team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Monday, January 9, 2017

Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 6 січня 2017


Майк КуінсіЧенелінг  його Вищого Я – 6  січня  2017Ви знаходитеся на початку року, який повинен бути захоплюючим, навіть якщо на цьому етапі ви не можете побачити, що має статися. Це також буде завершення, яке призведе  до багатьох прийнятних змін, які довго передбачалися. Це буде рік, коли будуть досягнуті результати, над якими довго працювали і які обіцяють узяти вас в Новий  Вік  на гребені хвилі, яка змиє все старе. Спочатку це здаватиметься хаотичним,  оскільки темні сили будуть боротися із змінами, і вони побачать,  як їх вплив вислизає із рук. Тихо і без будь-якої метушні будуть відбуватися зміни, які швидко допоможуть встановити нове Управління для Нового Віку.

Зрозумійте, що з проблемою звільнення вас від злого плану темних сил надовго ув'язнити васупоралися  і нарешті зявилися можливість звільнитися  повністю від їх контролю. Ті з вас, хто працює для Світла,  зараз можуть вийти  вперед з упевненістю, знаючи, що в цьому новому році побачать зовнішнє свідоцтво того, що усе добре, і що реальний прогрес більше не призупиниться. План для Людства  здійснюється  і зараз підтримується потужними Істотами Світла  за межами вашої Сонячної Системи.  Фактично і іншими, які також прибули, щоб допомогти вам, і їх присутність гарантує, що ніякі інші об'єкти не можуть заважати шляху до Світла.

Усе розвивається  дуже добре і там, де ви можете сумніватися, пам'ятайте, що, поки ви залишаєтеся в нижчих вібраціях, то буде суміш, яка дозволяє темним  силам все ще грати за їх правилами. Ви дивитеся на це як на дуже серйозну ситуацію, яка існує тільки доти, поки все ще залишається карма, яку треба дограти до кінця. Протягом століть, було накопичено стільки карми, що зараз її доведеться очистити, щоб дозволити  вібраціям підняти вас вгору у вищі царства. Ті духи, які не в змозі піднятися, продовжуватимуть свою еволюцію на відповідному рівні, який гарантує, що вони матимуть можливості, щоб піднятися в майбутньому.

Істинний Світовий Мир не можна досягнути до тих  пір, поки кабалу  не примусять замовкнути, а її  фаворитів перемістять або зачинять. Процес очищення Землі від темних сил відбувається вже довгий період часу, і нарешті приніс  помітні результати. В їх шеренгах настав безлад, оскільки їх влада радикально зменшена. Багато хто переміщається в безпечніші області і країни, де до них ставляться прихильно, але байдуже, де вони ховаються, вони будуть знайдені, тому що немає ніякої схованки, безпечної для них. Деякі сподівалися відчалити від Землі,  але рятувальний маршрут вже був заблокований, і вони будуть  відповідати за свої дії проти сил Світла.

Багато чого відбувається поза вашим зором, або приховано таким чином, щоб не потрапило в новини. Щупальця темних сил тягнуться усюди  і є стільки хабарництва, шантажу і обману, що вам було б важко зрозуміти, де правда. Ось чому вам декілька  разів радили користуватися вашими інтуїтивними здібностями, щоб розрізнити правду від брехні. Користуйтеся достовірними джерелами,  як наприклад Девід Уілкок (David Wilcock) і через нього ви скоро узнаєте, кому або чому ви можете довіряти. Коли настане правильний час, ви почнете вивчати істинні події за минулі 50 років або більше, які затьмарувалися  брехнями.

Правда була сфабрикована  або значно змінена, що, коли це відкриється, то  ви будете украй здивовані. Це навіть зайшло ще далі вашої недавньої історії і навіть до часів Атлантиди. Доведеться повторно написати історію таким чином, щоб ви зрозуміли істинну історію вашої еволюції. Тільки зовсім недавно  правда почала виходити на поверхню і досі приховані документи проливають світло на це. Ви повинні розширити кругозір, якщо ви хочете прогресувати, інакше ви можете застряти і не в змозі піти далі. Оскільки більшість з вас знаходиться в різних пунктах  вашої еволюції, то деякі одкровення, можливо, занадто великі, щоб їх сприйняти,  отже залиште цю інформація в стороні таким чином, щоб ви завжди могли повернутися до неї, якщо необхідно.

Деякі з вас безсумнівно дивуються, чому така маленька досить незначуща ваша Цивілізація повинна притягувати стільки універсальної уваги. Якщо ви не вивчили це раніше,  то знайте, що це відбувається тому, що ви зобов'язалися піднятися у ваших фізичних тілах. Цього ніколи не траплялося на пам'яті нинішнього покоління, тож багато інших цивілізацій у вашому Всесвіті зацікавлені в тому, щоб побачити результати. Будьте упевнені, що ви нічим не ризикуєте, оскільки кожен дух супроводжують Вищі Істоти. Досвід повинен підбадьорити і безсумнівно запам'ятатися на дуже тривалий час, оскільки з Вознесінням ви знайдете себе  в досконалому тілі, вільному від усієї недосконалості і старіння.

Навіть, якщо б вам була надана більша правда, то у вас ймовірно закружилася б голова. Все починає  знову збільшувати швидкість і оскільки все більше змін оприлюднюються, то вам важко не відставати від них, оскільки ви повинні багато чому навчитися в дуже короткий період часу. Основним моментом для вас вірогідніше всього буде прибуттям на Землю ваших Космічних друзів, крім того, зустріч з вашими братами і сестрами із Внутрішньої Землі буде звичайно дуже хвилююча. Очевидно цього не може статися до тих пір, поки не настане повний мир на Землі, який навіть зараз поступово досягається, про що ви знатимете, якщо ви регулярно читаєте новини з Інтернету.

Правда повільно виходить назовні, але безсумнівно, що знову ваші інтуїтивні здібності мають бути здатними  відсортувати її від прямих брехень або вигадок. Починаючи з 2012 кількість опублікованої інформації  зросла і право духів  розібратися з нею. Завжди був один великий план, завдяки якому  ви підніметеся  у відповідний час. Цей час  вже настав і ніколи не було такої грандіозної можливості презентувати вас, як зараз. Очевидно,  що цей шлях розстеляється перед вами і поки ви залишаєтеся в межах Світла, то немає ніякої причини, чому ви повинні пропустити цю нагоду. Чим далі  час просувається вперед, тим все ближче він до вас, дорогі, і ви можете бути упевнені, що кожному буде надана  допомога, щоб гарантувати ваш успішний Підйом.

Дорогі друзі, настав ваш час, щоб не думати про ніщо окрім успіху, який має відношення до вашого майбутнього. На нашому рівні ми бачимо вас радісними і настільки щасливими, що ви нарешті знайшли ваш істинний шлях до вищих вимірів. Ваша довга подоріж через багато багатообіцяючих дослідів врешті-решт закінчується. Ваші заслужені  нагороди приходять до вас зі свободою від втручання темних сил. Ви маєте залишити нижчі виміри і повністю повернутися до Світла, успішно завершивши ваші подорожі в нижчих вимірах.

Розпочався ваш Новий Рік  і я бажаю вам усім того, чого ви бажаєте собі самі. Вам допомагають потужні  Істоти, хто піднімає вас тоді, коли ви падаєте і приносить цілющий сміх у ваше життя. Як завжди я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло продовжує осявати ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від  мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі

Вебсайт: Tree of the Golden Light

Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012