team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Monday, February 8, 2016

Ukrainian -- Mike Quinsey - Channeling his Higher Self - 5th February 2016


Майк Куінсі – Ченелінг  його Вищого Я – 5 лютого  2016Продовжують відбуватися події, здебільшого поза вашим зором, які впливатимуть на ваше майбутнє і будуть вигідними для вас. Проте,  прийде час впродовж  цього року, коли ви повинні узнати  користь від змін. Відомо, що в першу чергу ви думаєте про ревальвацію валюти і це зайняло значний час, щоб об'єднати  країни разом в договорі про зміни. Зараз їх достатньо для того, щоб йти  вперед, і  ніколи не було такого  часу, коли був досягнутий  такий прогрес. Ви  можете бути  упевнені в тому, що ревальвація знаходиться в її кінцевих стадіях. Тим часом все більше винаходів витягуються із-під спуду  і це тільки питання часу перед тим, як вони почнуть реалізовуватися. Будьте упевнені, що зміни йдуть повним ходом  і зайшли занадто далеко вперед, щоб їх можна було зупинити. Шляхи створення вільної енергії були доступні впродовж деякого часу і зараз виявляється навіть більше пристроїв. Наближається час їх остаточного використання, але Ілюмінати все ще пробують перешкодити  їх поширенню. Це не залишиться на такому рівні, оскільки ваша еволюція не може затримуватися невизначений час.

В майбутньому на нас чекають скрутні часи і вони неминучі, оскільки відбуваються головні зміни, які починають  змінювати  ваш спосіб життя від важкої роботи до способу, який звільняє вас від цього. Прийде  так багато змін, які піднімуть  вашу якість життя до рівнів, якими ви повинні були насолодитися в кінці минулого століття. І тому, за  відносно короткий час  ви дуже швидко просунетеся вперед, поки  не досягнете  рівнів, які піднімуть вас від старих шаблонів  боротьби. Найприйнятніша і бажаніша зміна буде тоді, коли буде забезпечений  світовий мир і плоди  вашої  роботи  використані для вигоди  кожного. Найбільшою вигодою буде  наявність  достатнього часу, щоб йти за вашими власними інтересами  і мати  фінансові засоби, щоб зробити так. Життя стане значно відрізнятися від того, до якого  ви тепер звикли. Рідна Земля не буде більше  вважатися тюремною планетою, і комендантська година, під якою ви жили, буде знята. Ви станете вільними  духами і будете здатні  йти без перешкод  вашим власним шляхом.

Оскільки  ті з вас, хто є Світлом продовжать піднімати себе вгору, то ви віддалятимете себе від тих, хто робить мало або не пробує  здолати їх темні енергії. Вони точно випробують те, що пробували нав'язати  вашій  цивілізації  і знайдуть  себе ізольованими  від іншої частини Людства. За вашим розрахунком це, можливо, забрало  багато часу, щоб досягти цього пункту у вашій еволюції, але фактично це відбулося  "вмить". Вигоди від такого досвіду різноманітні і були досягнуті за такий короткий період часу. Звичайно усім вам довелося пройти через деякі жорсткі виклики,  але немає більш  швидшого шляху  еволюції. Те, що  ви вивчили,   підготувало   вас до більшого  і ваш Меч Життя  загартований вашими дослідами. Прийміть кожен виклик,  як можливість підняти ваші вібрації, і знайте, що ви ніколи не будете  в ситуації, якою ви  більше не  можете управляти. Отже, якщо ви тепер залучені до боротьби, то знайте, що ви  здатні  добитися успіху. Також пам'ятайте, що ви не проводите  своє життя одиноким  і  завжди є дорогі духи, які супроводжують вас і допомагатимуть вам там, де вони можуть. Проте, знайте, що вам допоможуть тоді, коли ви попросите  і жодним чином не будуть нав'язувати проти  вашого  вільного  вибору.

Відомо, що надзвичайно велика кількість  вас страждають від різних форм хвороби, або відчувають нестачу  хорошого здоров'я з різних причин. Будьте упевнені, що дуже скоро хороше здоров'я буде нормальним способом життя, і зцілення  буде доступне  для кожного духу, для більшості – за  вашої тривалості життя. Фактично буде миттєве зцілення, яке також відновить зламані  або втрачені  кінцівки. Майбутнє  тримає багато несподіванок для вас, і     наповнить вас радістю. Бог завжди обіцяв, що при завершенні теперішнього  циклу, ви повернетеся  до вищих царств, щоб запустити еру безупинної любові і досконалості. Будьте тими, хто допомагає проявити  Новий Вік, і допомагає іншим  йти  тим же шляхом. Любіть  і ведіть інших  таким чином, щоб вони також могли  досягти успіху.

Майте на увазі, які б думки ви не оприлюднили, ви допомагаєте встановлювати природу майбутніх подій у ваших життях. Не можна недооцінювати  владу думки, оскільки ви – люди  Землі, самі  визначаєте  ваше власне майбутнє. Отже  зосередьтеся на усьому  хорошому  і допомагайте Людству утриматися на ногах на шляху до Світла. Ваші наставники  звичайно працюють для цієї мети  і робитимуть  якомога більше, щоб допомогти вам утримати вашу мету в полі зору. У ваших теперішніх  обставинах завжди буде  роздратованість, яка змогла б   збити вас з дороги. Звертайтеся за  потреби  до ваших наставників  і вони будуть на  вашій стороні, і іноді їх присутність буде відчуватися, що  може дуже заспокоювати.

Минулий досвід показує, що, коли ви маєте великі надії, ви схильні  відчувати розчарування, якщо вони не матеріалізуються  досить швидко. Дозвольте мати  достатнього часу, щоб події відбулися, оскільки все  просувається у напрямку до завершення, і ви знатимете досить скоро, коли вони будуть готові. Ви не будете розчаровані і як тільки ті, хто опонує таким рухам, більше не зможуть впливати на них,  вони почнуть проявлятися. Як тільки будуть видалені залишки старого циклу, розпочнеться славний період росту і розвитку. Те, чому призначено статися,  ніхто не зможе зупинити його просування, і воно вітатиметься по всьому світу, оскільки народжується Нова Земля.

Кожен дух буде значно впливати на те, де йому подорожувати далі, і багато хто почне нову  пригоду. Кінець кінцем для вас відкриються  нові перспективи, оскільки ви стаєте  Галактичною Істотою. Навіть зараз ви отримуєте більше розуміння Всесвіту, який відкривається вам. Всі життя, які подібно до вас еволюціонують у напрямку до більшого розуміння того, що усі – частина  цілого. Є так багато різних форм життя, які існують у  багатьох Всесвітах, які навколо вас. Деякі настільки  відмінні від вашого власного, але все ж усі знаходяться  на шляху, який гарантує, що вони продовжують еволюціонувати. Людина – відносно  новий  різновид,  який  готовий  переміститися у вищі виміри.

На вищому  рівні є "війна" між силами Світла і темними силами, які хоча і переконалися, що їх дії обмежені, відмовляються підкорятися. Їх боротьба приведе в результаті до їх поразки,  оскільки вони не можуть більше  користуватися всім озброєнням, яке вони зібрали. Вони приречені, але ще чіпляються  за надію на успіх, коли вони втрачають владу, щоб диктувати завершальний результат. Вони наосліп прямують до поразки,  але не тим шляхом, який ви уявляєте, оскільки Світло не прибігає до насильства. Наближається кінець старих шляхів конфронтації, хоча не просто оголосити  повний  мир. Ера мирних підходів, на які ви заслуговуєте  через ваше присвячення Світлу – все ще наближається. Хай  Любов і Світло залишаться  з вами назавжди.

Це повідомлення прийшло від  мого Вищого Я. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай  Світло прояснить  ваші дні і шлях до завершення.

У Любові і Світлі.

Mike Quinsey.

Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012