team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Monday, March 18, 2013

15.03.2013
 

SaLuSa, March 15, 2013 ( 15 березня, 2013 )

Оскільки центр  змін представляє  Президент Обама і США, то іноді забувають, що весь світ включений в цей процес. Знайте, що рухи у напрямку до змін виникли у всьому  світі, і  Людський колектив прискорює  день, коли ви усвідомите це. Люди використовують свої права,  вимагаючи   побачити те,  що  важливо в їх житті і   вийти з під контролю тих, хто тільки піклується про свої власні інтереси. Це приводить до успіху,  але часто тільки за рахунок  конфронтації і послідовної відмови  військових і   влади від своїх  прав. Проте, ніяке  протистояння  не зупинить  людей, які дуже скоро отримають   свободу і суверенітет. Ви самі визначили  кінець часів і ми з Галактичної Федерації Світла і Робітники Світла сприяємо   реалізації того, що вам потрібно.

Ми знаємо, який це стрес жити  в такі мінливі часи, і намагаємося підтримувати вашу віру,  і як ви побачите, це заслуговує на увагу. Ви Єдині, і кожен дух грає свою роль, незважаючи на якій він  стороні, і ви знайдете, що, оскільки Світло пронизує темряву негативності, це матиме меншу шкоду. Дуальність, яку ви випробували у своїх намірах і цілях,   завершила свій цикл, і ви залишаєтесь,  щоб очистити цей безлад, який залишився після неї. Світло стає потужнішим і також будить більше духів, хоча деякі  зміцнилися в своїй вірі, яку вони захищають і  тримаються  за неї. Кінець кінцем їм доведеться зробити вибір, відносно того, яким  шляхом іти, і вони   можуть  залишитися в 3D частоті, якщо це їх завершальне бажання. Бог не ставить  ніяких вимог до кожного духу, як  вони повинні розвиватись в певний період часу, але пропонує  кожному  можливість зробити успіхи і ввести Любов і Світло Джерела. Оскільки ми  інформували  вас декілька разів, кожен дух має іскру Бога і вона  ніколи не  погасне.

Оскільки ви продовжуєте свою подоріж через небеса, то знайте, що ви  підніметеся до вищих вібрацій. Вони нададуть можливість проявитись бажаним змінам, які  по справжньому розмістять  вас в Новому Віці, хоча по-перше відбудеться  велике чищення. У цьому ми разом з нашими передовими технологіями, які надзвичайно прискорять процес,  допоможемо вам. З нашою допомогою і натхненням ваші власні технології  дуже швидко зростуть і буде завершено багато, багато  програм вільної енергії. Природно нафтова промисловість і її інвестори будуть  тримати свої позиції на ринку, але вони приречені, оскільки ви повинні почати переміщатися в технології Нового Віку. Ви  занадто довго стримували, і  ніколи не передбачалося, що ви все ще користуватиметеся органічними  паливами на цій стадії  вашого розвитку. Є сила-силенна удосконалень, які чекають впровадження і як тільки ми почнемо, це буде дійсно дуже зайнятий час.

Ви  робите правильний висновок, що відкриваються більше каналів від нас або Істот  з вищих сфер,  і це  тому,  що на загальному рівні ви продовжуєте піднімати вашу  свідомість, і  здатні  досягти таких джерел. Прийде час, коли ви напряму зможете  контактувати  з вашим Вищим Я, але доки ці відкриття прийдуть до  тих, хто має такі зв’язки   в своєму життєвому  контракті. Ми знаємо, що багато хто з вас честолюбний, щоб сприяти роботі по просуванню  вашої цивілізації  вперед, але не кожен достатньо підготовлений для цього. Все ж кожен з вас знаходиться  тут в цей час, щоб мати деяке відношення до  майбутніх робіт. Дозвольте цим речам розвиватися в їх власному темпі, і просто знайте, коли трапиться така нагода. Ще зосередьтеся на усьому позитиві речей і знайте, що ви допомагаєте створювати не лише ваше майбутнє, але і майбутнє для інших.

Ваша робота цінується і вам не треба  розчаровуватися з  приводу  недавніх подій  пов’язаних  з Вознесінням. Результат, можливо,  декілька змінився відносно оригінального плану, але ми завжди пристосовуємося до потреб теперішнього моменту. Як завжди, розрахунок часу такий важливий, і в корені багатьох рішень є спроба  бачити якомого більше  духів,  які  кінець кінцем можуть вознестись. Оскільки час проходить і рівні свідомості піднімаються, темні  сили   менше  впливають  на те, що має місце і ви можете залишити їх самим приходити в занепад. Вони відтісняються  на другий план  і втрачають  їх владу, щоб зупинити ваш прогрес до Золотого Віку. Неможливо описати те, що ви відчуєте, коли він  прибуде, але це   більше  ніж ви можете зараз уявити і перевищить більшість з ваших очікувань.

Коли ви побачите перше Місто Світла в Седоні (Sedona), воно буде таким близьким до вашої  уяви  відносно того, що стане зовсім  нормальним у вашому житті. Як  ви зрозуміли  включені дуже передові  технології зцілення,  які  лікують кожного дбайливо без шкоди здоров’ю. Лікування  використовує  звук, колір і кристалічну технологію, яка  фантастична  в  порівнянні  з вашим справжнім рівнем медицини і лікування, але ви починаєте повністю досліджувати такі можливості. Ви свідомо натхненні  ідеями, які допоможуть встановити новий підхід до здоров'я і з часом, ви  не  будете страждати від поганого здоров'я. Ця точка буде досягнута тоді,   коли  ваші рівні вібрації стануть   занадто високими, щоб на вас могли впливати будь-які нижчі енергії. Цього разу ви також випробуєте повну зміну у вашому тілі, і воно  буде відновлене до його початкового стану  вільного  від будь-якого недоліку або пошкоджень процесу старіння. Вони - усі кроки на  шляху до становлення Галактичної Істоти  з повною свідомістю.

Продовжуйте з вашим відданим підходом нести  більше і більше Світла  до Рідної Землі, оскільки вона  повинна насолодитися подібними змінами, які відновлять  її найкращий стан. Нині вона ретельно переміщає області Землі в їх нові позиції, причому  деякі землі піднімаються а  інші   опускаються , але вони ще не досягли їх завершальних місць. Багато чого з Атлантиди підніметься навколо існуючих берегових ліній, які були сполучені з цим великим сухопутним масивом. Багато чого з вашої історії зберігається в історіях Атлантиди, і одного разу  розкажуть правду про велику  цивілізацію. Вона  існувала впродовж дуже довгого періоду і більшість з вас  жили  там. Деякі з вас все ще пам'ятають опускання її і були там в останні  дні, приблизно 10000 років тому.

Я – СаЛуСа із Сиріуса, і залишаю  вас з  нашою Любов’ю і Світлом.

 Дякую,  СаЛуСа.

Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light


Переклад: Fedir Translations


·         ARABIC 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
·          Français

·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck 

·         HEBREW - NEW

·         MAGYAR/Hungarian

·         Italiano

·         日本語/Japanese  

·         KOREAN/Korean

·         Latviešú/Latvian

·         Lietuviškai/Lithuanian

·          Nederlands

·         NORSK/Norwegian

·          POLSKA/Polish

·         Português

·          Svenska

·         ROMANIAN

·         РОССИЯ/Russian

·         SLOVENSKY/Slovakian

·         TURKISH 

·          Ukranian -


No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012