team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Saturday, April 12, 2014

11:04:2014
SaLuSa, April 11, 2014
SaLuSa, 11 квітня, 2014

Ми приходимо знову поговорити з вами про те, що  скоро настане перелом, оскільки  Любов і Світло  настійно продовжують  встановлювати себе на Землі. Кожен з вас може прийняти деякий кредит за ці зміни і ми вітаємо ваше визначення, щоб добитися повного успіху. Ми безупинно моніторимо події на Землі і запевняємо вас, що усе йде дуже добре. Ми, так би мовити,  тримаємо усе в таємниці і навіть так ви робите  дуже хороші успіхи. Для тих, хто не відстає від наших повідомлень, що приходять через різні джерела,  з'являється  картина, яка показує, як багато  успіхів ми зробили.

 Багато років тому наш корабель наблизився до Землі і   ми запевняємо вас, що ми спостерігаємо за вами. Іноді нам доводиться дозволити кармічним ситуаціям побачити їх шлях до завершення, отже дозволяючи кармі очиститися. Деякий погляд на спустошення викликані в Сирії і величезну втрату життів, викликають подив, чи необхідно усе це. Ми сказали  б "Так", тому що ситуація звільнила стільки карми і дозволила багатьом духам рухатися  вперед. Деструкція здається масивною, але пам'ятайте, що це - негативні енергії, які очистилися. Щодо нашого прибуття на Землю, яке є подією, що буде анонсована в недалекому майбутньому, ми повинні працювати з вами, щоб очистити будь-які області, знищені війнами. Ми можемо запевнити вас, що усі сліди будуть видалені  і усе відновиться  до його оригінальної краси.


 Якщо необхідно,  ми можемо трансформувати  області  до їх первісних умов   за хвилину. Це захоплюючі і найбільш відповідальні часи після століть смерті і деструкції. Ми можемо абсолютно заявити, що нічого не повинно заважати нашим планам відновити Рідну Землю. Так не хвилюйтеся  відносно того, яка буде  реставрація, оскільки  з нашими технологіями і досвідом, це  здаcться, миттю. Давно у вашому минулому,  Земля була дійсно Раєм і до цього ви повинні повернутися. Бог видав декрет, що буде кінець війнам і безцільній деструкції, яку вони викликають. Тож, які б виклики вам не довелось ще випробувати, майте на увазі, що ви  бачите  і випробовуєте  дивовижне закриття  останнього циклу.

 Оскільки люди Землі можуть вільно подорожувати, то таємниці  інших рас стають відомими і кінець кінцем ви розумієте, наскільки ви однакові. Люди шукають щастя і миру, і тільки темні сили  свідомо підтримують ситуацію, яка повторно привела до воєн і смути. Це вже змінюється і зі змішуванням різних Рас, люди розуміють, що на Землі    знаходиться справді  тільки одна Раса - Людство. Все-таки, оскільки ви інкарнувалися  у багато різних країн для вашої еволюції, ви придбали розуміння відмінностей - що Усі Єдині. У більшому  масштабі, ви - усі Боги, але в цей час це потенціал, все ж ви  приймете  цю правду.

 Ви - не тільки ваше тіло, це - транспортний засіб, яким ви користуєтеся, щоб набути досвіду. Проте, при смерті ви переміщаєтеся у вищу версію того, що не старітиме і буде не підвладне  часу. Фактично це буде досконала версія вашого попереднього тіла, але у вищій вібрації. Майбутнє буде повне дуже прийнятних несподіванок, не найменших з усієї вашої здатності випробувати свободу, щоб визначити ваше власне майбутнє і вибрати його. Існування на Землі в нижчих вимірах має свої підняття і спускання, але користуючись вашою термінологією - це  швидкий трек до Вознесіння. Ще ніде  ви не еволюціонували  в такому швидкому темпі  і будьте  упевненими, що багато духів охоче помінялися  б місцями з вами. Можливо, здається маловірогідним,  але ви по справжньому привілейовані, щоб мати можливість еволюціонувати в нижчих вимірах.

 Також знайте, що ви  несете тільки невелику суму знання відносно вашого реального статусу. Ви набагато  більший, ніж ви уявляєте,  але вчасно ви "підніметеся" на набагато вищий рівень свідомості. На Землі ви дуже обмежені і частина вашого виклику - знайти ваше реальне Я. Як тільки ви починаєте розуміти, що ваша  свідомість обмежується, що не має ніяких меж, ви швидко будете еволюціонувати в дивовижному темпі. Ми говоримо вам усім це  тому,  що настав час знати правду. Тому ви можете  встановити свою точку зору  так  високо, як  вам подобається, буквально, нема нічого неможливого, що не стосується  вашої еволюції.

 Існування Людини - само собою чудовий досвід, але чи можете ви уявити, як бути Ангелом. Дійсно, це подібно до того, щоб бути  праворуч Бога, в стані чистої досконалості. Ви знаходитеся  занадто далеко в нижчих вимірах, щоб "відчувати", до чого це подібно у вищих вимірах, але це вчасно прийде до вас. Оскільки ви повинні розуміти, що немає ніякої необхідності обмежувати ваші амбіції, оскільки усі духи повільно роблять свій шлях назад до Божества. Це, можливо, трохи занадто довго  чекати, що ви приймете такі можливості, але ми хочемо змусити вас зрозуміти, що ви маєте безмежний потенціал.

 Повертаючись знову до Землі, зробіть, що ви можете, щоб допомогти іншим духам в їх подорожі. Врешті-решт ви «Єдині» і всі  знаходитеся на різних стадіях вашої зворотної подорожі  додому. Розділіть своє знання з тими, де ви знаєте, що вони можуть бути прийняті і зрозумілі, але не вражайте інший дух, оскільки  іноді, усе що потрібно, просто  допомогти їм пробудитися  - витончена пропозиція або ідея. У глибині душі  кожен дух знає Правду, але вона захмарена або свідомо прихована, щоб дозволити зосередитися  на необхідних дослідах. Тож ніколи не припускайте, що відсутність знання або інтелекту - покажчики стадії еволюції  духів.

 Я - СаЛуСа і сподіваються на знайомство з вами на Землі і можливість допомогти прискорити ваш прогрес. Ви будете освічені більш повно відносно того, що майбутнє містить в собі  для вас  і ми можемо навіть дати вам проблиски цього. Технології, які  використовуються  нами,  по справжньому здаватимуться чудотворними і тому ми можемо мати справу з вашими проблемами на Землі з максимальною  швидкістю. Відновлення планети до її первісних  умов - один з наших перших пріоритетів. Проте, наші ресурси фактично безмежні, і ми маємо мільйони кораблів, щоб викликати їх, якщо вони будуть нам  потрібні. Попереду багато часу і будьте  упевнені, що ми запросимо вас розділити його з нами. Тож просувайтеся з повною упевненістю, оскільки усе працює не лише до ваших очікувань, але і  після. Я залишаю вас з моєю любов'ю і благословеннями.

 Дякую СаЛуСа.

 Mike Quinsey


 Перекладач:  Fedir 

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012