team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Friday, August 19, 2016

Ukrainian -- Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 12 серпня, 2016


Майк Куінсі – Ченелінг  його Вищого Я – 12  серпня, 2016Ви швидко наближаєтеся до часу завершення  різних змін, які йдуть повним ходом. Ви терпляче чекали зовнішніх ознак, які вказують, що усе починає проявлятися і швидко нести вас до Вознесіння. Питання в тому, на якій стадії знаходиться процес ревальвації валюти кожної країни. Мета має гарантувати, що кожна зміна справедливо відображає стан  і потенціал кожного таким чином, що ви можете діяти на ринку, який представляє справедливий обмін. Зміни гарантують рівні можливості  для  торгівлі. Старі торгові обмеження потрібно усунути, щоб усі могли діяти на вільному ринку. Час відсортує області обміну, де потрібно коригування.

Європа знаходиться в стані сум'яття, оскільки відчуваються  ефекти Brexit. Це був бажаний результат і він відкриє шлях, щоб більше країн слідувало ним, що зупинить плани  Ілюмінатів по контролю  над Світом. Нині люди не можуть побачити потенціал  удосконалення або зрозуміти те, що ви зробили крок у напрямку до свободи. Зміни не проходять легко, але бути упевненими, що кожна країна отримує керівництво згідно з їх кармою. Оскільки бар'єри видаляються, то люди будуть об'єднуватися, визнаючи, що вони всі Єдині на шляху до нового Світу. Усе буде добре  і задовольнить потреби кожного духу згідно з їх життєвим планом.

Багато інопланетян очікують можливості познайомитися з вами знову, і повторно представити вас вашим Зоряним Сім'ям. Усі ви прийшли з ваших власних планет і ваша власна  раса спостерігала за вашим прогресом. Ви є тими, хто прийняв  виклик, щоб  піднятися знову у Світло, долаючи відділення, що асоціюється з дуальністю. Цей випадок  також використали, щоб допомогти  іншим, яких заманили  нижчі вібрації і надати їм  натхнення, щоб підняти себе вгору. Можливо, цей прогрес дещо повільний, але з усією допомогою, яка надана, немає ніякої причини сумніватися в тому, чому вони не повинні відгукнутися. Деякі, як наприклад Ілюмінати, все ще уперто відмовляються повернутися до Світла і Любові, вважаючи за краще насолодитися їх владою над іншими духами.

Деякі з вас запитують, в чому їх мета  існування на Землі, оскільки життю, здається, бракує будь-якого напряму. Будьте упевнені, що увесь досвід значимий  і не кожен дух закінчує свої подорожі  драматично. До деякої міри це залежить від вашої карми, оскільки у кінці циклу все повинно бути очищено. Отже зрозуміло, що для деяких духів це буде напружений час для очищення їх карми, тоді як іншим не доведеться мати з цим справу. Не турбуйтеся про деталі, але коли будете стояти віч-на-віч перед  вашими викликами, то робіть це  так пасивно, як ви можете. Це буде останній час, коли ви пройдете через такий період очищення.

Деякі духи стали дуже прикріпленими до Рідної Землі і прогресуватимуть з нею до нової Землі. Інші вважатимуть за краще "піти додому" до їх планети, де вони продовжуватимуть еволюціонувати. Життя ніколи не зупиняється, поки ви не досягаєте повного стану досконалості, повертаючись до енергії Любові, краси і Божественного спокою. Бог вдихає і Бог видихає, посилаючи  духів  набути більше досвіду. Ви, можливо, вже проходили такий шлях,  але по суті,  ви – той  же дух кожного разу.

Майте на увазі, що через усі ваші досліди ви створюєте своє власне майбутнє. Воно тільки встановлюється  для вас, коли ви очищаєте карму і потребуєте певних дослідів для прогресу. Те, на  чому ви зосереджуєтеся – те  ви і отримуєте, отже  думайте  ретельно відносно того, чого ви бажаєте для себе  і не зв'язуйтеся з  негативними проблемами, попри те, що ви можете безпечно спостерігати за ними. Утримуючи ваше місце у Світлі, ви – приклад  для інших відносно того, чого можна  досягнути.

Люди по всьому світу пробуджуються  до правди про їх існування, і оскільки час лине, то вся правда вийде назовні. Дуже мало хто з вас вважає, що вона з'явиться і ви здійснили багато життів, живучи з мрією  видаленою з вашої істинної реальності. Вас фактично репресували і свідомо заважали розвитку, щоб перешкоджати вам вивчати правду. До того ж, вам рідко дозволялося жити в мирні часи, оскільки конфронтація тримала  вас в стані страху з маленькою перспективою миру. Проте, ця ситуація зміниться дуже скоро, оскільки люди об'єднуються  і створюють їх власне майбутнє щастя і радості.

Ви всі – суверенні  Істоти, яким призначено  повернутися до вищих рівнів, де ви повинні досягти повної свідомості. Це було вашою долею,  відколи розпочався сонячний цикл  приблизно 25600 років тому, коли ви залишили вищі вібрації, щоб випробувати відділення. Це був довгий важкий  досвід,  але він мав свої  приємні моменти  і ви  багато чому навчилися. Ви заробили право служити Майстрами, якими ви маєте бути, і  отримувати вигоду з ваших дослідів в нижчих вимірах. Вони нададуть вам можливість допомогти іншим, тому що  ваші знання  з перших рук.

Байдуже, скільки темні сили  стримували вашу еволюцію, але  незважаючи на їх зусилля,  ви зараз досить просунулися вперед  і обізнані, щоб почати  розуміти  правду  вашого існування. Визнаючи ваш істинний потенціал,  ви  піднялися вгору із нижчих вібрацій у Світло. Свідоцтвом таких змін може служити розвиток   нових технологій, які перемістять вас в нову еру досягнень. У правильний  момент  вони стануть публічним знанням і нададуть можливість швидко розвиватися. Це – вичікуюча  гра, яка потрібна, щоб гарантувати, що, коли  настане час іти вперед, не буде абсолютно ніякого  втручання.

Ваша далека подоріж через дуальність – майже  завершилася і ви  зараз повертаєтеся  додому. Очевидно, що треба багато зробити, щоб просуватися вперед  в Новий Вік, але скоро ви маєте бути звільнені від контролю нав'язаних  вам Ілюмінатів. Наближається свобода і скоро можуть початися святкування. Вже зроблені перші кроки для усунення  нерівності і нестачі. Отже не падайте духом, оскільки проблеми виходять на поверхню для очищення. Цей період пройде набагато швидше, ніж ви, можливо, уявили б, оскільки ви отримаєте допомогу і керівництво, щоб досягти  результату. Галактична Федерація була з вами завжди,  але  тільки останнім часом  вони почали  відкрито контактувати з вами  і скоро вони будуть з'являтися  частіше.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Вебсайт: Tree of the Golden Light
Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012