team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Saturday, April 26, 2014

25.04.2014
SaLuSa, April 25, 2014
SaLuSa, 25 квітня, 2014

Хоча справи  на Землі -  все ще в стані зміни, результат не призведе  до гірших ситуацій. Ми думаємо передусім про конфронтацію, що має місце в Україні. Не так багато років тому це вірогідніше всього призвело б до стану  війни. Із-за зміни в рівнях свідомості і вищих вібраціях,  досягнутих вами,  шукаються  рішення,  які зосереджується на мирному завершенні. Скоро на Землю прийде мир  і ви зможете зосередитися на відновленні мирних стосунків між країнами. За цей період більшість  країн  стали сумішшю різних рас і культур, і це  дуже допомагає вашій цивілізації, щоб жити в мирі і гармонії.


 У всьому світі останні дії відокремлення  зіграні і одного разу темні  сили будуть переміщені  і життя стане більше мирним і корисним. Молодші покоління  більш розвинені  і чекають зручного  випадку внести нові ідеї для радіснішого проживання. Приходить час, коли будуть  висунуті лідери, щоб замінити темні сили, чиї дні обмежені. Такі духи мають досвід, до якого вони зможуть звернутися, щоб гарантувати  Людству зробити  великий крок вперед до Нового Віку. У вашій історії були часи, коли мир надавав  можливість досягти великого  прогресу. Проте, такі періоди були блідим відображенням того, що принесе вам Золоте Століття. Вони повернуться і ви матимете те, що називається "1000 років миру".

 Більшість  духів реінкарнувалися  багато разів на Землі, щоб випробувати дуальність. Деякі все ще випробовують, що є для них вищим рівнем свідомості, поки інші просто піднімаються  до раніше досягнутого рівня. Духи на Землі – це суміш духів на різних стадіях еволюції. Проте, оскільки ви прогресуєте далеко від Землі, то ясно визначені різні рівні свідомості і духи нижчого рівня вібрації зазвичай не можуть  входити до тих, чиї вібрації вищі. Виключення - тоді, коли їх супроводжує Вищий Дух, який  розділить його/її рівень вібрації з ними. Вам доведеться стільки наново відкрити  і вивчити, і це будуть хвилюючі часи. Поки ви не досягнете  вищого рівня свідомості, ви дуже обмежені  відносно того, як далеко ви можете піти. Ваш теперішній  рівень  тримає вас в стані обмеженої свідомості.

 Чим більше ви відкриваєте вашу свідомість, щоб розглядати інші можливості, тим швидше ви збільшите свій вібраційний рівень. Нині ви живете в тому, що можна назвати  світом мрій,  який  допомогли створити усі духи. Цього не буде до тих пір, поки ви не піднімете  свої теперішні  рівні свідомості, які дозволять вам знову стати вільним Духом, яким  ви дійсно є. Проте, оскільки усі  досліди  розширюють ваші рівні свідомості і це кінець кінцем перенесе  вас у майбутнє. Ми дивимося на вас з повним захопленням і любов'ю, оскільки ми бачимо духів, які охоче прийняли дуальність, знаючи, що вона зможе їх затягнути. Все ж, ви сміливо прийняли  виклик, знаючи, що ви ніколи не залишитеся  абсолютно одинокими, щоб знайти ваш шлях назад до Світла.

 Як духи, які рухаються із нижчих вимірів, ви додаєте безцінний досвід до вашого повного знання. Де-небудь в недалекому майбутньому він надасть вам можливість допомогти іншим духам, хто може навчитися через ваші досліди. Немає ніякої різниці, як ви жили, чи ви служили Світлу, чи  темряві, оскільки ви будете мати багато досвіду, щоб запропонувати іншим  шлях  еволюції. Ми часто вказували, що ви Єдині, і вірно, що  кожен  з вас створює  ефект цілого. Як колектив духів ви допомагаєте один одному прогресувати,  оскільки ви робите так, то  все  Людство  рухається вперед.

 Вважайте, що в результаті ваших багатьох життів на Землі, ви придбали знання і досвід багатьох різних культур. На підсвідомому рівні це впливає на ваше теперішнє  щоденне  життя  і повинно зробити вас терпимішими до віри інших людей. Багато хто живе з обмеженим, якщо не брехливим, розумінням Правди. Це  дуже скоро мине і можливо знаючи, що ви – це не тільки  ваше тіло, ви відкриєте  більш мудрі   і викривальні твердження. Ви - славні Істоти  Світла, які  знаходяться в досконалому стані існування  і в майбутньому зможете "думати самі", в якій би формі ви  бажали продовжити  вашу еволюцію. З цим приходить свобода, щоб подорожувати куди  і коли ви бажаєте.

 Я – СаЛуСа із Сиріуса  і завжди з задоволенням  встановлюю  цей контакт з вами. Для усіх вас це була  довга і важка  дорога, але  зараз все змінюється на краще. Я залишаю вас з моєю Любов'ю і Благословеннями.

 Дякую, СаЛуСа.

 Mike Quinsey


 Перекладач:  Fedir 

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012