team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Monday, April 4, 2016

Mike Quinsey - Channeling his Higher Self - 1 April 2016_ua

Mike Quinsey - Channeling his Higher Self - 1 April 2016

Майк Куінсі – Ченелінг  його Вищого Я - 1  квітня 2016

 

 

 

Не тільки час збільшує швидкість, але і  деякі події, які ви просто прискорювали деякий час, знаходяться на грані прояву. Більшість Істот Світла притягуються все  ближче до Землі, і деякі братимуть участь, а   інші гратимуть свою роль у них. Ви маєте багато різних груп, бажаючих засвідчити ваше Вознесіння, тоді як  деякі гратимуть активну роль. Проте, акцент – на  вас, щоб  визначити спосіб проявлення  вашого майбутнього, але  незважаючи на те, який шлях ви оберете, він приведе  вас до Підйому. Ваша роль – допомогти  притягнути Світло до Землі,  в якій ви досягли успіху, але це вимагає повної концентрації  на вашій меті у всі часи. Для  змін, які потрібні, щоб ввести в дію Новий Вік, потрібний кожен працівник Світла, тому що темні сили  стають відчайдушними, оскільки вони бачать, що можливість привести до влади  Світовий Уряд віддаляється  від них. Їх реакція – відкинути  обережність і спробувати  перешкоджати Світлу досягти мети,  навіть наражаючи себе на небезпеку. Проте, ми обізнані про їх наміри і не дозволимо  подіям вийти з-під контролю.

 

Не потрібно багато, щоб зрозуміти, що потрібні масивні зміни, щоб рухати вас в Новий Вік. Сили Світла вже готові втрутитися і допомогти вам здійснити зміни. Будь-яка форма дискомфорту зводиться до мінімуму і ви повинні з нашою допомогою перестрибнути в Новий Вік. Перший пріоритет – зробити  вас самодостатніми таким чином, щоб ви щонайменше забезпечували  основні потреби. Очевидно, що потреби багатьох людей на Далекому Сході будуть терміновішими, і їх швидко задовольнятимуть згідно з їх потребами. Як тільки ці люди влаштуються, то стане набагато легше  їх вітати і приймати. Енергія об'єднає і  створить сильні зв'язки між усіма вами, і без втручання темних сил, які будуть переміщені, це буде тільки продовжуватися.

 

В майбутньому ви кінець кінцем направитеся  до вашої Зоряної Сім'ї, де ви продовжуватимете свою еволюцію. Це завжди  від'їзд і як тільки ви піднімаєтеся,  ви матиме  більший вибір, в якому напрямку йти. Для багатьох ця поїздка – можливість  знайти ваш істинний дім, оскільки кожен дух, який прийшов на Землю, прийшов з іншого місця. Ви можете запитати, чому це привертає стільки уваги, і це тому,  що Підйом буде унікальний, оскільки  ніколи раніше духи не робили спроби  піднятися  все ще у фізичному тілі. Природно, що  в ході вознесіння клітини  вашого тіла зміняться у відповідності з  вищими вібраціями. Отже, це буде захоплюючий час як для учасників, так   і багатьох  цивілізацій, які також мають  інтерес до вашого прогресу.

 

Цикл, який тільки завершується, надав вам  багато дослідів і  ви отримали здебільшого дуже суворі  уроки про життя, але  в той же час він надав вам можливість еволюціонувати набагато швидше. Кожен життєвий час, який  ви мали, був вибраний, щоб надати вам можливість зробити успіхи, проте  іноді ви ймовірно пропускали пункти. Проте, ваші наставники  завжди знали  ваш життєвий план і робили  все, щоб забезпечити  його виконання. Майте на увазі, що ви вибрали його і зазвичай погоджували з вашими наставниками, які  дійсно знають, що краще для вас.

 

Як ви з'ясували, життя – не  тільки уроки і ви насолоджуєтеся відпочинком  у відповідності з багатьма  різними інтересами. Проте,  вони також можуть  принести вам випробування відносно того, як добре ви ставитеся до  своїх опонентів, де потрібне змагання і можливим призом є  небезпека. Зараз ви можете зрозуміти, чому життя на Землі – такий  великий виклик, і чому  ви об'єднуєтеся  на шляху до вищих вібрацій. Дуже мало людей знають, що після життя на Землі  ви переглядаєте його  і у вищих вібраціях може існувати тільки правда,  отже ви не можете говорити інше, окрім ваших істинних намірів. Проте, не турбуйтеся про це, оскільки ніхто не спробує покарати вас за часи, коли ви відхилялися від правди. В усіх дослідах ви  можете щось вивчити  і будемо надіятися, що у вас  не буде  потреби проходити  через певні досліди знову.

 

Ви переконаєтеся, що кожне зусилля,  яке ви вложили в досягнення успіху у вашому духовному житті, буде більш ніж варте цього, оскільки ви майже напевно досягнете  успіху і це головна мета кожного. Будьте упевнені, що все  стане набагато легшим, як тільки ви вирушите далі  після третього виміру, де ви знайдете більше можливостей виразити себе і слідувати  вашим власним інтересам. Вам доведеться багато чого вивчити, оскільки життя буде дещо  іншим від  того, до якого ви так  звикли і запропонує більше можливостей подорожувати планетою. Проте, ваші досліди будуть дуже добре служити вам і ви будете адекватно екіпіровані, щоб мати справу з новими викликами, які протистоятимуть вам.

 

Оскільки ви піднімаєте свої вібрації, ви визнаєте, що ви насолоджуєтеся кращим життям вільним від спустошень різних хвороб, які, здається, оточують вас на Землі. Старіння – більше  не проблема, оскільки ваша тривалість життя стане набагато більшою. Все  настільки буде відрізняться від того, до чого ви звикли нині, але буде значно більш  приємним, оскільки вам не будуть набридати проблеми, які ви випробовуєте із старінням вашого фізичного тіла. Тих духів  нижчих вібрацій, які  не можуть йти за вами до вищих вібрацій,  ви зможете, якщо необхідно, відвідувати, понизивши свої вібрації. Це означає, що навіть коли б ви, можливо, бажали б, щоб  певний  дух приєднався до вас, це не можливо, якщо  вони не мають тих же вібрацій.

 

Як ви починаєте розуміти, ваше теперішнє  життя на Землі є  блідим відображенням того, що в майбутньому. І якщо б не Ілюмінати, які утримують вас, ви б мали  вже бути значно більше передовими, ніж ви є нині. Хоча  були досягнення, в реальних умовах ви знаходитеся  щонайменше приблизно на 50 років ззаду того, де ви повинні  бути. Проте, це не займе багато часу, щоб швидко надолужити упущене і ви рухатиметеся в Новому Віці взагалі надзвичайно швидко. Отже, будь-які перешкоди, які ви випробовуєте зараз, будуть дуже короткоживучими.

 

Утримуйте свої життя на треку остаточної швидкої зміни, щоб насолодилася новим способом життя. Це те життя, яке  ви знали прийде  до вас, оскільки ви завершили свій час в нижчих вібраціях. У багатьох відношеннях воно  не буде новим  для декого з вас, як ви могли думати, оскільки багато хто опустився вниз із вищих вібрацій, щоб випробувати нижчі. Життя у всі часи – тема  виявлення рівня, який дає вам можливість еволюціонувати в напрямі, вибраному вами. Проте, якщо ви маєте  інтерес до специфічного досвіду, то він не буде відхилений, поки він дозволяє вам рости. Тут так само важливо, що вам  надається те, з чим  ви можете справитися.

 

Це повідомлення прийшло від мого Вищого Я. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай  Світло освітить  ваші дні і шлях до завершення.

 

У Любові і Світлі.

 

Mike Quinsey.

 

Website: Tree of the Golden Light

Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012