team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Sunday, May 25, 2014

23:05:2014


SaLuSa, May 23, 2014
СаЛуСа, 23 травня, 2014

Оскільки ми обізнані про ширшу картину, ми можемо запевнити вас, що добувати  хороші результати  допомагає той факт, що темні  сили більше не можуть зробити  так, як   вони бажають. Їх план  повного світового контролю більше не можливий, але  все ж вони наосліп продовжують натискати без будь-якої  можливості успіху. Наші союзники продовжують об'єднувати зусилля і їх влада росте швидше ніж будь-коли раніше. З нашої сторони ми спостерігаємо, що відбувається  для гарантії того, що прогрес робиться без втручання. Багато хто з вас інтуїтивно йде за планом  вашого успішного майбутнього, яке повинне кінець кінцем перемістити будь-який вплив або присутність, яка не узгоджується зі Світлом.  Приходить  час, який буде відображати  ваші бажання свободи від темних енергій. Коли буде досягнута критична точка, то  вмить ви будете підняті у вищі вібрації, повністю вільними від нижчих енергій. Тож залишається  запевнити, що незважаючи на події, які мають місце навколо вас, на більшій картині усе розвивається  добре.


 Нині, на Землі  відбувається  багато подій   і тим, хто все ще при владі і тримається за старі вібрації стає все важче обдурити інших. Люди пробудилися від  викрутасів і зіграних  ігор,  які перешкоджали  повну  маніфестацію Світла. Вони бачать брехливі  обіцянки  і спроби  приховувати від них правду. Такі дії не дають ніякій користі, оскільки Світло було твердо встановлене на Землі  і буде продовжувати  рости  швидким темпом. Афект - виявити нижчі енергії, якими  вони є, щоб вони більше не обдурювали людей. Мають місце події змішування різних рівнів енергії, але вчасно вони будуть підняті  і залишать старі енергії позаду. Дійсно, для них в майбутньому не буде ніякого місця і  прийде славний період гармонії і радості.

 Ваша Земля була фокальною точкою  для багатьох цивілізацій, які дуже пильно стежать  за вашим прогресом. Результат значно більш важливий і далекосяжний, ніж ви можете  уявити, і кожен дух, який був привілейований, щоб пережити це, буде широко любимим і  благословенним. Кожен з вас має велике значення для майбутнього цивілізації і ваш досвід буде неоцінимий для інших, хто отримає з цього вигоду. Оскільки  досвід був набутий, то  немає ніякої потреби  кожному духу  згодом проходити   точно через те ж саме. Ви зрозумієте, що еволюція постійна і ті, хто досяг успіху завжди допомагатимуть  наступним. Ви - усі Брати і Сестри і як Один призначені повернутися до Світла.

 Ваші досліди на Землі можуть іти від одної крайності  до іншої, залежно від того, як далеко ви прогресували у напрямку до Світла. Кожен дух має специфічний шлях, щоб подорожувати і знаходиться на різних стадіях прогресу. Проте, багато хто з вас був вибраний, щоб брати участь в досвіді кінцевих часів, тому що ви проходили  через це раніше  і  ваш успіх зможе також допомогти іншим зробити теж саме. Після вашого теперішнього виміру ви переконаєтеся, що дуже нормально для інших духів досягти низу, щоб допомогти тим, хто слідує. Ви завжди відчуватимете спонукання прогресувати завжди  вперед до тих пір, поки ви знову  не повернетеся до Божества. Багато хто з вас чутиме про "Вдих і видих Бога"  і це - ваша доля, яка направляє вас завжди  вперед. Ви знаходитеся  тепер у вашій подорожі  назад до Божества, зараз вийшовши із темряви, де ви випробували відділення від Бога.

 Знаючи, що ви всі Єдині, ми  повинні  допомогти вам побачити інших в новому світлі, оскільки ви - усі нероздільні, незважаючи на досліди, які ви маєте. Зараз ті з вас, хто прогресував і готовий рухатися назад повністю у Світло, знайде, що ви бачите дух іншого в  людській формі. Ви знатимете, що тіло - тільки тимчасовий дім для нього і необхідного досвіду, щоб еволюціонувати. Розумові здібності не обов'язково означають, що особа розвивається духовно, і дійсно деякі, хто, здається, проводить дуже просте життя, фактично добре  еволюціонував. Тож не впадайте  в оману із-за очевидності і якщо ви маєте інтуїцію, ви знатимете, коли ви знаходитеся в присутності розвиненого  духу. Природно у вищих вимірах немає жодних проблем в розрізненні, хто розвивається  і завдяки їх Світлу ви повинні знати їх.

 На Землі увесь час є виклики і поки ви вивчаєте їх важкий  шлях, це - також найшвидший шлях прогресувати. Пам'ятайте, що ви завжди навколо вас маєте своїх помічників і вони готові допомогти вам, коли потрібна допомога. Проте, їм не доречно нав'язувати  себе  вам  і вам треба попросити про допомогу і  отримати відповідь. Вона, можливо, не завжди є такою, яку  ви бажаєте і пам'ятаєте, що  вони завжди зважають  на план вашого життя. Звичайно ви маєте вільний вибір, але в той же час ви гарантували  певний життєвий   план, який є  вашим шляхом  для будь-якої інкарнації. Він забезпечує  ваш  якнайшвидший прогрес  в розсудливій формі. Проте, ви можете завжди мати подальші досліди, якщо треба, і вони можуть охоплювати  будь-яку сферу вашого життєвого плану, яким би він не був успішним.

 Я – СаЛуСа із Сиріуса і підбадьорений  зростанням  Світла на Землі. Це триватиме експоненціально  і вже відчувається користь. Хоча є все ще багато роботи, щоб здолати упередження між расами, все більше людей починають бачити зв'язок між ними. Ми будемо поширювати, щоб  взаєморозуміння  охопило  усі форми розумного життя  вашої сонячної системи. Життя рясніє скрізь і оскільки ви піднімаєтеся, то будете зустрічати   інші об'єкти, які також еволюціонують. Від вас вічність приховували правду  про вас самих, але скоро ви дізнаєтеся більше про  істинного себе. Майте на увазі, що ви - не тільки ваше тіло і  ви можете випробувати життя на інших планетах за межами вашої Сонячної Системи, якщо з’явиться потреба. Ви є також багатогранна Істота і декілька аспектів вас можуть проходити випробування  в той же час. Ми говоримо вам ці речі просто, щоб розширити ваш кругозір і розуміння і  підготувати вас до майбутнього, оскільки  наближається час, коли вам треба знати правду про себе.

 Я залишаю вас з багато чим, щоб обдумати, а також підняти вашу свідомість вище, оскільки ви майже готові рухатися далі вперед. Ми звичайно будемо допомагати вам асимілювати вище знання, яке  йде рука в руку з вашою свідомістю, що розширюється. Я бажаю кожному з вас  успіху і посилаю  вам нашу любов, щоб освітити шлях попереду.

 Дякую СаЛуСа.

 Майк Quinsey

 Перекладач: Fedir 

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012