team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Monday, March 3, 2014

28:02;2014

SaLuSa, February 28, 2014
СаЛуСа, 28 лютого, 2014

Дорогі, ми приходимо із сприятливими вістями для того, щоб інформувати вас, що  робота,  якій ви присвятили себе – принесе нагороди, на які  ви заслуговуєте. Наші об'єднані зусилля прискорили  необхідну роботу, яку  треба було здійснити  на відомій стадії  прогресу, який  вимагав ввести зміни. Ваші зусилля привели до огляду зробленого прогресу  і  було прийняте рішення,  щоб швидко рухатися вперед. Це означає, що відбуватимуться специфічні події, з яких  ви зрозумієте, що настав початок іншої стадії, яка приведе  до "Події". В межах відносно короткого періоду вам будуть надані  неспростовні  докази  досягнутих успіхів,  але не чекайте, що вони будуть показані  головними ЗМІ. Темні сили присічуть правду і зроблять що-небудь, щоб зупинити прогрес, і це означає, що вам, можливо, доведеться шукати навкруги, щоб знайти свідоцтво того, що відбувається.


 З весь цей час  очікування,  кожне  зусилля принесло  необхідні зміни  і була досягнута стадія, в якій панує  Світло. Уже більше не важливо, що  роблять темні сили, щоб контролювати   владу,  якою вони користувалися. Замість цього Світло несподівано перемістилося в командуючу позицію і його прогрес зараз прискорюється. Робітників світла  просять зосередитися на меті, у напрямку до якої вони працюють. Це все ще вимагає сфокусованого  присвячення  для підтримки  рушійної сили, якій все ще йти довгий шлях. Проте, є сприятливі вісті, що зараз усе добігає кінця і ви не зустрінете  багато труднощів на вашому шляху, як було раніше. Зараз більшість з вас знає, що потрібно для вас  і багато хто чекає специфічний час, щоб почати виконувати свої  завдання. Якщо вам здається, що ви не маєте  специфічного завдання, ви можете виконувати хорошу роботу, продовжуючи поширювати Світло.

 Ви знайдете, що, оскільки Світло продовжує зростати, то ваші життя протікають легше. Боротьби, з якою ви стикалися  в минулому, поступово стане менше і менше, і  прийде  час, коли усе потече  гладко і задовільно. Це - ваша доля, щоб випробувати виконання ваших очікувань і радіти підняттю   ваших вібрацій. Оскільки ви робите так, ви знайдете, що  ваша свідомість також розширюється  і ви будете на шляху до повної свідомості. Вся ваша  поїздка була  пошуком вашого шляху назад до того, ким ви були тоді, коли ви  уперше почали  ваші подорожі тисячоліття назад.

 Зараз ви повинні зрозуміти, що ви - не тільки ваше тіло, яке є просто чим-небудь, що ви "наділи", щоб надати вам можливість проводити випробування в нижчому вимірі. Ніхто з вас не являється  істинним "Землянином" і ваш дім  між зірками, куди ви повернетеся і проживете як Істоти Світла. Вас усіх  шанують і поважають за  прийняття завдання прожити в  щільних царствах,  несучи Світло. Ви підняли вгору Істот, які, можливо, інакше були б  повністю затоплені  нижчими вібраціями. Ви завзято і без думки про себе прийняли виклик допомогти загубленим духам, знаючи, що вам не буде дозволено безкінечно  втрачати ваш шлях. У всі часи за вашими життями слідували  і допомагали,  де б то не було можливо.

 Тож не оцінюйте тих, хто, здається, відійшов  від Світла. Їм потрібна величезна допомога і розуміння, щоб повернутися  на шлях до світла  і ви запропонували допомогти їм зробити так. Ви не знаєте на цій стадії, через які досліди ви пройшли, щоб добратися туди, де ви є зараз. Проте, коли ваші рівні свідомості піднімуться, ви побачите  себе в "Дзеркалі Правди" і будете без сумніву раді  переконатися, що ви виконали свої обіцянки. Правду про вас доведеться виявляти по стадіям, як і коли ви будете мати достатньо сил, щоб прийняти її. В цьому немає нічого шокуючого, але це - просто найбільше здивування і для багатьох з вас неймовірне.

 Будьте неупереджені, оскільки ви стаєте обізнанішими про правду, і знайте, що вона  завжди матиме спеціальне відчуття, яке не буде відхилене. Якщо  здається, що занадто багато, щоб повірити, то майте на увазі, як вчасно ви сприймаєте, що це. Якщо ви знали, який  дивовижний час  попереду, то ви не зможете мати ніяких хвилювань про майбутнє, оскільки ваші життя є зараз на правильному  шляху хоча це, можливо, важко сприймається  у ваших теперішніх  обставинах. Це часи сум'яття, але оскільки необхідні зміни досягають успіху, то  після них  повинен прийти мир і гармонія, яку ви шукаєте.

 З цього часу  життя має бути легшим для вас і не буде втрачене заохочення. Дійсно, багатьом з вас  треба небагато,  оскільки до вас поспішають  події, які повинні  дуже скоро прийти. Вони прийдуть у формі   подій,  про які  ви зазвичай не підозрювали,  але зараз вони виявляються. Деякі з них залишать у людей почуття  шоку,  але загалом вони утворять підйом. Робітники світла  зможуть  надати  величезну допомогу, інформуючи  людей про правду. Утримуйте свою увагу на фактах, оскільки деякі з них безпосередньо включать вашу діяльність. Будьте готові пристосуватися і завжди триматися  шляху до повної свідомості. Ми  з нетерпінням чекаємо збільшення  контактів  з вами, але  ще не час для відкритішого контакту. Це звичайно прийде  і навіть  не в такому  вже далекому  майбутньому.

 Я – СаЛуСа із Сиріуса  і так задоволений, що в останніх новинах є  більше просвіти і позитиву. Це продовжується  справді  швидким темпом і відбуваються події для вашої душі  і підняття. Як завжди ми моніторимо діяльність  темних сил, оскільки  навіть  маленька  їх кількість   може викликати проблеми для вас. Ми залишаємо вас з нашою любов'ю і благословеннями.

 Дякую СаЛуСа.

 Mike Quinsey


 Перекладач: Fedir 

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012