановлені релігії мають лікуватися  обережним дослідженням, оскільки ні одна не може претендувати на правду. По деяких головних проблемах вони розумово відстали, але передовий дух зміг би визначити по яким. В цей час великих змін навіть православні  релігії будуть виправлені, але деякі духи все ще сильно залежать від них і будуть шукати  їх власний шлях до правди. Молитва  все ще потужна і важлива,  але повинна  йти від серця, оскільки   неодноразове  використання  відчуває нестачу  будь-якої реальної ін'єкції Любові і Світла. Нехай ваше власне життя стає вашою молитвою, оскільки ви живете  з безумовною Любов'ю. Це – кінцева  мета усіх, хто готується  до Вознесіння.

У ваших подорожах на Землі ви пройшли через багато дослідів на багатьох різних рівнях і зараз ви –   "загартовані мандрівники", готові  ступити  до наступного рівня. Кожного разу, коли ви робите так,  ваші життя становляться легшими  і доставляють задоволення, оскільки ви вже  більше не звертаєте уваги на наявність темних сил, які заважають вашому розвитку. Зараз цей час наближається і  цілком вартий зусилля, яке ви вклали  в це. Очікується, що ви не станете бідняками або будете жити  в лахміттях, щоб довести ваше сприйняття Бога, і ви маєте право насолодитися життям і розділити щедрість Землі. Занадто довго ви страждали від "нестачі", але цей  час скоро пройде,  навіть хоча такі умови все ще існують в деяких країнах. Справді,  Земля має достатньо всього, щоб усі насолодилися щасливим і плідним життям, хоча  багатьом, можливо, так зараз не здається,  але це повинно швидко прийти в дуже недалекому  майбутньому.

Рідна Земля почала очищення планети, оскільки вона не може стримуватися далі і дає ясні сигнали того, що має прийти. Візьміть це до уваги і ви будете поза будь-якою небезпекою для життя або здоров'я. Деяких духів, бажаючих залишити Землю, захоплять такі можливості, оскільки вони не готові залишатися і брати участь в Підйомі. Пам'ятайте, що смерть – це тільки  перехід  від одного рівня до іншого, оскільки фактично немає ніякої такої речі як "смерть", яку   деякі духи вважають постійною умовою. Життя вічне і смерть – не  той  досвід, що лякає, як деякі, можливо, уявляли б. Коли дух залишає фізичне тіло, він  легко виривається,  а потім переміщається в царства Саммер. Там він перегляне своє  життя, а потім вирушить далі  до відповідного рівня, визначеного його  вібраціями.

Ви такі близькі до вивчення приготувань відносно змін, які насуваються. Виконано  багато роботи  і вона все ще триває, і масштабність  виклику включає співпрацю з багатьма  іншими людьми, які приділяють свій  час, щоб досягти завершення. Ніщо не зупинить спланований результат, але як ви вже переконалися, усе не зовсім так  просто, як вам хотілось думати. Достатні гарантії мають забезпечити те, що тут  не буде ніяких ексцесів  і ми маємо справу  з головними проблемами. Отже  ви можете бути упевнені, що початок одкровень прийде в дуже недалекому  майбутньому. Багато членів вашої сім'ї і друзів, чекають з любов'ю в їх серцях, щоб вітати вас.

Справи на Землі закінчуються, як вимагається  кармічними причинами, але їх можуть зупинити  у будь-який час вищі сили Любові і Світла, які  управляють вашою долею. Великі Істоти  завжди слідували  за вашим прогресом і направляли ваші досліди, щоб гарантувати стійкий прогрес, який стосується  вашої еволюції. Були періоди, коли енергії Світла були домінуючою силою, але в циклі, що ви тільки завершили, темним силам дозволили  вас тестувати. Результат не був вирішений наперед, але ви із Світла мали здолати нижчі енергії, щоб утримати ваші вищі  частоти Світла. Вас треба поздоровити з тим, що зроблено, оскільки  ви стикалися з величезними викликами на кожному кроці. Ви змогли зрозуміти, що зараз «гра закінчена» і що усі актори зможуть  відновити свою нормальну діяльність. Але все це   не так  просто, поки нема повного розуміння  ролі кожного духу, оскільки деякі дії закликають до кармічних рішень. Проте залишайтеся упевненими,  що ніякі духи не будуть покарані,  а кожний отримає допомогу, щоб повністю повернутися до Світла.

Багато хто переконується, що це важко  зрозуміти, оскільки  ваші досліди не вважаються  вашою істинною реальністю. Звичайно вони абсолютно реальні у цей час,  але не мають відношення до вищих рівнів, з яких ви прийшли, щоб випробувати життя в твердій матерії. Ви створили свою власну реальність  багатьма сотнями життів і хоча вам давали поради, завершальний вибір був за вами. Жорстка проблема, з якою ви зіткнулися, – визнати, що ви всі Єдині, і еони років  ви конкурували один з одним аж до  знищення тих, кого ви вважали іншими. Зараз ви знаєте, що ви всі Єдині, і відмінності можна відкласти в сторону і немає ніякої причини, чому ви не повинні  успішно розвиватися  разом. Очевидно, що треба  спільно  використовувати   щедрості Землі  і це прийде у свій час.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай  Світло осяє  ваші дні і шлях до завершення.

У Любові і Світлі.

Mike Quinsey.


Примітка.
 Оскільки я буду  далеко  наступного тижня, то наступне повідомлення буде в п'ятницю, 6-го травня.


Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012