team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Thursday, November 15, 2012

SaLuSa, November 14, 2012

 
SaLuSa 14 листопада 2012рЛюбов і світло, що встановлюються на Землі, все більше поширюються, і по мірі того, як проходить кожен день, це охоплює весь світ. Більшою чи меншою мірою це стосується кожну душу, і деяким легше прийняти це, ніж іншим. Але кожній душі дається однакова можливість для зростання до Світла і участі у Вознесінні. Однак знання про процес Вознесіння не обов'язково гарантує підйом разом з ним. Існує безліч добрих, люблячих і жалісливих душ, які також готові до такого вознесіння. У них може бути інший погляд на майбутнє, але це не має значення, так як вони незабаром пристосуються до змін.

Як ви знаєте, Людство довгий час всіляко заохочувалося повернутися до Світла, бо ми бажаємо, щоб якомога більше людей піднеслися. Деякі душі докорінно припиняють будь-які спроби познайомити їх з Піднесенням. У таких обставинах про них дбають, щоб вони змогли продовжити йти по обраному шляху, який дасть їм інші можливості для піднесення. На такі душі не чиниться тиск, так як життя нескінченне, і у вас є стільки часу для розвитку, скільки вам хочеться. Хоча ваше майбутнє Вознесіння є піковою точкою вашого зростання, ви продовжите йти по шляху розвитку душі, але він ніколи не буде таким важким або вимогливим, як у той період, через який ви щойно пройшли.

Якщо ви твердо стоїте на шляху до Вознесіння, то вже повинні були визначити, який «багаж», що ви несете з собою, буде краще скинути, щоб повністю підготувати вас до Вознесіння. Ви часто прив'язані до звичок, що належать до потреб вашого фізичного тіла. Це можуть бути речовини, що викликають звикання, такі як нікотин або наркотики. Будьте впевнені, що як тільки ви зважитеся кинути ці звички, то виявите, що це буде зробити набагато легше, ніж ви думали. Такі задоволення тіла відсутні у вищих вимірах, і чим вище ваші власні вібрації, тим менш залежні ви від них. Тож знайте, що відповідь знаходиться у ваших власних руках, хоча ви і будете отримувати підтримку з нашої сторони завіси. Ви ніколи не самотні у своїх спробах піднятися вгору, тому покличте своїх помічників для роботи з вами.

По мірі вашого піднесення ви дізнаєтеся, що існує очевидна різниця між фізичною любов'ю і любов'ю душі. Перша призначена для задоволення фізичних відчуттів, тоді як друга - це Універсальна Любов до всіх форм життя. На Землі ви зазвичай керуєтеся фізичним потягом і часто вступаєте в союзи, навіть не знаючи толком людини. У вищих вимірах ви бачите кожну душу, яка вона є насправді, і неможливо приховати правду. Володіючи високою вібрацією, ви можете бачити колір аури інших людей, і розуміючи їх значення, ви будете знати шлях душі і використовувані енергії. Схожi полум'я і споріднені душі впізнають один одного і зазвичай вирішують зійтися для свого подальшого духовного зростання. Вам так багато треба дізнатися про свої майбутні можливості, але багато хто з нас будуть поруч з вами, щоб допомогти вам.

Деяка частина вашого навчання буде проходити на борту наших кораблів, які будуть відкриті для вас після Вознесіння. Ми з хвилюванням думаємо про вашу радість і здивування, коли ви зможете випробувати на собі, як це бути на Материнському кораблі. Є багато того, чого ви ще не чули або не розумієте. Ми хочемо познайомити вас з нашими технологіями, так як деякі з вас готові користуватися ними зараз. Як ви, можливо, вже знаєте, багато хто з вас відвідували наші кораблі в стані сну, але лише деякі з вас зберігають про це спогади. Це означає, що коли ви насправді відвідаєте нас, у вас будуть підсвідомі спогади про такі візити, і ви зрозумієте, що вам це знайомо. Ви виявите, що різні види Істот з інших цивілізацій працюють пліч-о-пліч в Галактичній Федерації Світла. Ми раді тому знанням та відмінностям, які інші Раси приносять з собою, чим ми можемо ділитися один з одним. Ділитися з іншими - це ключова фраза, що виражає що все, що ми робимо, робиться заради загального блага.

На Землі ви вчились боротися за особисте майно і говорили про власності як про право. Це було головним чином iз-за Темних сил, які систематично тримали вас в кайданах потреби, навіть для основних потреб, необхідних, щоб існувати. У майбутньому ви пізнаєте достаток і більше ніколи не будете ні в чому потребувати. Бог дає все, і тільки Людина розділила так, щоб було два класу людей - багаті і бідні. Так званий брак булв результатом контролю і маніпулювання, щоб віддати вас в рабство великим корпораціям. Це також означало, що ви були позбавлені просунутих технологій, які б негайно забезпечили вам кращу якість життя, як, наприклад, вільна енергія. Вона буде надана вам дуже скоро, і разом змінить якість ваших життів.

Ми знаємо, якими терплячими ви були, поки тривала сага усунення Темних сил. Ми раді, що у них залишилося мало влади, і ми ось-ось відберемо її у них остаточно. З Обамою на чолі події можуть прискоритися, і скоро він стане дуже зайнятою людиною. Ми запланували цей час з ним, і ніщо або ніхто не зможе перешкодити нашому успіху. Це, як ви сказали, написане в небесах, і він завжди отримував наш захист. Насправді, кожен Працівник Світла захищений, хоча ми і пов'язані їх життєвим планом, якщо вони мають намір принести в жертву своє життя для загального блага. У вашій історії є багато великих Істот, які це робили, і спосіб їх відходу не випадковий, а запланований. Можливо, ваш найбільш улюблений президент Джон Ф. Кеннеді є типовим прикладом такої Істоти у ваш недавній час.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і я радий продовжувати свої послання, призначені для того, щоб підготувати вас до Нової Ери. Озираючись назад, досить незвично, що ми підтримуємо зв’язок з вами вже протягом 70 років, і подивіться, де ви знаходитесь всі сьогодні. Ви знаєте про нашу присутність, і в цілому приймає нас як свою сім'ю. Ми відчуваємо, що так багато всього досягли за порівняно короткий час, і ось ми так близько до того, щоб відкрито відвідати вас. Ми з нетерпінням чекаємо того часу, коли ми зможемо поділитися з вами багатьма речами.

Дякую вам, СаЛуСа 
Mike Quinsey (Майк Квинсі)
Translator: IGOR Translations


·         ARABIC 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
·          Français

·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck 

·         HEBREW - NEW

·         MAGYAR/Hungarian

·         Italiano
·         日本語/Japanese  
·         KOREAN/Korean
·         Latviešú/Latvian
·         Lietuviškai/Lithuanian
·          Nederlands
·         NORSK/Norwegian
·          POLSKA/Polish
·         Português
·          Svenska
·         ROMANIAN
·         РОССИЯ/Russian
·         SLOVENSKY/Slovakian
·         TURKISH 
·          Ukranian -


Originals and translations of Galactic Messages available at
http://peacelovelove.blogspot.com/
http://www.galacticchannelings.com/
http://www.despertando.me/

 

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012