team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Wednesday, August 24, 2016

Ukrainian -- Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 19 серпня, 2016Майк Куінсі – Ченелінг  його Вищого Я – 19  серпня, 2016

Ті, хто в курсі справ знатиме, що наближається  "Ревальвація"  і разом з іншими змінами  скоро сигналізуватиме, що все почалося. Велетенське завдання наближається до завершення і надасть вам безперечний доказ того, що Ілюмінати втратили їх здатність диктувати розвиток подій згідно з їх побажаннями. Вони все ще існуватимуть, як докучливі люди, поки  вони не сядуть у в'язницю, яка має бути їх остаточною долею. Як доказ цього, переміщення, які чекають правильного часу, щоб зараз вийти вперед. Негативні сили  втішаються публічністю своїх дій, але ні в якому разі не мають свого  власного шляху. Сили Світла безупинно працюють за кулісами,  вважаючи за краще тримати свої наміри в секреті. Правда в тому, що вони перевищують негативні сили в усіх відношеннях, і можуть гарантувати, що питання не вийде з-під контролю. Вони дозволяють їм розвиватися, як планувалося і не заважають кармі або велінням вищих Сил Світла. Будьте упевнені, щоб  не сталося в ході ваших дослідів, все знаходиться під контролем, щоб гарантувати, що крайні часи спрацюють, як планувалося.

Для тих духів, хто не підозрює  більшої картини, здається, що усе хаотично, але усе знаходиться під контролем тих, хто гарантує, що  План для Людства виконується. Майте на увазі, що усі ви охоче запропонували випробувати відділення, і прийняли виклик до пошуку вашого шляху назад до Світла. Як індивідууми і Людство, вас направляли відколи  почався цикл  і навіть коли ви піднімаєтеся,  є завжди Вищі Істоти, які направлятимуть ваші досліди. Завдяки їм ви міцнішаєте і здатні тримати ваше самовладання, коли протистоїте темним силам. Поки ви сильні духом, то щоб не відбувалося навколо вас, воно  не повинно  впливати на вашу здатність залишитися спокійними в усіх обставинах. Вивчені уроки запам'ятовуються і переносяться  від одного життя до іншого.

Оскільки вищі енергії заземляються, то ефекти негативної енергії стають все меншими, доки вони  не зможуть більше  існувати при такій високій вібрації. У той час відбудеться Вознесіння і повний мир і любов спустяться на Землю. Навіть з вашої точки зору, це відбудеться дуже скоро. Отже майбутнє вітається і принесе вам звільнення від впливу і дій темних сил. Вони  відповідатимуть за їх дії і стикатимуться з наслідками або на Землі, або будуть переміщені до іншого місця. Будьте упевнені, що жоден не  втече від правосуддя і ніякі  їх дії, які здійснювалися з прихованими мотивами, не зійдуть з рук. Я заявляю знову, що ніякий дух не буде покараний, але, можливо,  і далі потрібні випробування, щоб здолати їх слабкості. Вони ретельно плануються таким чином, що включений дух міг набути досвіду і скоро досягти  рівня, де уроки будуть завершені.

Багато хто з вас знає, що з плином часу все більше духів повторно інкарнувалися, які достатньо еволюціонували, щоб допомогти вам ввести Новий Вік. Для того, щоб вони запропонували свої знання, потрібні тільки безпечні ситуації вільні від втручання тих, хто стримував би вас. Проте, правда виходить назовні і багато хто з вас буде приголомшений, узнавши, як ви фактично були ув'язненими на вашій власній планеті впродовж тисячоліть. Отже  вам доведеться багато надолужити, що надасть вам усі досягнення, якими ви повинні  насолоджуватися, у тому числі набагато вищий життєвий рівень. Це буде задоволення, щоб приділяти більше часу тому, що вам подобається і займатися своїми власними пошуками  і не бути   з часом  поглинутим  завданнями. Оскільки це приходить, то одна з найприйнятніших змін буде тоді, коли  ви матимете усе, що вам потрібно без необхідності користуватися грошима.

Знаючи, як багато користі принесуть вам зміни,  сподіваємося, що ви побачите свій шлях в майбутнє через обіцяні зміни. Природно, що рівень змін не може відбуватися без великих тривог, але Галактичні Сили візьмуть участь в тому, щоб гарантувати, що усе відбудеться в межах мінімуму часу. Міста Світла знаходяться все ближче до маніфестації з кожним днем  і це само собою буде світовою подією. Говорять, що після початку,   вони будуть матеріалізуватися по всій Землі,   поки не  зв'яжуть  всі  великі країни. Це тільки одна з  захоплюючих і довгоочікуваних змін. Повільно, але безсумнівно, ви проникли в суть майбутнього і воно настане  дуже швидко.

Немає нічого, що ви не можете зробити або досягти і вас тільки обмежує ваш власний розум. Тому ви можете  поставити перед собою мету, на будь-якому  рівні за вашим бажанням і гарантувати, що якщо ви тримаєтеся шляху до успіху, то кінець кінцем досягнете успіху. Ваш  шлях остаточно приведе вас назад до Божества, звідки ви прийшли, але нині цей шлях – поза  вашою досяжністю. Попереду ви маєте випробувати багато, багато дослідів  і як тільки ви досягнете  рівня становлення Галактичної Істоти, ви вирішите,  якого шляху вам бажано дотримуватися. На всіх стадіях ви зустрінетеся з тими, хто такі ж самі, як ви і продовжуватимете випробування разом.

 Нині ви знаходитеся у вашій скромній позиції після серії життів, які проектувалися, щоб підняти вгору вашу свідомість. На кожній стадії ваш життєвий план був ретельно організований, щоб гарантувати, що ви досягнете можливості піднятися. Якщо з будь-якої причини ви зазнали невдачі, це повторюється до тих пір, поки ви не досягнете  успіху, і таким чином ви можете продовжувати еволюціонувати. Ніщо не зупиняється надовго і ви завжди шукатимете можливість еволюціонувати навіть ще вище.

Якщо ви вирішили залишитися  в цьому Всесвіті,  то ви приймете  людську форму, але кінець кінцем ви підніметеся до рівня, де вам навіть не потрібне тіло як таке, і станете Істотою Світла. Якщо необхідно, ви зможете опуститися вниз знову до рівня, де ви можете "придумати" собі тілесну форму. Ваша сила думки стане  настільки сильною, що вам доведеться остерігатися дозвільного прояву думок.

На цій стадії це ставить перед вами занадто багато питань, щоб повністю зрозуміти шлях еволюції, проте, коли ви станете Галактичною Істотою з повною свідомістю, ви будете все це знати. Ви освоїте достатньо знання, щоб воно стало  вашим власним наставником і вибирати точно,  яким шляхом ви бажаєте слідувати. Проте, завжди  Вищі Істоти будуть спостерігати за вашим еволюційним шляхом і будуть готові допомогти вам, якщо ви забажаєте. Фактично, чим вище ви піднімаєтеся, тим  більше ви стаєте одним цілим з іншими духами, які розділяють ті ж вібрації. Життя буде абсолютно дивовижне і повне можливостей випробувати те, що ви бажаєте. Ви не обмежені цим Всесвітом і маєте безмежні альтернативи для виконання ваших бажань. Все ж,  на протязі таких дослідів ви можете все ще "викликати" ваших близьких попутників, оскільки контакт ніколи не втрачається. Можливо, звичайно будуть часи, коли вони мають інакші обов'язки, але вони знатимуть, що ви пробували контактувати з ними.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.

Вебсайт: Tree of the Golden Light
Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012