team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Sunday, February 9, 2014

SaLuSa, February 7, 2014 - СаЛуСа, 7 лютого, 2014
SaLuSa, February 7, 2014 
СаЛуСа, 7 лютого, 2014 Прогрес, який  все ще відбувається,  приносить  вам звільнення від  багатьох умов і обмежень, які були накладені  на вас кабалою. До певного часу це задовольняло нашу мету, щоб дозволити залишитися  певним обмеженням, які дозволяли  нам працювати над повним  звільненням  вас від їх контролю. З нашою здатністю бачити, що відбувається,  ми можемо бути на  один крок попереду кабали  і обмежити міру, до якої  вони можуть обдурити вас. Наприклад в недалекому минулому  було багато спроб   розпочати  нову  світову війну. Кожного разу,  ми блокували такі спроби і будемо продовжувати  робити так. Фактично ми діяли так нещодавно, щоб зупинити початок воєнних дій, які привели б до нової світової війни. Будьте упевнені, що немає ніякої можливості допустити це  і таке наше зобов'язання - гарантія можливого світового миру.


 За довгий період часу, який охоплює  багато років, ми змогли зробити так, щоб  ви  відчули себе в безпеці  із-за присутності наших суден. Зараз мало людей, які непоінформовані про  нас  і розглядають нас як загрозу людству. Нашим наміром  було поступово отримати  вашу упевненість і довіру за багато, багато років і здолати образ, який проектувався так, щоб показати нас, як вашу загрозу. В результаті -  багато з вас   вітають  ідею контакту з нами  і приймають нашу гарантію,  що ми прийшли з миром. Дійсно, ми приходимо як ваші брати і сестри, хто був пов'язаний з вами через віки, загальним інтересом, щоб принести   Людству правду. Досі джерела, яким ви довіряли,  маніпулювали  цим в їх власних інтересах, щоб тримати вас під їх контролем. Найсумніший аспект цього, що вас притримували  у вашій еволюції  і розумінні того, ким ви є.

 Зараз обставини змінилися, оскільки  ви піднімаєтеся  завдяки надходженню енергій,  які  безупинно підвищують  вібрації. Ви абсорбуєте  більше Світла і збільшуєте  здатність розрізнити правду. Проте, це також означає, що прірва між вами і тими, хто відмовляється думати, розширюється. Немає ніякої необхідності піклуватися про них, оскільки усі духи кінець кінцем прийдуть до правди в їх тривалій подорожі, яку здійснюють усі духи. Дійсно, ви зараз вимушені йти своїм  власним шляхом, щоб бути повністю готовим для просвіти, яка приходить. Оскільки ви не тільки розрізняєте,  але і відкриваєтеся новій інформації, як одкровенню для того, щоб  розплющити ваші очі на багато чого, що  свідомо замовчували від вас.

 Погода у багатьох частинах світу вдається до  відчутних крайнощів і це вступ до більш  врегульованих часів. В майбутньому, усі люди випробують більше змін, які врегулюються у більш помірний погодний патерн  без крайнощів, які ви випробовуєте зараз. Це усе відбувається  із-за вищих вібрацій і кінець кінцем нічого не залишиться в нижчих вібраціях. Цього  чекаємо з нетерпінням і можливо найбільшим бажаним аспектом буде припинення війни і войовничих приготувань. Ви  без сумніву розумієте, що у війну інвестується велика сума грошей  і йде пошук  нової і більш страхітливої  зброї. Дорогі не хвилюються, наступить час,  коли  буде кінець  усьому, що  зв'язано  з війнами. Потреби оборони - інше обговорення  і ми маємо Галактичні Сили, які  підтримують  правопорядок.

 Ваша епоха  являється поточним життєвим досвідом, який починає  заспокоюватися  і ви, можливо, помітили, що є новий імпульс для країн  шукали мир. Це – боротьба, оскільки  темні  сили  пробують утриматися при  владі, але в цьому нема ніякої користі, оскільки вібрації продовжують підніматися. Ви переконаєтеся, що буде новий настрій у тих, хто знаходиться у збройних силах, оскільки стане зрозумілою марність війни. Людство змінює свою точка зору і прагне миру після  тисячоліть деструкції і загибелі людей. Будівлі можуть бути повторно побудовані,  але втрата життя духів має такі наслідки на усе  з чим вони  з'єднані. Потрібен  довгий, тривалий час, щоб людина прибула в це усвідомлення і майбутнє бачиться  яскравим, оскільки мир на Землі стає новою метою.

 Деякі запитують, чому вони інкарнуються  в такий час, відчуваючи, що вони не мають ніякої специфічної мети. Проте, тут немає жодного духу без причини і щоб це не  означало б   для індивідуума, усі мають щось  вивчити  або внести вклад. Ви – Істоти, здатні до величезної любові і маєте  здатність до безумовної любові усіх духів. Як тільки ви досягнете  такої стадії, ви дійсно  станете вищим духом, хто розуміє Єдність усього життя, і що Ви Всі Єдині.

 Я – СаЛуСа із Сиріуса  і радий ще раз звернутися до вас. Ви зараз відкриваєтеся  для Правди і здатні  її зрозуміти  і важливіше всього спрямуйте свою увагу  до ваших щоденних дослідів. Для когось ці крайні часи гарячкові і дуже важкі, але це - завершальне очищення  карми, накопиченої  багатьма життями. Будьте упевнені, що ви не були б в  такому  становищі, якби тільки ви були здатні керувати цим. Так прийміть свої досліди з мужністю, оскільки вони - ваші завершальні нещастя в цьому вимірі.

 Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey. 
Website: Tree of the Golden Light 

Переклад: Fedir Translations


·         ARABIC 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
·          Français

·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck 

·         HEBREW - NEW

·         MAGYAR/Hungarian

·         Italiano

·         日本語/Japanese  

·         KOREAN/Korean

·         Latviešú/Latvian

·         Lietuviškai/Lithuanian

·          Nederlands

·         NORSK/Norwegian

·          POLSKA/Polish

·         Português

·          Svenska

·         ROMANIAN

·         РОССИЯ/Russian

·         SLOVENSKY/Slovakian

·         TURKISH 

·          Ukranian -


No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012