team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Sunday, March 1, 2015

SaLuSa, February 27, 2015 _ua

SaLuSa, February 27, 2015

СаЛуСа, 27 лютого, 2015

 

Ви живете в драматичні часи, коли зміни відбуваються дуже швидко. Вони збираються представити вас Новому Віку, який кінець кінцем фактично змінить усі аспекти вашого життя. Потрібний деякий час, щоб проявитися,  але вони вже набувають форми, оскільки старий набір вже демонтується. Вони спеціально були призначені, щоб тримати вас в невіданні і перешкоджати вам зрозуміти ваш істинний потенціал. Темні сили  навмисно приховували правду вашої істинної спадщини, але цей час зараз закінчується  і просвітлені духи ведуть за собою вперед. Це означає, що ті, хто не може звільнити себе від старої системи віри, будуть поступово становитися все більш ізольованими. В цьому немає ніякого сорому або кари, що стосується  їх, але це означає, що  їх наступний  досвід  буде продовженням того, що вони вже вибрали. Будьте упевнені, що в таких духів є багато помічників, які заохочують їх, щоб вони мали бажання підняти себе вгору. Відколи час - ілюзія, то не має ніякого значення, як довго це триватиме, щоб вони пробудилися.

 

Не обмежуйте своє бачення майбутнього, оскільки це час, коли усе можливо. Відкрийте своє серце до Світла і дозвольте своїй любові охопити усі духи, які фактично всі Єдині. Найбільший урок, який ви можете вивчити і який найбільш важливий для вашого майбутнього, - пробачення, і в ньому взагалі не треба себе обмежувати. Усі духи в різні часи випробували як Світло, так і темні енергії в ході набуття досвіду, потрібного для еволюції. Дивлячись сьогодні на  інші духи, пам'ятайте, що вони працюють, щоб звільнити карму, а  їх ролі можна  зіграти  як в Світлі, так і в темряві. Тому не осуджуйте  їх  без повного розуміння проблем, а  краще  просто пошліть таким духам вашу любов.

 

В майбутньому появляться духи, які вже еволюціонували і вони допоможуть  іншим піднятися. Тому ви  можете  повністю виріти  в це і тим, хто це тримає, оскільки майбутнє гарантовано і призначається, щоб узяти вас в Новий Вік. Ваш новий цикл швидко перемістить вас у вищі вібрації і мир,  і усі ви скоро будете  задоволені. Це буде час, коли вас більше не утримуватимуть темні сили, які будуть видалені  із Землі. Дійсно, ніякий дух не зможе переміститися у вищі виміри доти, поки вони не будуть мати  вищі  вібрації. Усі ці просування для вас заплановані, але будьте терплячими і дозвольте  настати часу для маніфестації. Ми просто розповідаємо вам сприятливі вісті, щоб підняти ваш дух, оскільки знаємо, що багато хто з вас стомлений і дуже хоче рухатися далі. Ваше звільнення із нижчих вібрацій - поза сумнівом, отже  не зневіряйтеся, а зберігайте рух  вперед в позитивній формі.

 

Ми повністю тримаємо темні сили під контролем, оскільки вони пробують зробити останні спроби зруйнувати наш план. Ми  завжди на один крок попереду них і знаємо, коли вони планують створити руйнування. Тепер, коли вони розуміють, що  їх  час закінчується, їх думки повернулися до можливості уникнути наслідків їх актів, проте, немає ніякої реалістичної можливості, щоб це відбулося. Вони переконаються, що їх рятувальні маршрути заблоковані  і вони будуть страждати від наслідків своїх  дій. Ми не посилаємося на людську ідею відплати,  але заохочуємо  і допомагаємо повернутися до Світла. Духи рідко повертаються назад до можливості змінити їх шляхи, але якщо ні, то вони – творці  їх власної долі і закінчення їх життя.

 

Будьте упевнені, що як тільки ситуація на Землі врегулюється  і ми зможемо вільно рухатися між вами, ми відкрито встановлюватимемо контакт. Наші плани розроблені і ми готові ввести їх  в дію, як ви сказали б, як тільки "узбережжя стане ясним", ми зможемо негайно почати свою роботу з вами. Наш пріоритет - порушити справи, потрібні для принесення глобальних змін, таким чином, що усі валюти поступово прийшли   до паритету. Занадто довго деякі з них були дуже недооцінені і вони знаходяться на вершині нашого списку. Також буде відновлений золотий стандарт, який  зупинить  нескінченні  зміни  курсу  валют. Така дія відновить ринок  і зупинить спекуляції.

 

Ми вже допомагаємо Рідній Землі  стабілізувати і очистити планету, і кінець кінцем вона стане первісною  і прекрасною, якою була спочатку. Настільки багато чого планується, щоб відновити Землю і ми активно включаємося із  нашими  передовими технологіями. Зміни будуть відбуватися  одночасно по всій  Землі  і ви будете здивовані, з якою  швидкістю  вони здійснюються. Яких би проблем ви не мали зараз, вони блякнутимуть на фоні того, як тільки ми зможемо повністю почати свій план. Природно,  деякі аспекти роботи включать вас усіх в різні часи, оскільки ми хочемо, щоб ви брали участь з нами. Отже,  дорогі, не почувайте  себе пригніченими в очевидній повільності змін, оскільки багато чого відбувається, чого  ви нині не підозрюєте.

 

В різні часи ми втручалися і зупиняли дії, які мали  намір викликати шкоду і руйнування, і оскільки ми знали  заздалегідь, то запобігли тому, що викликало б повну деструкцію вашої Землі. Отже не сумнівайтеся, що ми можемо використати силу, яка перевищує можливості темних сил  і здатна зупинити створення ними великого інциденту. Занадто багато разів ви знаходилися в їх милості і ми були не в змозі втрутитися із-за карми, але все-таки ми зменшили ефект їх дій. У нас немає, як  ви розумієте  Галактичної  Армії,  але наші сили більше подібні до вашої Поліції, яка пробує перешкоджати злочинам.

 

Я – СаЛуСа із Сиріусу і дуже радий цьому  контакту з вами. Є інші контакти по всьому вашому  світу, таким чином новини, які ми приносимо, можуть бути відомими для більшої кількості людей. Час все ще рухається вперед зі збільшенням швидкості і ви повинні поступово узнати  про це. Кінець кінцем ви повернетеся до існування "немає часу", в якому ви були еони часу назад перед тим, як ви залишили вищі царства. Наша величезна Любов і Світло, і наші кращі побажання  з вами, де б ви не були.

 

 Дякую СаЛуСа.

 

 Mike Quinsey

 Website: Tree of the Golden Light

 Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012