team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Wednesday, February 26, 2014

21:02:2014


SaLuSa, February 21, 2014
СаЛуСа, 21 лютого, 2014

Ви  присутні на Землі в найбільш важливий час і, як робітники світла,  багато хто з вас має специфічні ролі, щоб допомогти проявитись  змінам. Кожен з вас запропонував служіння  Світлу в такий важливий час і будьте упевненими в тому, що кожен вклад має велике значення для цілого. Забезпечуючи свою  сконцентрованість  на вашому завданні, ви робитимете свій шматок  допомоги, який  принесе  істотні  зміни  для проявлення  Світла. Це  факт, що  багато індивідуумів допомагають таким чином, що темні сили  програють  свою битву за підтримку їх влади. Хоча вони зосереджуються на більшій картині, ми тримаємо  їх під повним спостереженням і повністю обізнані про їх плани. Наші комбіновані зусилля кінець кінцем призводитимуть до безкровного вдалого ходу, який спонукає темні сили  прийняти їх поразку. Їх повністю скрушить прогрес, зроблений нами і ми знаємо точно, коли діяти.


 Ситуація на Землі вимагає багато від вас, але майте на увазі, що мають місце  величезні зміни. Ви, можливо, залишаєтеся упевненими, що нам відомий результат і дійсно він часто встановлюється  з нашою допомогою. Тож не  абстрагуйтеся від того, що сталося  навколо вас, знаючи, що успішний результат вже планувався. Ми очевидно обізнані, що темні сили  боротимуться до самого кінця, але ми тримаємо  питання під контролем і ми не дозволимо їм відбитися від рук. З кармічних причин ми не можемо втручатися в деякі питання, які доведеться програти до кінця, щоб очистити невиконані  зобов'язання.

 Оскільки вібрації на Землі починають підніматися, то деякі з вас знайдуть, що  ваші екстрасенсорні здібності   зростають і  ви загалом  стаєте більше інтуїтивними. Це допоможе вам вирішити, що  робити, коли стикнетеся з рядом альтернатив  і ви зможете  з упевненістю просунутися вперед. Пам'ятайте, що ми  також під рукою і ніколи не були далеко-далеко, якщо вам потрібна  допомога. Проте, не пробуйте передбачати точно, як це буде або коли, просто погодьтеся, що ми зробимо так, щоб вам було краще. Ми маємо перевагу  бачити більшу картину і діємо відповідно. Іноді наприклад, нам треба ввести  зміни у вашому житті  і може бути важко поставити  їх на місце. Людям здається, що вони  мають сильний склад ума і не завжди вітають  зміни.

 Час все ще прискорюється,  але ви зараз здатні дати цьому раду. Мається на увазі - краща організованість і повніше використання його. В майбутньому ви житимете в  повністю зміненому  часі, де щоденні  рутинні роботи, які ви зараз виконуєте, більше не будуть потрібними. Більшість з ваших потреб просто буде забезпечена чистою думкою і це буде миттєво. Навіть зараз ви часто несвідомо плануєте потужні дії, які  приносять вам бажані результати. Ось чому ми вже радимо вам ретельно спостерігати за вашими думками, оскільки ви маєте більше влади, ніж ви тепер розумієте. З часом  ви зможете управляти ними  і на певному високому рівні вібрації,  нічого, окрім позитиву ваш розум не введе. Вже ті духи, які  на шляху до Світла  підсвідомо або свідомо, працюють  у напрямку, який  виключає що-небудь з негативної природи.

 Якщо  очікується, що вам  важко вимовити або запитати, будьте упевнені, що усі зміни проявляться тоді, коли ви готові. Ніхто не буде підганяти  вас до фаз підняття доки ви є і вам завжди доступна допомога. Факт, що ви знаходитеся тут в найбільш важливий час - само собою достатня вказівка вашої здатності зробити адекватні успіхи.  Само собою зрозуміло, що, кожний вклад допомагає Світлу проявитись  і поширювати знання, які встановлять правду вашої історії і майбутнього, яке чекає вас. Ми  говорили вам багато разів, що нічого не відбувається  випадково, що впливає  на ваше життя. Усе трапляється з причини і має намір сприяти вашому прогресу у напрямку до Світла.

 Ми підтвердимо ще раз, що Президент Обама грає головну роль в приведенні Світла до Землі  і в утриманні позиції, яка гарантує, що правда виходить. Найважливіше, що  він також грає балансуючу гру між темрявою і Світлом, до тих пір, поки не настане правильний час до наступного великого кроку. Оскільки ви повинні розуміти з минулого досвіду, що ми маємо невичерпне терпіння і не буде зроблений ніякий рух, якщо не буде впевненості в  результаті. Після такого тривалого часу  роботи, щоб повернути потік, ми не збираємося тепер робити будь-які помилки, коли фінішна лінія  на горизонті. Вам іноді не вистачало терпіння, але ми не пам'ятаємо себе від радості від зростаючих рівнів розуміння, які ви досягли.

 Я – СаЛуСа із Сиріуса  і з задоволенням  скажу вам, що ми жорстко контролюємо  діяльність темних сил. Якщо ви отримуєте враження,  що ми не робимо, знайте, що ми просто   дозволяємо  їм відновити їх план  і  ставимо їм пастку. Часом вони розуміють, які вони дурні, але  надто пізно. Потім  ми   швидко продовжуємо  зміни, яких давно чекали. Це буде найбільш  хвилюючий  час   з великим щастям і радістю.


Дякую СаЛуСа.
 Mike Quinsey

 Перекладач: Fedir 


No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012