team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Sunday, July 5, 2015

SaLuSa, July 3, 2015 _uaSaLuSa, July 3, 2015
СаЛуСа, 3 липня, 2015

Скрізь на Землі  відбуваються події, яка принесуть необхідні зміни і рухатимуть вас до стабільності і кінця боротьби. Це займе час,  але ми явно  вказуємо вам  правильний  напрямок. "Забратися" усім тим, кому  не має місця у вашому майбутньому, можливо, здається страшним завданням, але з нашою допомогою і допомогою робітників Світла по всьому світу це відбудеться  дуже швидко. Щоб маніфестувати Новий Вік і в той же час видалити усе, що більше не потрібно, не дуже помітно будь-якої форми порядку, але це контролюється  і добре сплановано. Кожен з вас може полегшити процес для тих, хто тільки розуміє, що вони бачать перед їх очима, зберігаючи спокій і дозволяючи іншим знати, що усе, що  відбувається – остаточного добре для  усіх. Оскільки  старе відживає, то  будьте упевненими, що усе, що  має відбутися,  вже підготовлено. Проте, не чекайте занадто багато дуже скоро,  але знайте  про зміни, які явно сигналізують, що почався Новий Вік.

 Ви будете свідком того, що відбувається  поступове переміщення тих, хто маючи відповідальні посади, зловживав своїми повноваженнями. Просто вони не можуть залишатися, оскільки вони не в змозі відповісти новим енергіям, які прибувають. Старим шляхам доведеться змінитися, і ми знаємо, що більшість людей розуміють, що вони успішно пройшли випробування  і тестування. Зараз ви маєте приєднатися до вищих вібрацій і будете отримувати вигоду від багатьох досягнень, які Ілюмінати стримували  багато, багато років. Багато які  з них  природно ведуть  до того, з чим ви вже знайомі, і вже застаріло. Навіть, хоча вони приховувалися  від вас, вони працювали   впродовж багатьох років і готові до  безпосереднього  використання. Це означає, що буде ціла послідовність змін, які швидко піднімуть ваш спосіб життя.

За ці роки,  цим справам приділяли увагу через втілення тих, хто мав знання і здатність перемістити людство вперед. Це стосується  багатьох винаходів і змін, які будуть сприяти вашому прогресу через відносно короткий час. Проте, серед  перших змін  будуть і ті, які справедливо розділять багатство Землі поміж  усіма людьми. Такі зміни зв'язуються з ревальвацією валют, таким чином, що кінець кінцем настане  те, що ви називаєте "однорідним конкурентним середовищем". Більше не буде "імущих" і "не імущих", оскільки Земні  щедрості будуть однаково розділені між усіма. Дійсно, це буде однією з перших головних змін, яка матиме місце. Проте, ми застерігаємо від тлумачення  наших коментарів таким чином,  що вони насуваються, і ви повинні розуміти, що такі зміни займуть час, щоб поширити їх між вами. Як ми раніше  дали зрозуміти, найбідніші нації будуть першими, щоб отримати вигоду від змін.

Бажана зміна, яка без сумніву  задовольнить багато людей,  буде поступове введення безкоштовної транспортної системи, яка працює  користуючись енергією, яка скрізь серед вас. Кінець кінцем забруднюючі палива, які ви використовуєте зараз, будуть замінені енергією, яка вільна від забруднення. Такі зміни будуть представлені вчасно,  але не чекайте  їх занадто скоро. Як  ви можете уявити, деякі зміни впливатимуть на людей у всьому світі і буде потрібно багато приготування, щоб уникнути  хаосу. Проте, вам треба знати, що це буде стосуватися  усіх сфер життя на Землі, щоб гарантувати, що ви йдете далі від ваших теперішніх щоденних  застарілих методів.

Отже, Дорогі, багато чого  чекає введення правильного моменту,  і ключ до цього - видалити вплив темних сил. Або можливо, ми повинні говорити про  їх повне переміщення таким чином, щоб вони більше не могли заважати планам вашого майбутнього. Тепер ви повинні розуміти, що еони років, коли ваші життя направляли Ілюмінати, давало їм кінець кінцем повну владу над вами і вашим Світом. Вони ніколи не досягали б своєї мети, і зараз,  вони більше не можуть користуватися своєю владою  і  ніколи не будуть. Ви, можливо, запитаєте, чому їм надавалася така можливість повного контролю над вами, і відповідь -  це для вашого досвіду і еволюції. Ви були буквально вимушені протистояти ситуації, яка не дозволяла  вийти з-під контролю, але надала вам можливість перевірити ваше рішення, протистояти темним силам. Будьте упевнені, що ви усі погодилися випробувати включені  виклики,  і зараз, чим ближче ви до кінця ваших випробувань, тим ви все далі від них.

Ви звичайно переконаєтеся в цінності ваших дослідів, особливо, якщо ви захочете користуватися ними для просування усіх духів. Майте на увазі, що, оскільки ви знову  стаєте Галактичною Істотою, ви майже напевно бажатимете  дозволити іншим мати вигоду від ваших дослідів. Не кожному духу треба проходити  через усі досліди особисто, але можна мати вигоду  від іншого, хто має такий досвід. Пам'ятайте, що ви  "Всі Єдині" і коли ви прагнете допомогти один одному замість того, щоб мати  особисті вигоди, як ви робите на Землі, то немає ніякої потреби в змаганні, а важлива тільки співпраця. Інстинктивно ваші почуття – це бажання  допомогти усім духам еволюціонувати, і ось чому ми тут,  щоб спостерігати за вами  на останніх стадіях  старого циклу.

Оскільки ви починаєте розуміти правду вашого існування, ви знайдете набагато більше задоволеності в позитивній допомозі Людству. Підйом ваших вібрацій – це і  особиста мета і також колективний рух до підйому усіх. Але зараз мало часу  для індивідуальних духів, щоб приєднатися до Нового Віку, оскільки, якщо  ви не підняли себе до необхідного рівня, то ви не можете піти далі до тих пір, поки  ви не зробите цього. З іншого боку,  немає ніякої невідкладності,  оскільки ви можете, якщо необхідно,  просто починати  інший цикл можливостей. Якщо ви відчуваєте, що ви є близько до досягнення Підйому, то ясно, що варто  сконцентрувати ваші зусилля, щоб досягти успіху. Як завжди, вам надається  багато допомоги, але саме вам доведеться докласти необхідні зусилля, щоб  досягти цього.

Ви повинні помітити, що час продовжує збільшувати швидкість, і це упевнений знак того, що ви возноситеся. Оскільки ви піднімаєте свої вібрації, то  ви залишаєте позаду старе,  якому  не має ніякого місця у вищих вимірах. Це є вибором, оскільки вони служать своїй меті, щоб  допомогти вам еволюціонувати. Деякі духи ще не готові здійснити такі кроки і вони продовжуватимуть випробовувати себе, як і раніше. Проте, ви можете бути упевненими, що вони кінець кінцем отримають свої уроки і будуть  готовими піднятися. Краса еволюції в тому, що ніхто не змушує вас прогресувати інакше, чим при  вашій власній швидкості, і це - процес природної прогресії.

Я – СаЛуСа із Сиріусу  і як завжди у контакті з Рідною Землею і Людською Цивілізацією. Завжди майте на увазі, що ви возноситеся  разом. Отже  ви будете з'єднані  з Рідною Землею, оскільки має місце Підйом. Ви все ще маєте простий шлях досягти цього і нікому не дозволяється зупинити ваш прогрес. Ми посилаємо вам свою любов і благословення, як завжди.

Дякую СаЛуСа.
Mike Quinsey
Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012