team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Saturday, March 30, 2013

29.03.2013
 
SaLuSa, March 29, 2013 ( 29 березня, 2013 )


Віднині ми бачимо, що Робітники Світла взялися за   свої  завдання, щоб вести  людей в Новий Вік. Вони розуміють те, що  допоможе процесу пробудження,  яке триває незважаючи на світову ситуацію. Важливо, щоб  люди не дозволяли хаос і руйнування, яке відтягне їх енергію  від роботи, що включає Світло і Любов. Темрява кінець кінцем дограє гру до кінця і вже втрачає  владу, щоб створювати більше страху. У цьому відношенні незважаючи на очевидну загрозу війни, знайте, що цього більше не дозволять. Галактична Федерація Світла обізнана про наміри усіх Супердержав і ми запобіжимо будь-яким спробам запустити глобальну війну. Світло зробило таку різницю, що багато духів, сполучених з машиною війни, випробувало зміну свідомості. Ви сумніваєтесь, щодо висловлювань  про причину  військових  дій, і непотрібних нападів на безневинних цивільних людей.  Приходить день у вашому житті, коли війна і усе що її підтримує,  припиняться.

Ми просимо тих із вас, хто підтримує  Світло,  продовжити зосереджуватись на усьому позитивному, оскільки ви маєте наймогутнішу і найпотужнішу зброю - Любов, яку ви виражаєте. Усі ви підняли вібрації, які  гарантують  введення Нового Віку, і ніщо не може  зупинити цю маніфестацію. Фактично це вже  діє, що  очевидно, і немає ніякої можливості, повернути  спосіб життя  до старої парадигми. Любов проникає в усі державні і приватні Установи і Компанії   і те, що було визнано в минулому,   зараз піддається сумніву  відносно того, чи  діє це в кращих інтересах кожного. Люди, які пробують зберегти назавжди старі шляхи, знайдуть, що  їх неможливо  підтримувати,  як уже відбувається  у фінансовому світі. Поширення корупції виходить далеко за ті межі, які були виявлені, і правда кінець кінцем вийде і шокує багатьох, хто довірився їм. Буде введена нова система, яка  діятиме відкрито і прозоро.

Наші союзники проявляють  багато сміливості  в їх діяльності, і отримали підмогу, виявляючи значно більшу підтримку змінам, над якими вони працюють. Фактично  ви живете в кожному світі, і чим швидше ви вилучите  будь-яке прикріплення до старого 3D, тим швидше, ви просуватиметеся у вищі  виміри. Стара карма повернеться для очищення і це буде  так просто, як змінити ваші стосунки, які  включаються тоді, коли ви думаєте про них. Критерій для зміни - перестати засуджувати і гарантувати, що  ваші власні дії і слова не несуть ніякої загрози або шкоди іншому життю. Запрошення "підставити іншу щоку" варто запам'ятати, як нам відомо, що як емоційна і чутлива Істота  вам  важко  не відповісти на  провокації. Гнів і подібні реакції – які  частина людей  створює, можуть     зашкодити вашому  фізичному  тілу і навівати хворобу. Ми не говоримо  вам, що ви не повинні захищати себе, але в деякі моменти  краще  відійти від неприємності.

У факті збільшення  Світла, яке ви несете, ви знайдете, що  ваше життя стає менш напруженим. Ваші вищі вібрації принесуть вам спокій  і ви будете,  менш ймовірно, стикатися  з фізичними або голосовими нападами. Нічого не може ушкодити вас, якщо  тільки ви не  притягнули це до себе. Це дійсно приведе нас до кармічних випробувань, які можуть відбутися у будь-який час,  відповідно,  і коли представляться кращі умови. Майте на увазі, що, коли це має місце між друзями і сім'ями, які в якійсь мірі залучені до цього, то  кожен у свою чергу може вивчити що-небудь. Ми не наголошуємо на тому, що карма не є  ніколи покаранням, але є засобом представлення життєвого  уроку, який  допоможе вашому духовному просуванню. Вам не обов'язково  випробувати усе безпосередньо, щоб набути деякого досвіду. Будьте  хорошим прикладом  Світла в дії, і інші побачать, як це вигідно. Для тих з вас, хто святкує Паску, це - спогад про великого Учителя, який прийшов  на Землю, щоб показати вам, чого можна  досягти, коли ви досягли рівня істоти, яка може виразити  себе  Безумовною Любов'ю.

Любов – це все, що є  і коли ви будете обізнані про  багато ваших  життєвих подорожей  в дуальності, ви зрозумієте, що це - тільки шлях, яким ви йдете, якщо ви бажаєте  еволюціонувати. Ви зробили  багато кроків назад тільки для того, щоб знову знайти ваш шлях вперед, але так ,  щоб вивчити, як бути собою в  будь-якій  ситуації без втрати вашого шляху. Тепер ваш шлях становиться набагато  легшим завдяки енергіям,  які продовжують досягати Землі, і так буде до тих пір, поки   ви не випробовуєте Вознесіння  у вищі вібрації. Оскільки ви маєте своє місце в 5-му  вимірі, то  ви по справжньому станете просвітленим,  ви будете Істотою  Світла. Потім це  не кінець вашого підняття, оскільки воно триватиме до тих пір, поки ви не досягнете  Джерела. Проте це довгий шлях,  приймаючи до уваги той  факт, що  ви тільки повністю повернулись до Світла. Ваше безпосереднє завдання – фокусуватись  на Світлі і виконати  ваш намір -  забути дуальність.

Робота у напрямку до Світла може іноді здаватися тягарем, який вимагає зміни стилю життя, і навіть необхідності вибіркового  ставлення  до  друзів. Ми знаємо, як  важко утримувати   знання в собі, якщо не  запрошують  розділити їх, але знайте, що іноді виникають ситуації, що хто-небудь інший отримає користь  від того, що ви знаєте. Як тільки ви знаходите правду, то  ви схильні дзвонити в усі дзвони, але  доведеться опиратися таким діям, оскільки ви можете настроїти  проти вас людей, які  не готові до цього. Не поспішайте  донести правду  людям, оскільки життя нескінченне і   все трапляється своєчасно, дійсно в потрібний час. Проте не утримуйтесь   від пошуку тих, хто розділить ваше розуміння, кого ви сприймаєте готовими. Можливо, інколи,  ви отримаєте сердиту реакцію, але не звертайте уваги і бажайте цим людям  любові  і просвітлення. Усі духи кінець кінцем знайдуть свій істинний шлях, і теперішні випробування   можуть  тільки допомогти їм в майбутньому.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і бачу  на горизонті ваш підйом. Це відбудеться  досить швидко і зненацька. Тільки потрібно анонсувати одну головну зміну,  і швидко відбудуться інші. Ми захоплюємося здоровим глуздом  і вибором   вашого  шляху до Світла. Ми Єдині, і ви - звичайно один з нас. Оскільки ви посилаєте  вашу  любов  до нас, то вона  повертається вам сторицею, і спасибі  за це.

Дякую  СаЛуСа.

Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light


Переклад: Fedir Translations


·         ARABIC 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
·          Français

·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck 

·         HEBREW - NEW

·         MAGYAR/Hungarian

·         Italiano

·         日本語/Japanese  

·         KOREAN/Korean

·         Latviešú/Latvian

·         Lietuviškai/Lithuanian

·          Nederlands

·         NORSK/Norwegian

·          POLSKA/Polish

·         Português

·          Svenska

·         ROMANIAN

·         РОССИЯ/Russian

·         SLOVENSKY/Slovakian

·         TURKISH 

·          Ukranian -


No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012