team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Wednesday, July 15, 2015

SaLuSa, July 10, 2015 _uaSaLuSa, July 10, 2015
СаЛуСа, 10 липня, 2015

Продовжуються заворушення і у багатьох країнах існує хаос, оскільки старі шляхи більше не обслуговують ваших потреб. Проблема стала настільки великою, що вона  вимагає  масивних  змін,  щоб спрямувати вашу цивілізацію на новий трек, який візьме вас в Новий Вік. Зараз зміни йдуть повним ходом і являються безповоротними, оскільки нове повинно замінити старе, щоб вивести вас з системи, яка більше не покриває ваших потреб. Цей  процес, який тривожить  багатьох, хто мало або зовсім не розуміє того, що відбувається, і оскільки відповіді будуть знайдені при  новому підході  до ваших потреб, то при нагоді люди будуть підніматися. Як завжди ми будемо направляти тих, хто грає головну роль в забезпеченні змін. Вони не можуть бути досягнуті без тяжких випробувань, але ми гарантуємо, що вони будуть мінімальні. Продовжуйте утримувати  позитивну точку зору, оскільки план  вашого майбутнього добре розроблений. Ви будете більш ніж задоволені результатом.

Вас занадто довго, як ви, можливо, сказали б "водили за ніс" і свідомо тримали в невіданні відносно правди вашого потенціалу і причини для подолання дуальності. Це була велика крива навчання, яка надала вам можливість підняти себе вгору від життя в  обмеженій свідомості, до життя, яке розумітиме ваш істинний потенціал. Як ми згадували багато разів, ви набагато більші, ніж ви уявляли,  але були свідомо дезінформовані брехливими вченнями і обмеженнями вашої свідомості. Усе це швидко змінюється і все більше духів  розуміють їх істинне Я. Ви вийшли з  довгого періоду темряви у Світло і ніщо  не може зараз перешкодити вам стати на  шлях до повної свідомості. Це вже очевидно, завдяки  кількості духів, які пробудилися  і ведуть вас уздовж шляху до повної просвіти.

Є деякі духи, хто не може підняти вгору свої  вібрації, але будьте упевненими, що кожен з них отримає допомогу, щоб направити їх до Світла. Немає рації  пробувати "бігти попереду вас, якщо не вмієш ходити" і їх наставники допоможуть таким духам, щоб зрозуміти правду. Як тільки ви починаєте розуміти, як вас тримали в темряві, становиться набагато легше охопити правду вашого існування. Ви по суті - усі великі духи, які зобов'язалися випробувати дуальність, щоб мати справу з викликами, які вона вирощує. Протягом  багатьох  життів  ви торкнулися глибин темряви, але ніколи не втрачали контакту  з вашим вищим Я. В результаті,  багато хто з вас кінець кінцем знайшов ваш істинний шлях, який веде вас назад до повної свідомості. Як тільки ви починаєте пробуджуватися, то немає ніякого повернення до старих шляхів, і  духи Світла будуть викликати  повну зміну  шляху, який  веде ваші  життя.

Ми спостерігали за вашим прогресом еони років  і розглядаємо ваше досягнення у відновленні ваших рівнів свідомості, - видатним  за такий короткий період. Ваша історія показує, що трапляється, коли духи втрачають контакт зі Світлом, і в наслідку, як важко піднятися знову. Проте, ви довели, що це можливо і сьогодні багато хто з вас веде за собою вперед. При цьому, ви також ведете інших за собою і це веде до  повторного пробудження. Вас можна поздоровити і ніщо  не зможе зупинити ваш спрямований вперед прогрес. З давніх пір, ці пробуджені духи уникали інших, хто був не в змозі осягнути правду, але це змінюється, оскільки вібрації продовжують підніматися. Дуже скоро буде головне підняття у вашій свідомості і правда прибуде до більшості духів.

Зараз, ми такі близькі до вас і відкрито відвідуємо  вашу Землю, тому більшість людей помічають  нашу присутність у вашому небі. Через наші  надзвичайно просунуті  технології, ваша зброя не створює  для нас  небезпеки, і багато хто з вас знає, що ми багато разів  виводили її  з ладу, коли з'являлася загроза. Ви маєте багато записаних фактів, коли наші кораблі  з'являлися над  вашими ядерними об'єктами, і ми вживаємо заходи, щоб запобігти початку  нової  війни. Ми досягли успіху  в підтримці  світового миру на Землі,  але доводиться дозволяти те, що ми називаємо незначною конфронтацією через кармічні причини. Проте, ми будемо контролювати такі випадки, щоб гарантувати, що вони не виходять за межі. Кінець кінцем настане  кінець усім війнам і на Землі буде досягнутий тривалий мир. Ваше майбутнє гарантовано  і зміни, які ви зараз випробовуєте, - частина очищення, яке має місце.

З давніх часів ми користуємося своїм  впливом, щоб вести ваших учених уздовж шляху, який призведе  до мирного світу. Проте, ми не можемо втручатися, якщо інші все ще підтримують зброю війни, але гарантуємо, що вони не використають її, щоб розв'язати всесвітню війну. Земля зазнавала вибухів  пристроїв з ядерним зарядом у багатьох випадках, але їх не дозволяється використовувати  знову і тут ми гарантуємо, що ви захищені. Ви маєте вільний вибір,  але оскільки  ви вводите Новий Вік, то на вас чекає нове майбутнє, яке більше не дозволяє війни, які приносять смерть і деструкцію, як раніше відбувалося. Мир для усіх людей буде можливий тільки тоді, коли темні сили будуть переміщені. Вам не доведеться занадто довго чекати  світового миру, який декларований, але на цьому шляху будуть потрібні  багато необхідних змін.

Тим часом ми повинні продовжувати  наш контроль  Земної діяльності, у тому числі і тих з Рідної Землі, хто також залучається до змін, які відбуваються. Потрібні перевороти, щоб дозволити більші зміни, які приведуть  до нової Землі, яка очиститься від  усіх залишків століть зневаги і отруєння землі і морів. Це майже неможливе завдання, але з нашими передовими знаннями і безмежними ресурсами, це не забере багато часу. Ми фактично вже готові досягти успіху з Рідною Землею і відновити її до первісного стану, який був багато Віків назад. Цими завданнями не можна управляти з вашими  обмеженими знаннями, які ви маєте, але ми будемо рядом, щоб  допомогти вам,  як тільки почнеться очищення.

Ми знаємо, що багато хто з вас розширив рівні свідомості і розуміють, як правда була спотворена, щоб тримати вас в темряві. Будьте упевнені, що, коли настане правильний час, то  не буде ніякої затримки в ознайомленні вас з вашою істинною історією і славним майбутнім, яке чекає вас. Ви, можливо, маєте видіння нової Землі,  але фактично це перевершить вашу ідею відносно того, що вас очікує. Усі сльози і розчарування, які ви випробували, не матимуть ніякого значення, коли ви побачите дивовижні зміни, що мають місце. Краса і дива, які будуть  вашими, щоб насолодитися – набагато вище вашої теперішньої уяви.

Я – СаЛуСа із Сиріусу, прийшов знову просвітити вас відносно того, що вас очікує попереду. Загроза війни і деструкції зникне  і пануватиме постійний мир. Ми будемо допомагати вам  ввести нову Землю в існування  і це  буде  радісним часом для усіх вас.

 Дякую СаЛуСа.

 Mike Quinsey
 Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012