team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Sunday, May 29, 2016

UKRAINIAN -- Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я - 27 травня 2016
Майк Куінсі – Ченелінг  його Вищого Я - 27 травня 2016Справи просуваються добре незважаючи на зовнішній вигляд і прогресують у напрямку до мирного рішення, яке приведе до миру у світі. Здійснити це завдання здавалося б неможливо, зважаючи на число вогнищ напруженості, які існують, але у створенні  всесвітнього миру візьмуть участь більші сили, ніж  на Землі. Приходить момент, коли "стоп, достатньо" і коли кармічні проблеми можна відкласти в сторону, щоб гарантувати мир і зупинити темні сили. Вже зроблені сильні кроки, щоб встановити основу для миру, якого буде досягнуто  завдяки тому, що енергійно візьмуться за кореневі  причини вогнищ напруженості. Багато підкидають палива ті, хто отримує вигоду від сум'яття,  особливо в  випадку війни, які наживаються на  виготовленні зброї. Будьте упевнені, що це скоро зміниться, оскільки ті, хто контролює такі ситуації мають владу і повноваження, щоб  втрутитися.

Міграція багатьох людей – просто  результат нерівності у світі. Вони – ваші  брати і сестри, які страждали  від відсутності простих речей, які гарантують прийнятну якість життя. У вашому сучасному віці  здається немислимим, що деякі люди  все ще не мають адекватної водозабезпеченості  і велика кількість людей у світі голодує. Вірно, що деякі доброчинні організації  роблять все, щоб допомогти в біді, але вони не можуть впоратися з масштабом проблеми. Проте, відбулася загальна зміна, яка заважала  людям  думати про інших,  щоби мати справу з  найтерміновішими проблемами.

 Оскільки багато іммігрантів оселилися  у вашій країні, то ви з'ясовуєте, що вони – Люди, які подібно вам мають ті ж бажання мирного співіснування. Вони, можливо, одягаються по-іншому і мають їх власну релігійну віру, але усередині вони подібні  до вас. Фактично кожен дух шукає мир і таким чином людство може об'єднатися  і насолодитися плодами Землі. Усього достатньо, щоб  прожити щасливе і комфортабельне життя, і це припинило б неприємності, які, здається, ніколи не закінчуються. Проживши  багато життів в цьому циклі, ви набули стільки досвіду, що його зараз можна використати, щоб допомогти об'єднати людство. Деякі групи вже працюють, щоб надати допомогу тим, кому вона потрібна, але проблема є всесвітньою  і потрібно значно більше, щоб викорінити  ці проблеми.

Люди запитують, як вони можуть внести свій вклад, коли їх вибір обмежений, і якщо ви не можете запропонувати гроші, то пам'ятайте, що молитва – потужний  інструмент, який може викликати  більші результати, ніж ви змогли собі уявити. Сила молитви легендарна і  чим більше вона пропонує, тим більш чудову відповідь може викликати. В результаті,  енергія закликає до дії і на деякій стадії це станеться, хоча не обов'язково точно так, як закликали. Вищі  Істоти  Світла знають, яка краща відповідь в цій  ситуації. Коли ви починаєте турбуватися про інших, ви притягаєте енергії, які можуть допомогти вам, у тому числі інших істот, які розділяють подібні амбіції. Закон тяжіння  відповідальний за багато умов, які ви створюєте навколо себе, але радимо вам  не давати енергію тим речам, які вам не подобаються, інакше  вони все ще притягуватимуться до вас.

Еони часу вас  стримували і годували дієтою із брехень,  і вели до віри, що ви не маєте  влади, щоб змінити ситуацію. Тому вам не дозволялося знати правду про ваші права по народженню, як "Дитині Бога" з усім потенціалом, який приходить з цим. Ви потужні, хоча це перевищує ваше сучасне  розуміння,  але, оскільки сила Світла зростає, то  ви почнете розуміти ваш істинний потенціал. Оскільки ви робите так, то темні  втратять свою владу над вами і ви почнете розуміти, що ви – дійсно  Боги в процесі становлення. У дуже близькому майбутньому все більше розвинених  істот прийде на Землю  і надасть свої знання, і таким чином,  ви зможете зрозуміти свій істинний потенціал і узнаєте мету життя. Як тільки негативні енергії будуть видалені, ви еволюціонуватимете набагато швидше  і без перешкод, викликаними брехливими  вченнями.

Теперішня ситуація на Землі показує, що мають вплив погодні зміни, оскільки сезони більше не нормальні. Ви випробовуєте температурні крайнощі і загальне враження таке, що вони такими і  залишаться, проте вони врегулюються  і стануть прийнятнішими з плином часу. Ви помітите, що тваринний світ більш сприйнятливий до них і змінює свій ареал перед тим, як він стане непідходящим для їх існування. Це також відноситься  до морів, які стають теплішими і також впливають на  танення  льодовикового покриву. Кінець кінцем  це зачепить деякий суходіл  і ви матимете велику кількість попереджень, оскільки це може торкатися областей, де існують суспільства.

З плином часу,  ваші друзі з Космосу забезпечать вас відповідними технологіями, щоб мати справу з будь-якими змінами, які можуть серйозно вплинути на вас. Вони ретельно контролюють, як все розвивається  і де потрібна допомога  Землі Матері в коригуванні, яке потрібно. Ви  можете бути упевнені, що Людство  захищене, щоб гарантувати мінімальне ушкодження і втрату життя. Деякі випадки по своїй природі кармічні, і в такі події ми не можемо втручатися. Ми будемо допомагати по-іншому, щоб захистити усі життєві форми і якщо необхідно, перемістити  вас в  безпечну область. Деякі зрушення неминучі, але будь-яка незручність для вас буде більш ніж компенсована   вашими можливими  вигодами.

Може бути незначна кількість людей, які не відчули, що час збільшив швидкість, і він продовжуватиме прискорюватися, оскільки він рухає вас у вищі виміри. Вже помічені зміни  і вони  включають  більш високий  рівень свідомості. Не усі духи пройдуть через цей досвід, оскільки деякі не готові і не в змозі вийти із теперішнього рівня. Усі знайдуть свій правильний рівень, оскільки час лине і  призводитиме до Вознесіння, до якого багато хто готує себе зараз. Не хвилюйтеся про те,  якого рівня ви досягли, оскільки усі знайдуть себе точно там, де їм призначено  бути.

 Ваші обрані лідери для  цього періоду – Девід  Уілкок (David Wilcock) і Корі Гуд (Corey Goode)  і ми радимо вам  звертати увагу на  їх повідомлення Любові і Світла, якщо ви бажаєте відповідати сучасним вимогам. Скористайтеся ними, щоб оцінити інших, відносно їх прийнятності і знайте, що ви проходите через критичний час. Знайте, що темні сили відчайдушно пробують залякати  вас, щоб ви повірили в те, що будете атаковані прибульцями, коли фактично вони  "прикидаються" і шахраюють, щоб просто вас обдурювати.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я  і я залишаю вас з любов'ю і благословеннями. Хай  Світло осяє  ваші дні і шлях до завершення.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Вебсайт: Tree of the Golden Light
Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012