team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Friday, November 23, 2012

SaLuSa, 23 november 2012

 
SaLuSa 23 листопада 2012рДля того, щоб запанував мир на планеті, потрібно, щоб припинилися всі війни, і якщо буде необхідно, у нас є всі засоби, щоб подбати про це. Для таких низьких вібрацій абсолютно немає місця в Новій Ері. Насправді, цього досягти ще легше зараз, коли підвищені рівні свідомості призводять до того, що ще більше душ відкидають все, що пов'язано з війною. Навіть деякі з досвідчених ветеранів готові змінити курс і бачать блага роботи заради миру. Вони починають бачити, що їх заклик захищати свою батьківщину був підступно використаний в таємних цілях. Коли такі люди починають прокидатися до істини, ви знаєте, що Іллюмінати швидко втрачають свою владу і контроль над збройними силами. Вони воістину являють собою жалюгідну подобу того, ким були раніше, і їм не буде дозволено повернутися.

У вашому найближчому майбутньому ви насправді не будете потребувати збройних сил, але у вас будуть системи захисту, щоб оберігати вашу Землю від небажаних гостей. Є також наша Галактична Федерація Світу, яка діє як поліція Всесвіту. Ми володіємо такими технологіями, що можемо легко виявити, коли корабель буде входити в простір іншої планети. Якщо буде потрібно, ми можемо рухатися швидше швидкості Світла і нести свої обов'язки в різних секторах Всесвіту. Є також і Команда Аштара, яка працює майже так само як і ми, і виконує свої обов ’ язки. В цілому всі планети добре захищені, і їх населення може жити вільно і мирно. Ваша стара Земля також була захищена від вторгнення, щоб забезпечити вашу вільну еволюцію. Але з такими низькими вібраціями ми були змушені дозволити схожим цивілізаціям вступати з вами в контакт.

Коли ви пройдете через майбутню точку Вознесіння, ви також зможете бути відкритими для відвідувачів зі схожою вібрацією Любові і Світла. Ви можете довіряти їм, і вам буде приємно дізнатися, як живуть інші цивілізації. Ви отримаєте незабутній досвід, відвідуючи інші планети, які являють собою суміш різних розмірів і іноді навіть більше, ніж ваше Сонце. Більшість розвинених цивілізацій вважають більш прийнятним жити всередині своїх планет, і більшість з цих планет робляться порожніми всередині з цієї причини. Як і ваші Істоти з Внутрішньої Землі, у яких є своє Сонце, і ви навряд чи б здогадалися, що перебуваєте під землею. Вони більш розвинені, ніж ви, і вони незабаром виберуть відповідний час, щоб представитися вам. Вони є вашими предками, які сховалися у Внутрішній Землі після падіння Лемурії. Деякі з ваших людей відвідували їх у порівняно недавній час, і їх розповіді про це все ще можна знайти.

Так багато знань навмисно ховалося від вас, і вам доведеться багато чого наздоганяти після Вознесіння. Вас більше не будуть тримати в невіданні і говорити неправду, і як ви часто говорите, «істина відкриє вам очі». Тимчасове викривлення, в якому ви перебували, розмикається, і ми допоможемо вам визначити, що є істиною, і що ні. Якщо деякі люди будуть скептично налаштовані, у нас є засоби довести, що буде підноситися вам як істина. Ми не нав'язуємо її вам, і деякі все ще будуть триматися за свої помилкові переконання. Це не має значення, бо з часом тільки істина зможе існувати. У вас є свій власний Зал Хронік, і в ньому описані всі ваші життя, тому в цьому відношенні не може бути ніяких суперечок. Вони використовуються для перегляду життя після кожного втілення, що повинно привести до тями деяких людей.

Повірте нам, Дорогі наші, коли ми говоримо, що ми не так серйозно ставимося до життя, щоб не жартувати і не веселитися. Ми живемо свої життя в радості, і наш зв'язок стає сильнішим, коли ми можемо ділитися гумором. Звичайно, у нас немає ваших проблем і турбот, але ви можете зробити прекрасним свій день і день інших, як слід посміявшись разом. Сміх поширений по всьому Всесвіту, і всі душі мають внутрішнє розуміння, щоб оцінити смішну ситуацію або дати коментар. Сміх підносить і підбадьорює, підвищуючи вібрації. Але хороший сміх не націлений на висміювання інших. Глибоко всередині ви все ще діти, але ви отримуєте певну стриманість, коли підростете, бо ви вважаєте себе вище того, що називаєте дитячою забавкою. Відпустіть себе і знову станьте цією дитиною і помічайте смішну сторону життя.

Ви так близькі щоб побачити перші ознаки настання великих змін, і наші союзники наполегливо працюють, щоб створити можливості, які нам необхідні, щоб приєднатися до них. Вони знають, у чому полягають їх обов'язки, і вони самовіддано служать вам, щоб здійснити перший ривок до Вознесіння. Звичайно, воно відбудеться у будь-якому випадку, навіть якщо це означає, що деякі події поки відкладаються. Тим не менш, деякі зміни мають більше значення, ніж інші, і ми чекаємо перших ознак оголошення Розкриття. З одного боку, так як загальновідомо, що ми існуємо і знаходимося поруч з вами, ви не можете вважати, що в цьому є якась термінова необхідність. Але з іншого боку, нам потрібно таке визнання від вашої влади, щоб ми могли нарешті з'явитися відкрито.

У нас все ще є можливість форсувати події, але це буде нашим останнім дією. У всіх відносинах ми б хотіли, щоб ви самі своїми власними силами здійснили Розкриття. Справедливості заради, ви подавали прохання і петиції вашим лідерам багато разів, але до цих пір жоден з них не наважився зробити це. Ми цінуємо обережний підхід, але зараз прийшов час відкинути обережність у бік і проголосити те, що велика частина населення вже і так знає. Незалежно від того, що відбувається, ми продовжуємо показуватися все частіше і частіше, і нам приємно, що нас приймають без страху, який був раніше. Ми відчуваємо, що ви готові вітати нас, і це прискорює нашу відповідь.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і я передаю вам побажання від Галактичної Федерації Світла, щоб ви всі поширювали свою любов по всьому світу. Її ніколи не може бути занадто багато, і ви допоможете їй рости по наростаючій в той час, коли ви майже готові піднестися. Земля демонструє прекрасне видовище Світла, що йде від всіх вас, і це показує, як добре ви відгукнулися на заклик готуватися до Вознесіння. У вас була постійна підтримка, і ніколи не передбачалося, що ви зустрінетеся з труднощами самі, і так це і буде у міру вашого просування до вищих вимірах.

Дякую вам, СаЛуСа 
Mike Quinsey (Майк Квинсі)
Translator: IGOR Translations


·         ARABIC 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
·          Français

·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck 

·         HEBREW - NEW

·         MAGYAR/Hungarian

·         Italiano

·         日本語/Japanese  

·         KOREAN/Korean
·         Latviešú/Latvian
·         Lietuviškai/Lithuanian
·          Nederlands
·         NORSK/Norwegian
·          POLSKA/Polish
·         Português
·          Svenska
·         ROMANIAN
·         РОССИЯ/Russian
·         SLOVENSKY/Slovakian
·         TURKISH 
·          Ukranian -


Originals and translations of Galactic Messages available at
http://peacelovelove.blogspot.com/
http://www.galacticchannelings.com/
http://www.despertando.me/

 

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012