team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Wednesday, November 21, 2012

SaLuSa 21 november 2012

 
SaLuSa 21 листопада 2012рЯк ви зазвичай кажете, «час не чекає нiкого», і це дійсно так, бо ті, хто ще дрімають, залишають собі багато того, що потрібно буде зрозуміти. Насамперед це ті, хто не вірять у Бога, але при цьому звинувачують Бога за те, що відбувається в світі. Ми б хотіли, щоб вони побачили, що кожному дарована свобода волі, і, володіючи нею, ви створили саме те, що зараз відчуваєте. Для нас би не склало праці втрутитися, але цим ми б забрали у вас можливість побачити, до чого призводять ваші дії. Багато хто все ще говорять про торжество справедливості, як вони це називають, нападаючи і винищуючи іншу націю. Очевидно, вони не знають або навмисно не помічають ті гнів і ненависть, які вона викликає. Скільки воєн ще потрібно Людині, щоб зрозуміти, що вони марні для досягнення миру або тривалого перемир'я? Здається, що ніколи не буде засвоєний урок в тому, що світ приходить разом з прийняттям того, що всі ви є Єдиним Цілим, живучи в гармонії і любові до всього життя.

З сумом ми спостерігаємо, як ваша Земля перебуває в сум'ятті і метушні. Але при цьому ми також бачимо, як Світло випромінюється з багатьох місць, утворюючи ґрати Світла навколо Землі. Це ваша гарантія, що ви підніметеся з нижчих енергій, і що стара парадигма буде продовжувати руйнуватися. Їй більше немає місця у ваших життях, і по мiрi стрімкого наближення кінця часів вона повинна поступитися місцем новiй парадигмi, яка обіцяє все, чого ви коли-або могли бажати і навіть більше. Галактична Федерація Світла знаходиться тут, щоб забезпечити те, що більше ніщо не буде заважати вашим планам по Знесенню, і що ви в безпеці ввійдете в Нову Еру. У ході цього матеріалізуються зміни, які ви очікуєте, але потрібно враховувати, що можуть відбуватися затримки, так як весь план вкрай складний. Він включає в себе тисячі і тисячі людей, і він повинен бути здійснений в потрібний час. Ви можете дивитися на Обаму, який виступить в ролі ініціатора подій, і тоді все буде відбуватися стрімким чином.

Нам приємно бачити, що Працівники Світла підхопили наш заклик відкрито говорити про вашi знання і розуміння того, що має статися. Звичайно, багато людей намагаються розібрати свої відчуття, що відбувається щось дивне. Це якраз можливість посіяти насіння інформації, які допоможуть спонукати їх до істини. Можливо, багато хто почнуть бачити картину, що формується, яка розповість їм про цілі того, що відбувається. Наше найбільше бажання - щоб якомога більше людей дізналися про можливості, що їм дає Вознесіння. Це не релігійна подія, а те, що відбувається в кінці циклу, в якому ви зараз перебуваєте. Зміни носять вселенський характер, і не обмежені тільки Землею. Для людства це чудова можливість залишити нижчі вібрації і увійти у вищі, залишивши позаду себе дуальність. Ми повинні запитати, чи дійсно ви бажаєте ще раз провести безліч життів, засвоюючи уроки, або ви віддасте перевагу більше жити в радості і гармонії і вести мирне життя?

Дорогі наші, Нова Земля незабаром прийме всіх тих, хто вибрав перейти на більш високий рівень. Разом з цим прийдуть вищі вібрації, які дозволять вам використовувати ваші знову знайдені сили створення. Любов і світ навколо вас будуть просто невимовними, і це буде воістину Рай на Землі. Стрибок з однієї Ери в іншу приємно здивує вас, бо її красу не можна буде порівняти ні з чим, що ви до цього відчували. Життя стане таким легким і багатообіцяючим без всяких обмежень, які у вас є зараз на Землі. Найбільша зміна буде в знаходженні свободи, яка у вас буде як у вознесеного Істоти. Вона приходить з прийняттям відповідальності перед усіма формами життя, що ви будете шанувати і про яких будете піклуватися. Довіра це теж те, до чого ви не звикли, і знайдете настільки приємним знати, що у вищих вібраціях жодна Істота не замишляє заподіяти вам шкоди або бути нечесними з вами. Це рівень, на якому існує тільки істина, і там немає місця для чогось меншого.

Ви зробили довгу подорож, щоб дістатися до цієї точки часу, і мета завжди була в тому, чи зможете ви підвищити свої особисті вібрації і бути готовими до вознесіння. Вже багато з вас відчувають на собі новий рівень свідомості, і це буде продовжувати рости ще стрімкіше. Також і ваш Світ розширюється, охоплюючи все більше і більше людей, і ви допомагаєте пробудити тих, хто тільки починає ворушитися. Будь то через свій життєвий план або іншим способом кожна душа отримає допомогу щоб було легше зрозуміти, що їм є чудова можливість перейти на інший рівень. Ваші вчителя говорили про це еони часу, і зараз цей момент настав. Як групова душа, ви не будете повноцінною, доки кожна окрема душа не підніметься вгору.

Пам'ятайте, що кожна душа вибрала свій власний шлях завершення свого досвіду в цьому циклу дуальності. Ви не можете знати, що спонукало їх шукати той чи інший вид досвіду, навіть якщо це неприємно для вас. Зараз часи, коли вам потрібно очистити карму, що залишилася, і для багатьох душ це означає дуже важкий і напружений час. Зазвичай ви можете просуватися зі своєю власною швидкістю, але з наближенням Вознесіння залишається небагато часу. Звичайно, ви могли б змінити свій життєвий план, але може вийти, що це буде непродуманим кроком, якщо ви втратите можливість піднестися. Як би там не було, свобода волі передусім, і остаточний вибір за вами. Насправді вас утримували і змусили повірити, що у вас немає такого вибору, і що рішення приймаються за вас. Тепер ви розумієте, що це не так, і що ви володієте силою творити своє власне майбутнє. Насправді, ви не залежите ні від кого іншого, і вам не потрібно слідувати їх порадам або вказівкам. Якими б вони не були корисними, ніхто крім вас не знає про ваші справжні потреби. Будьте вірними собі і дотримуйтесь своєї інтуїції, яка не зіб’є вас зi шляху.

Так багато прекрасних можливостей чекають вас, що перенесуть вас у Золотий Вік. Досконалість всього вразить вас, і енергії огорнуть вас, і ви відчуєте Єдність всього життя. Чи Можете ви собі уявити мати можливість говорити з Богом, так, Бог не за межами вашої досяжності. Вас навчили, що вам потрібен посередник щоб зробити це. У Бога є зв'язок з кожною душею, і як могло бути інакше, якщо ви всi насправді є Божественними іскрами.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і я закликаю вас вільно мислити щоб прискорити свою еволюцію. Я залишаю вас з нашими благословеннями для вашого майбутнього.

Дякую вам, СаЛуСа 
Mike Quinsey (Майк Квинсі)
Translator: IGOR Translations


·         ARABIC 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
·          Français

·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck 

·         HEBREW - NEW

·         MAGYAR/Hungarian

·         Italiano

·         日本語/Japanese  
·         KOREAN/Korean
·         Latviešú/Latvian
·         Lietuviškai/Lithuanian
·          Nederlands
·         NORSK/Norwegian
·          POLSKA/Polish
·         Português
·          Svenska
·         ROMANIAN
·         РОССИЯ/Russian
·         SLOVENSKY/Slovakian
·         TURKISH 
·          Ukranian -


Originals and translations of Galactic Messages available at
http://peacelovelove.blogspot.com/
http://www.galacticchannelings.com/
http://www.despertando.me/

 

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012