team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Saturday, October 25, 2014

СаЛуСа, 24 жовтня, 2014
SaLuSa, October 24, 2014
СаЛуСа, 24 жовтня, 2014

Дорогі, ми чуємо крики тих, хто відчуває, що вони були покинуті  і наполегливо намагаються знайти мету в житті. Вони заплутались серед безладу, який триває і не в змозі побачити майбутнє для себе. Якби вони змогли б охопити широту того, що відбувається, то тоді  вони побачили б, що головні зміни йдуть повним ходом. Новий Вік почався в цьому  році, коли старі енергії почали відходити, щоб замінитися  новими,  що означає, що до певного часу вони обидві будуть впливати на ваше мислення. Проте, нові енергії будуть заміняти старі і принесуть прогрес  і зміни, які  ясно вкажуть шлях  Людству. Це здійсниться, якщо ви заплутавшись  в  подіях, які мають місце, однак відступите і пильно вдивляючись  в них побачите, що справи змінюються на краще. Так, все ще мають місце конфлікти і мир на Землі здається ще далеко, все ж становиться зрозумілою марність війни. Піднімаються Істоти,  які  розуміють, що  принесуть  мирні рішення і їх голоси почують  і звернуть увагу.


Спробуйте побачити  за теперішньою смутою на Землі ваше упевнене майбутнє. Багато груп від вищих рівнів підтримують вас і використовують  свій вплив, щоб встановити  мир. Вони не можуть нав'язати вам  свою допомогу, але готові допомогти, коли ви правильно реагуєте. Коли ви уперше ввійшли в  останній Вік, то ви отримали вільний вибір, щоб рости відповідно до вашого вибору прогресу. Проте, вам завжди надається  керівництво, коли ви звертаєтеся  до Вищих Істот  за  допомогою. Але часто, щоб пройти ваш власний шлях, ви нехтуєте  цим і тому ви спрямовуєте себе  на шлях вашого власного вибору. Відповідно до даного вам вільного вибору, ви продовжували рости,  але замість роботи у напрямку до становлення єдності  один з одним, ви вважали  за краще діяти індивідуально. Всім вам надавалось керівництво,  але зрештою ви  вирішили обрати  напрям, яким ви слідували. Отже,  озирнувшись  назад на історію Людства,  ви бачите  результат ваших виборів.

Сьогодні, ви стикаєтеся з набагато прийнятнішою ситуацією, оскільки сили, які  тримали вас у віртуальному  стані  війни більше не мають сили  тримати вас в цьому  стані. Навколо  вас зростає  рух  за мир  і зміни, які  стають  такими потужними, що ніщо  не зможе зупинити їх прогрес. Почався Новий Вік і чим більше ви  зосереджуєтеся на ньому, тим  швидше він  прийде. Багато досягнень  в технології чекають цього моменту  і коли це настане, ви просунетеся  вперед  швидким темпом. Потім ви нарешті досягнете миру і буде велике зближення  людей. Поступово всі потреби будуть задоволені і з нашою допомогою в темпі, який здивує вас. Так,  ми просимо вас не дозволяти  згаснути вашій вірі і знайте, що в побаченому майбутньому  ви підніметеся  вгору без  вашої теперішньої смерті. Кінець був декретований  і ніхто не може змінити це, і на відміну від попередніх Віків, цей кінець  матиме "щасливе закінчення". Більшість вас бачитимуть  зміни   вашої тривалості життя  і вже деякі з них  відбуваються  зараз.

Ми, як завжди, спостерігаємо  за вами і Рідною Землею, оскільки вона також залучається до змін, які повинні зрештою  привести до появи  нової Землі. Звичайно, ці  зміни не стануться напередодні увечері, але ви також знаєте, що вас чекає в майбутньому  і ви зможете підготуватися. Земля була місцем, де ви зробили найбільше успіхів за відносно короткий  проміжок  часу. Згадуючи це, я нагадую вам, що ви прожили багато життів у всіляко різних обставинах, і вам допомагали  ваші  наставники, щоб вибрати ті, які принесли б вам найбільше користі. Ви зараз переконуєтеся у  вигоді  такого досвіду  і багато хто з вас прогресував до рівня, коли  більше не потрібно буде знову  інкарнуватися  в нижчі вібрації. Ті, хто готовий залишити їх, не вибирають самі, і це є автоматичним вибором заснованим  на рівні, якого ви досягли. Радійте і будьте в  гарному  настрої, оскільки ваша далека дорога майже закінчується  і твердо тримайтеся  в межах Світла.

Цілий Всесвіт чекає Людство, щоб піти далі, і це великий  момент у вашій еволюції, ніж ви можете ймовірно оцінити. Після вашого Вознесіння буде багато радості  і старі друзі і партнери від багатьох втілень приєднаються до святкування. Ми, з  Галактичної Федерації, хто пильно стежив  за вашими пригодами,  нарешті будемо  здатні  показати себе і познайомитися з вами на Землі. Нам доведеться багато зробити разом в недалекому майбутньому, і ми повинні підтримувати швидкість вашого  прибуття у вищі виміри і допомагати  вам влаштуватися. Це хвилюючі  часи,  незважаючи на те, що відбувається  на Землі, оскільки Новий Вік з'являється швидше ніж будь-коли раніше.

Те, що  ви бачите  в цих завершальних стадіях старого Віку - крайнощі для тих, хто все ще не може звільнитися від  віри, яка притримує  їх. Відповідь дуже проста - розпізнати і визнати, що усі духи Єдині. У таких обставинах, те, що ви робите для іншого, ви також робите для себе, тому що ви не можете від'єднатися  від чого-небудь, що відбувається. "Єдність" являється  повною  і як колектив ви визначаєте шлях, яким йде  Людство. Виключення є тільки тоді, коли сили більші, ніж на Землі вирішують втрутитися і вирішити ваше майбутнє. Це часто відбувалося у кінці циклу, коли він приходив  до закриття. Проте, це не заважає вашому вільному вибору, який ви розвиваєте у всі часи. Природно,  там  завжди є впливи, які  притягнуть  вас так чи інакше, дозволяючи вам зробити ваш добровільний вибір. Як індивідуум ви робите свій власний вибір відносно шляху, яким ви йдете і  ще є певні обумовлення, застосування яких  залежить від вашої кінцевої мети.

Я – СаЛуСа із Сиріуса  і оскільки час швидко лине, я відмічаю, що більше духів починають розширювати свою свідомість і завжди  розширюється Світло. Є чітке розділення, що має місце, оскільки  ті, хто вибрав шлях Світла -   піднімаються із  темряви. Неминуче, що вони будуть рухатися вперед  і кінець кінцем займуть місце у вищих вібраціях.

 Дякую СаЛуСа.

 Mike Quinsey

 Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012