team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Saturday, March 30, 2013

29.03.2013
 
SaLuSa, March 29, 2013 ( 29 березня, 2013 )


Віднині ми бачимо, що Робітники Світла взялися за   свої  завдання, щоб вести  людей в Новий Вік. Вони розуміють те, що  допоможе процесу пробудження,  яке триває незважаючи на світову ситуацію. Важливо, щоб  люди не дозволяли хаос і руйнування, яке відтягне їх енергію  від роботи, що включає Світло і Любов. Темрява кінець кінцем дограє гру до кінця і вже втрачає  владу, щоб створювати більше страху. У цьому відношенні незважаючи на очевидну загрозу війни, знайте, що цього більше не дозволять. Галактична Федерація Світла обізнана про наміри усіх Супердержав і ми запобіжимо будь-яким спробам запустити глобальну війну. Світло зробило таку різницю, що багато духів, сполучених з машиною війни, випробувало зміну свідомості. Ви сумніваєтесь, щодо висловлювань  про причину  військових  дій, і непотрібних нападів на безневинних цивільних людей.  Приходить день у вашому житті, коли війна і усе що її підтримує,  припиняться.

Ми просимо тих із вас, хто підтримує  Світло,  продовжити зосереджуватись на усьому позитивному, оскільки ви маєте наймогутнішу і найпотужнішу зброю - Любов, яку ви виражаєте. Усі ви підняли вібрації, які  гарантують  введення Нового Віку, і ніщо не може  зупинити цю маніфестацію. Фактично це вже  діє, що  очевидно, і немає ніякої можливості, повернути  спосіб життя  до старої парадигми. Любов проникає в усі державні і приватні Установи і Компанії   і те, що було визнано в минулому,   зараз піддається сумніву  відносно того, чи  діє це в кращих інтересах кожного. Люди, які пробують зберегти назавжди старі шляхи, знайдуть, що  їх неможливо  підтримувати,  як уже відбувається  у фінансовому світі. Поширення корупції виходить далеко за ті межі, які були виявлені, і правда кінець кінцем вийде і шокує багатьох, хто довірився їм. Буде введена нова система, яка  діятиме відкрито і прозоро.

Наші союзники проявляють  багато сміливості  в їх діяльності, і отримали підмогу, виявляючи значно більшу підтримку змінам, над якими вони працюють. Фактично  ви живете в кожному світі, і чим швидше ви вилучите  будь-яке прикріплення до старого 3D, тим швидше, ви просуватиметеся у вищі  виміри. Стара карма повернеться для очищення і це буде  так просто, як змінити ваші стосунки, які  включаються тоді, коли ви думаєте про них. Критерій для зміни - перестати засуджувати і гарантувати, що  ваші власні дії і слова не несуть ніякої загрози або шкоди іншому життю. Запрошення "підставити іншу щоку" варто запам'ятати, як нам відомо, що як емоційна і чутлива Істота  вам  важко  не відповісти на  провокації. Гнів і подібні реакції – які  частина людей  створює, можуть     зашкодити вашому  фізичному  тілу і навівати хворобу. Ми не говоримо  вам, що ви не повинні захищати себе, але в деякі моменти  краще  відійти від неприємності.

У факті збільшення  Світла, яке ви несете, ви знайдете, що  ваше життя стає менш напруженим. Ваші вищі вібрації принесуть вам спокій  і ви будете,  менш ймовірно, стикатися  з фізичними або голосовими нападами. Нічого не може ушкодити вас, якщо  тільки ви не  притягнули це до себе. Це дійсно приведе нас до кармічних випробувань, які можуть відбутися у будь-який час,  відповідно,  і коли представляться кращі умови. Майте на увазі, що, коли це має місце між друзями і сім'ями, які в якійсь мірі залучені до цього, то  кожен у свою чергу може вивчити що-небудь. Ми не наголошуємо на тому, що карма не є  ніколи покаранням, але є засобом представлення життєвого  уроку, який  допоможе вашому духовному просуванню. Вам не обов'язково  випробувати усе безпосередньо, щоб набути деякого досвіду. Будьте  хорошим прикладом  Світла в дії, і інші побачать, як це вигідно. Для тих з вас, хто святкує Паску, це - спогад про великого Учителя, який прийшов  на Землю, щоб показати вам, чого можна  досягти, коли ви досягли рівня істоти, яка може виразити  себе  Безумовною Любов'ю.

Любов – це все, що є  і коли ви будете обізнані про  багато ваших  життєвих подорожей  в дуальності, ви зрозумієте, що це - тільки шлях, яким ви йдете, якщо ви бажаєте  еволюціонувати. Ви зробили  багато кроків назад тільки для того, щоб знову знайти ваш шлях вперед, але так ,  щоб вивчити, як бути собою в  будь-якій  ситуації без втрати вашого шляху. Тепер ваш шлях становиться набагато  легшим завдяки енергіям,  які продовжують досягати Землі, і так буде до тих пір, поки   ви не випробовуєте Вознесіння  у вищі вібрації. Оскільки ви маєте своє місце в 5-му  вимірі, то  ви по справжньому станете просвітленим,  ви будете Істотою  Світла. Потім це  не кінець вашого підняття, оскільки воно триватиме до тих пір, поки ви не досягнете  Джерела. Проте це довгий шлях,  приймаючи до уваги той  факт, що  ви тільки повністю повернулись до Світла. Ваше безпосереднє завдання – фокусуватись  на Світлі і виконати  ваш намір -  забути дуальність.

Робота у напрямку до Світла може іноді здаватися тягарем, який вимагає зміни стилю життя, і навіть необхідності вибіркового  ставлення  до  друзів. Ми знаємо, як  важко утримувати   знання в собі, якщо не  запрошують  розділити їх, але знайте, що іноді виникають ситуації, що хто-небудь інший отримає користь  від того, що ви знаєте. Як тільки ви знаходите правду, то  ви схильні дзвонити в усі дзвони, але  доведеться опиратися таким діям, оскільки ви можете настроїти  проти вас людей, які  не готові до цього. Не поспішайте  донести правду  людям, оскільки життя нескінченне і   все трапляється своєчасно, дійсно в потрібний час. Проте не утримуйтесь   від пошуку тих, хто розділить ваше розуміння, кого ви сприймаєте готовими. Можливо, інколи,  ви отримаєте сердиту реакцію, але не звертайте уваги і бажайте цим людям  любові  і просвітлення. Усі духи кінець кінцем знайдуть свій істинний шлях, і теперішні випробування   можуть  тільки допомогти їм в майбутньому.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і бачу  на горизонті ваш підйом. Це відбудеться  досить швидко і зненацька. Тільки потрібно анонсувати одну головну зміну,  і швидко відбудуться інші. Ми захоплюємося здоровим глуздом  і вибором   вашого  шляху до Світла. Ми Єдині, і ви - звичайно один з нас. Оскільки ви посилаєте  вашу  любов  до нас, то вона  повертається вам сторицею, і спасибі  за це.

Дякую  СаЛуСа.

Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light


Переклад: Fedir Translations


·         ARABIC 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
·          Français

·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck 

·         HEBREW - NEW

·         MAGYAR/Hungarian

·         Italiano

·         日本語/Japanese  

·         KOREAN/Korean

·         Latviešú/Latvian

·         Lietuviškai/Lithuanian

·          Nederlands

·         NORSK/Norwegian

·          POLSKA/Polish

·         Português

·          Svenska

·         ROMANIAN

·         РОССИЯ/Russian

·         SLOVENSKY/Slovakian

·         TURKISH 

·          Ukranian -


Sunday, March 24, 2013

22.03.2013 

SaLuSa, March 22, 2013 ( 22 березня, 2013 )


Стільки відбулося  на вашій планеті, що стає дуже очевидним для більшості  людей, що обіцяні зміни ідуть своїм шляхом. Вони ні в якому разі не байдикування  для вас, оскільки ви знаходитеся в центрі багато чого, що відбувається. Проте, ви вибрали цей час, щоб бути на Землі, як важливу частину ваших дослідів, які готуватимуть вас для ваших майбутніх призначень. До речі,  багато хто з вас пропонуватиме себе  в якості  Наставників для інших цивілізацій, що з'являються. Це буде ваш шлях служіння, який  досяг вищого рівня розуміння і  приніс вам статус Майстра. Це ваш природній рух уперед, оскільки ви будете мати  більше Світла, і будете прагнути  підняти інших  вгору з вами. 
  

Порядок, який ви бачите у Всесвіті, приходить від усіх духів, які досягли точки, коли вони прийшли до усвідомлення, що врешті-решт,  немає нічого окрім  Любові і що усе життя обертається і існує  в її межах. Навіть зараз ви піднімаєтеся і ваше усвідомлення таке, що ви розумієте дивовижну владу Любові. Вона – саме життя  і найбільш потужна сила у Всесвіті, яка  надасть вам можливість продовжити сходження через виміри. Ви так часто були інформовані відносно того, що   ваш рівень   досвіду в нижчих вимірах проходив як  експеримент для того, щоб  побачити,  як  Істоти Світла   зможуть знову знайти своє реальне Я. Він не був і ніколи не буде вашою істинною реальністю, тому що ваш оригінальний дім  на зірках, де ви жили в повній єдності і Любові, як Єдине. Дуальність була засобом, який  дозволяв  роз'єднання  і випробування  як темряви, так і Світла  в одному і тому ж вимірі. 
  

Ми з Галактичної Федерації Світла приходимо до висновку, що в останній час, було  таке  швидке  просування у ваших рівнях свідомості, що ви можете вже сприйняти і візуалізувати Золоте Століття. Це дивовижне досягнення, тому що фокусуючись  на ньому, ви прискорюєте час, коли він стане очевидним для вас. Світло оволоділо вашою Землею і вам більше не треба піклуватися про темряву, що залишилася, оскільки вона перетворюється  масивним  потоком Світла. Відповіді на ваші проблеми  вже  знайдені, і поступово вирішуються через наших союзників. Вигоди від їх введення приймаються і на передній   план виходить  використання вільної енергії, хоча ви не повинні чекати надто багато часу, тому, що це  вірно і добре сплановане введення. Ми не нав'язуємо події,  але будемо підтримувати, надамо засоби для існування і захист для цих введень. 
  

Ви чекали тривалий час деяких видимих змін, тоді як багато чого сталося за кулісами і   більше пов’язано з  впливом і натхненням. Коли ви відкриті для нашого керівництва, то  будьте  упевнені, що ми надамо його, і ви можете звертатись  до нас у будь-який час. Коли ви  прохаєте   для вигоди  інших,  ми зробимо все, щоб гарантувати, що ви отримаєте необхідну допомогу. Ми - часто невидимі Робітники Світла  пліч-о-пліч з вами, і ми даємо вам свою любов і керівництво. Ми звичайно безупинно залучаємося до допомоги Рідній Гайї, і ви відмічаєте, що події пов’язані з нею і фізичні зміни відбуваються спокійно. Дійсно, чим вище  ви  піднімаєте  свої  рівні свідомості на Землі,  тим легше буде  усім  навколо. 
  

Ви отримуєте більше енергії із-за меж Землі, і вона  приходить від багатьох джерел. Ваше Весняне Рівнодення - один  із таких потужних прикладів і багато, багато людей відчули його вплив. Він піднімає енергію,  яка дає вам те, що ви іноді називаєте «відчуттям комфорту» і прекрасним почуттям спокою і щастя. Підтримуйте цей стан і ви знайдете, що деякі люди можуть відчути зміну у вас, і дуже скоро це стане вашим нормальним шляхом існування. Уявіть світ повний духів, ким усі стали, як Єдине і живуть постійно у Світлі і Любові, тому що це прийде, оскільки ви прогресуєте в 5-ий  вимір. Деякі з вас уже там,  або   вже близько, і ви ведете їх за собою. Багато хто слідуватиме вашому прикладу, йдучи   створеним вами шляхом. Ви живете в такі дивовижні часи, коли фактично все можливо, отже ні в якому разі не обмежуйте  ваші амбіції або віру в себе. 
  

Оскільки  темрява і її приплічники викриті, то ми просимо знову дозволити пройти  природному правосуддю. Знайте, що кожен єдиний дух відповість у свій  час за його  злочини  проти Людства, але прості помилки приймаються як частина вашого навчального процесу. Ми підкреслюємо, що немає ніякого покарання,  і ви вибираєте, як виправити або здолати їх. Бог  дає вам свободу волі не для того, щоб  потім карати  за помилки. Це існує  тільки там, де є умисна спроба шкодити або вбивати інший дух, що  закликає до подальших дослідів, щоби  навчитися на  своїх помилках. Це – карма  і вона була  частиною вашого життєвого плану, коли ви зобов'язалися  пройти через це. Усе проводиться з найбільшою любов'ю і увагою, щоб допомогти вам придбати досвід. Ваші Порадники і Ангели роблять значно більше для вас, ніж ви зазвичай знаєте  і знаходяться  завжди з вами у вашій подорожі через життя. 
  

Ми з Галактичної Федерації Світла вражені відвертою позицією  людей, щоб прискорити своїми  зусиллями  деяку форму розкриття. В деякому сенсі  це навряд чи  потрібно, оскільки є  наша присутність у вашому небі, і так багато повідомлень і статей   про нас. Це не здивує велику більшість з вас, однак, з іншого боку вона залежить від того, як далеко зайдуть одкровення або асоціація з вами. Тільки у цьому столітті  ви виявили набагато більше історичних свідоцтв про нас і наш контакт з вами впродовж багатьох  тисяч  років. Цього не  можна  більше ігнорувати  або відхиляти,  окрім людьми  з найжорсткішою вірою. Ми захотіли б побачити, як ваші уряди визнають контакт з нами впродовж майже 100 років, і підтвердять, що ми  завжди наближалися до їх в любові і мирі. Це усунуло  б будь-які сумніви в деяких людей, які до сих пір  вважають, що ми подібні до монстрів зображуваних  у вашій науковій фантастиці і фільмах. 
  

Я – СаЛуСа із Сиріуса, і повинен привітати Робітників Світла  із становленням нових вібрацій, які приведуть  вас  до Нового Віку. Ви маєте так  багато важливої роботи, як і раніше, якщо не більше, оскільки ви готуєте людей до останнього  етапу і перетинання  фінішної стрічки. Перемога ваша, і  вашим  призом є те, що вам ніколи більше  не доведеться  випробувати відділення від  Бога і ваш реальний дім  серед зірок. Ми любимо вас і ваш намір знайти ваше майбутнє і стати з нами,  як істинні Галактичні Істоти.     

Дякую, СаЛуСа. 

Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light


Переклад: Fedir Translations


·         ARABIC 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
·          Français

·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck 

·         HEBREW - NEW

·         MAGYAR/Hungarian

·         Italiano

·         日本語/Japanese  

·         KOREAN/Korean

·         Latviešú/Latvian

·         Lietuviškai/Lithuanian

·          Nederlands

·         NORSK/Norwegian

·          POLSKA/Polish

·         Português

·          Svenska

·         ROMANIAN

·         РОССИЯ/Russian

·         SLOVENSKY/Slovakian

·         TURKISH 

·          Ukranian -


Monday, March 18, 2013

15.03.2013
 

SaLuSa, March 15, 2013 ( 15 березня, 2013 )

Оскільки центр  змін представляє  Президент Обама і США, то іноді забувають, що весь світ включений в цей процес. Знайте, що рухи у напрямку до змін виникли у всьому  світі, і  Людський колектив прискорює  день, коли ви усвідомите це. Люди використовують свої права,  вимагаючи   побачити те,  що  важливо в їх житті і   вийти з під контролю тих, хто тільки піклується про свої власні інтереси. Це приводить до успіху,  але часто тільки за рахунок  конфронтації і послідовної відмови  військових і   влади від своїх  прав. Проте, ніяке  протистояння  не зупинить  людей, які дуже скоро отримають   свободу і суверенітет. Ви самі визначили  кінець часів і ми з Галактичної Федерації Світла і Робітники Світла сприяємо   реалізації того, що вам потрібно.

Ми знаємо, який це стрес жити  в такі мінливі часи, і намагаємося підтримувати вашу віру,  і як ви побачите, це заслуговує на увагу. Ви Єдині, і кожен дух грає свою роль, незважаючи на якій він  стороні, і ви знайдете, що, оскільки Світло пронизує темряву негативності, це матиме меншу шкоду. Дуальність, яку ви випробували у своїх намірах і цілях,   завершила свій цикл, і ви залишаєтесь,  щоб очистити цей безлад, який залишився після неї. Світло стає потужнішим і також будить більше духів, хоча деякі  зміцнилися в своїй вірі, яку вони захищають і  тримаються  за неї. Кінець кінцем їм доведеться зробити вибір, відносно того, яким  шляхом іти, і вони   можуть  залишитися в 3D частоті, якщо це їх завершальне бажання. Бог не ставить  ніяких вимог до кожного духу, як  вони повинні розвиватись в певний період часу, але пропонує  кожному  можливість зробити успіхи і ввести Любов і Світло Джерела. Оскільки ми  інформували  вас декілька разів, кожен дух має іскру Бога і вона  ніколи не  погасне.

Оскільки ви продовжуєте свою подоріж через небеса, то знайте, що ви  підніметеся до вищих вібрацій. Вони нададуть можливість проявитись бажаним змінам, які  по справжньому розмістять  вас в Новому Віці, хоча по-перше відбудеться  велике чищення. У цьому ми разом з нашими передовими технологіями, які надзвичайно прискорять процес,  допоможемо вам. З нашою допомогою і натхненням ваші власні технології  дуже швидко зростуть і буде завершено багато, багато  програм вільної енергії. Природно нафтова промисловість і її інвестори будуть  тримати свої позиції на ринку, але вони приречені, оскільки ви повинні почати переміщатися в технології Нового Віку. Ви  занадто довго стримували, і  ніколи не передбачалося, що ви все ще користуватиметеся органічними  паливами на цій стадії  вашого розвитку. Є сила-силенна удосконалень, які чекають впровадження і як тільки ми почнемо, це буде дійсно дуже зайнятий час.

Ви  робите правильний висновок, що відкриваються більше каналів від нас або Істот  з вищих сфер,  і це  тому,  що на загальному рівні ви продовжуєте піднімати вашу  свідомість, і  здатні  досягти таких джерел. Прийде час, коли ви напряму зможете  контактувати  з вашим Вищим Я, але доки ці відкриття прийдуть до  тих, хто має такі зв’язки   в своєму життєвому  контракті. Ми знаємо, що багато хто з вас честолюбний, щоб сприяти роботі по просуванню  вашої цивілізації  вперед, але не кожен достатньо підготовлений для цього. Все ж кожен з вас знаходиться  тут в цей час, щоб мати деяке відношення до  майбутніх робіт. Дозвольте цим речам розвиватися в їх власному темпі, і просто знайте, коли трапиться така нагода. Ще зосередьтеся на усьому позитиві речей і знайте, що ви допомагаєте створювати не лише ваше майбутнє, але і майбутнє для інших.

Ваша робота цінується і вам не треба  розчаровуватися з  приводу  недавніх подій  пов’язаних  з Вознесінням. Результат, можливо,  декілька змінився відносно оригінального плану, але ми завжди пристосовуємося до потреб теперішнього моменту. Як завжди, розрахунок часу такий важливий, і в корені багатьох рішень є спроба  бачити якомого більше  духів,  які  кінець кінцем можуть вознестись. Оскільки час проходить і рівні свідомості піднімаються, темні  сили   менше  впливають  на те, що має місце і ви можете залишити їх самим приходити в занепад. Вони відтісняються  на другий план  і втрачають  їх владу, щоб зупинити ваш прогрес до Золотого Віку. Неможливо описати те, що ви відчуєте, коли він  прибуде, але це   більше  ніж ви можете зараз уявити і перевищить більшість з ваших очікувань.

Коли ви побачите перше Місто Світла в Седоні (Sedona), воно буде таким близьким до вашої  уяви  відносно того, що стане зовсім  нормальним у вашому житті. Як  ви зрозуміли  включені дуже передові  технології зцілення,  які  лікують кожного дбайливо без шкоди здоров’ю. Лікування  використовує  звук, колір і кристалічну технологію, яка  фантастична  в  порівнянні  з вашим справжнім рівнем медицини і лікування, але ви починаєте повністю досліджувати такі можливості. Ви свідомо натхненні  ідеями, які допоможуть встановити новий підхід до здоров'я і з часом, ви  не  будете страждати від поганого здоров'я. Ця точка буде досягнута тоді,   коли  ваші рівні вібрації стануть   занадто високими, щоб на вас могли впливати будь-які нижчі енергії. Цього разу ви також випробуєте повну зміну у вашому тілі, і воно  буде відновлене до його початкового стану  вільного  від будь-якого недоліку або пошкоджень процесу старіння. Вони - усі кроки на  шляху до становлення Галактичної Істоти  з повною свідомістю.

Продовжуйте з вашим відданим підходом нести  більше і більше Світла  до Рідної Землі, оскільки вона  повинна насолодитися подібними змінами, які відновлять  її найкращий стан. Нині вона ретельно переміщає області Землі в їх нові позиції, причому  деякі землі піднімаються а  інші   опускаються , але вони ще не досягли їх завершальних місць. Багато чого з Атлантиди підніметься навколо існуючих берегових ліній, які були сполучені з цим великим сухопутним масивом. Багато чого з вашої історії зберігається в історіях Атлантиди, і одного разу  розкажуть правду про велику  цивілізацію. Вона  існувала впродовж дуже довгого періоду і більшість з вас  жили  там. Деякі з вас все ще пам'ятають опускання її і були там в останні  дні, приблизно 10000 років тому.

Я – СаЛуСа із Сиріуса, і залишаю  вас з  нашою Любов’ю і Світлом.

 Дякую,  СаЛуСа.

Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light


Переклад: Fedir Translations


·         ARABIC 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
·          Français

·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck 

·         HEBREW - NEW

·         MAGYAR/Hungarian

·         Italiano

·         日本語/Japanese  

·         KOREAN/Korean

·         Latviešú/Latvian

·         Lietuviškai/Lithuanian

·          Nederlands

·         NORSK/Norwegian

·          POLSKA/Polish

·         Português

·          Svenska

·         ROMANIAN

·         РОССИЯ/Russian

·         SLOVENSKY/Slovakian

·         TURKISH 

·          Ukranian -


Saturday, March 9, 2013

08.03.2013
 

SaLuSa, March 8, 2013 (8 березня, 2013 )

Світ  все ще в стані сум'яття, але ми бачимо увесь розвиток, як  намір досягти    результатів, які обов'язкові для  переміщення вас впевненим  шляхом до Нового Віку. Старі системи і шляхи дуальності з'являється в суспільстві для того, щоб  бути засобом утримання вас під контролем. Вони  будуть  переміщені, або змінені, якщо будь-яка частина їх здатна   залишитися у вищих вібраціях. Деякі зі змін стануться  дуже природно, але в ситуаціях,  зроблених людиною,  потрібна додаткову увагу, якщо їх треба буде  зламати. Відновлення вашого суверенітету - одна із таких областей, і потрібні юридичні  засоби, щоб змінити закони, які були введені, щоб забрати ваші права. Це займе час і краще усього зайнятися  цим, коли настануть урядові зміни. Багато чого обертається  навколо цих змін і будьте упевнені, що засоби, щоб досягти цього вже на місці.

Багато хто з вас вже усвідомлює, що  підняття 21-го грудня, це  гідна уваги зміна у відношенні людей один до одного. Також, це  пробудження привело  більшість з них до  об'єднання  разом в кращих інтересах кожного. Влада зараз взяла  завдання довести до завершення  проблеми, які впливають на вас усіх і ваш рівень життя. Ви починаєте розуміти, хто  вами  маніпулює і зловживає  у владі. Це була цілеспрямована  політика,  і якби не ваша   поінформованість, то все б  закінчилася     вашим повним ув'язненням. Це, можливо, звучить як  надуманий  шлях, але Ілюмінати працювали у напрямку до цієї мети впродовж тисячоліть.

Майбутнє передбачалося і сили Світла також отримали мету, щоб досягти і  гарантувати, що Ілюмінати ніколи не досягнуть своїх цілей. Ви, можливо, сказали б, що це  не  реальне змагання, оскільки Світло завжди буде переможцем в таких обставинах. Проте, цього не було б без витрат  Людства і навіть жертвування життів, і майте  на увазі, що ви усі вільно запропонували свої послуги. У реальних умовах,  випробування прискорили   вашу еволюцію,  так що ви віддали себе не даремно або безрезультатно. Дійсно, ви дійшли до глибин  темряви і зараз повертаєтесь  назад до рівнів, де може існувати тільки Світло.

В межах майбутніх декількох років ви побачите дивовижні зміни, які кінець кінцем приведуть  вас до «землі обітованої», і ви житимете в кристалічних містах Світла, постійною особливістю яких буде чистота і охайність. Це означає, що ви пропрацюєте декілька захоплюючих стадій зміни для  досягнення  цього рівня, і  будете здатні  рухатися від вашої довіри до скам'янілих палив до вільної  енергії. Це вже становиться  наявністю, але спочатку опоненти  таких  змін  повинні  бути переміщені  з цього шляху, щоб зупинити їх втручання.

Коли буде досягнута стадія, яка  надасть  нам можливості  вийти відкрито, щоб бути з вами, ваші друзі Внутрішньої Землі можуть також познайомитися з вами і у вашій еволюції  почнеться  інший важливий період. Ви надолужите упущений час дуже швидко, і станете  Галактичною  Істотою, якою  ви дійсно є і були перед тим, як погодились  випробувати нижчі вібрації. З усіма цими змінами приходить велике щастя тільки просто жити, і життя буде наповненим  і принесе   багато задоволення. Фактично ви скоро будете так сконцентровані на ваших нових дослідах, що  ваш час в дуальності  швидко поблякне.

Смерть як така -  більше не проблема, оскільки ви будете вирішувати, коли ви бажаєте переміститися в інше  випробування. Заміна тіл буде такою простою, як припасування  іншого набору  одягу. Оскільки ваші творчі сили ростуть, ви можете тільки «подумати», на  якому б шляху ви  бажали б з'явитися і який приведе до успіху. Усі ці поліпшення нададуть вам  більше часу для себе, і «праця», як ви розумієте, не буде чимось, що необхідно робити для виживання. Вона  не буде   займати так  багато  вашого часу, як нині. Ви  будете  більше робити те, що задовольняє вас і приносить вам задоволення. Кінець кінцем не буде ніяких грошей,  без яких  так  довго не могли   обходитися і це - те, де суспільство працює разом для вигоди  усіх. Усі  ваші  потреби  забезпечені і багато хто може «думати», як створити їх  і коли вони вам потрібні.

Дорогі, ми знаємо, що деякі з вас все ще почувають себе розчарованими, що зовні нічого не сталося  21-го грудня, але сталося більше, ніж було  очевидно  і там не було  нічого, що  дозволило б нам     допомогти   довести  проблему  до дивовижного завершення. Фактично усе сталося  точно в правильний час, і відколи ми живемо в «Зараз», ми не розділяємо ті ж випробування , які ви проходите. Відпустіть час , оскільки він  більше не надійний  і ніколи не був постійним. Йдіть  з потоком і дозвольте речам прийти до вас туди, де можливо і ви знайдете, що ви можете покладатися на вашу інтуїцію набагато більше. Зрозумійте, що ви приходите до точки, де ви зможете подорожувати чистою думкою, і миттєво. Теперішність, минуле і майбутнє буде все одним і  тільки ви – як Галактична Істота,  будете мати можливість подорожувати  за межі   вашого власного Всесвіту, якщо бажаєте.

Деякі з вас так прив'язані  до  земних  проблем, що ви забуваєте, де ваше майбутнє. Ми не надаємо значення  вашим проблемам, але будь ласка майте віру, що усі працюють, щоб отримати досвід, який потрібен вам для розвитку. Якщо ви розглядаєте це як неприємну зупинку, то  подумайте, який урок для вас знаходиться в цьому. Дуальність закінчується, але ви ще повністю не порвали  свої зв'язки з нею. Є також карма, яку доведеться все ще зіграти до кінця, і це  усе -  частина вашого особистого чищення. Побачте все таким,  як є і  залиште   позаду, якщо це включає інших людей, які,  ви можливо відчуваєте, несуть деяку провину за це, то будь ласка відкладіть судження і пробачте їх всіх. Нічого не трапляється у ваших життях без поважної причини, так що приймайте все  з витонченістю і хорошим серцем.

Я – СаЛуСа із Сиріуса, і задоволений, що ви продовжуєте працювати над  вашим власним підняттям, і застосовуєте  на  практиці те, що ви вивчили. Швидкість вашого зростання у Світлі чудова, і виконуючи так,  кожен індивідуум допомагає підніматись  вгору  іншим духам. Ви є колективною свідомістю і коли вона досягає критичної маси, ви матимете найдивовижніший досвід Вознесіння. Це триває і ви не втратили нічого, готуючись для цього, а фактично придбали багато чого. Утримуйте свій намір сильним, щоб досягти виконання і ви доберетеся туди з легкістю.

Я – СаЛуСа із Сиріуса, і почуваю себе благословенним, щоб мати цю комунікацію з вами. Я посилаю це з Любов'ю і Світлом  від імені Галактичної Федерації Світла.


Дякую СаЛуСа

Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light


Переклад: Fedir Translations


·         ARABIC 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
·          Français

·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck 

·         HEBREW - NEW

·         MAGYAR/Hungarian

·         Italiano

·         日本語/Japanese  

·         KOREAN/Korean

·         Latviešú/Latvian

·         Lietuviškai/Lithuanian

·          Nederlands

·         NORSK/Norwegian

·          POLSKA/Polish

·         Português

·          Svenska

·         ROMANIAN

·         РОССИЯ/Russian

·         SLOVENSKY/Slovakian

·         TURKISH 

·          Ukranian -


terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012