team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Sunday, March 24, 2013

22.03.2013 

SaLuSa, March 22, 2013 ( 22 березня, 2013 )


Стільки відбулося  на вашій планеті, що стає дуже очевидним для більшості  людей, що обіцяні зміни ідуть своїм шляхом. Вони ні в якому разі не байдикування  для вас, оскільки ви знаходитеся в центрі багато чого, що відбувається. Проте, ви вибрали цей час, щоб бути на Землі, як важливу частину ваших дослідів, які готуватимуть вас для ваших майбутніх призначень. До речі,  багато хто з вас пропонуватиме себе  в якості  Наставників для інших цивілізацій, що з'являються. Це буде ваш шлях служіння, який  досяг вищого рівня розуміння і  приніс вам статус Майстра. Це ваш природній рух уперед, оскільки ви будете мати  більше Світла, і будете прагнути  підняти інших  вгору з вами. 
  

Порядок, який ви бачите у Всесвіті, приходить від усіх духів, які досягли точки, коли вони прийшли до усвідомлення, що врешті-решт,  немає нічого окрім  Любові і що усе життя обертається і існує  в її межах. Навіть зараз ви піднімаєтеся і ваше усвідомлення таке, що ви розумієте дивовижну владу Любові. Вона – саме життя  і найбільш потужна сила у Всесвіті, яка  надасть вам можливість продовжити сходження через виміри. Ви так часто були інформовані відносно того, що   ваш рівень   досвіду в нижчих вимірах проходив як  експеримент для того, щоб  побачити,  як  Істоти Світла   зможуть знову знайти своє реальне Я. Він не був і ніколи не буде вашою істинною реальністю, тому що ваш оригінальний дім  на зірках, де ви жили в повній єдності і Любові, як Єдине. Дуальність була засобом, який  дозволяв  роз'єднання  і випробування  як темряви, так і Світла  в одному і тому ж вимірі. 
  

Ми з Галактичної Федерації Світла приходимо до висновку, що в останній час, було  таке  швидке  просування у ваших рівнях свідомості, що ви можете вже сприйняти і візуалізувати Золоте Століття. Це дивовижне досягнення, тому що фокусуючись  на ньому, ви прискорюєте час, коли він стане очевидним для вас. Світло оволоділо вашою Землею і вам більше не треба піклуватися про темряву, що залишилася, оскільки вона перетворюється  масивним  потоком Світла. Відповіді на ваші проблеми  вже  знайдені, і поступово вирішуються через наших союзників. Вигоди від їх введення приймаються і на передній   план виходить  використання вільної енергії, хоча ви не повинні чекати надто багато часу, тому, що це  вірно і добре сплановане введення. Ми не нав'язуємо події,  але будемо підтримувати, надамо засоби для існування і захист для цих введень. 
  

Ви чекали тривалий час деяких видимих змін, тоді як багато чого сталося за кулісами і   більше пов’язано з  впливом і натхненням. Коли ви відкриті для нашого керівництва, то  будьте  упевнені, що ми надамо його, і ви можете звертатись  до нас у будь-який час. Коли ви  прохаєте   для вигоди  інших,  ми зробимо все, щоб гарантувати, що ви отримаєте необхідну допомогу. Ми - часто невидимі Робітники Світла  пліч-о-пліч з вами, і ми даємо вам свою любов і керівництво. Ми звичайно безупинно залучаємося до допомоги Рідній Гайї, і ви відмічаєте, що події пов’язані з нею і фізичні зміни відбуваються спокійно. Дійсно, чим вище  ви  піднімаєте  свої  рівні свідомості на Землі,  тим легше буде  усім  навколо. 
  

Ви отримуєте більше енергії із-за меж Землі, і вона  приходить від багатьох джерел. Ваше Весняне Рівнодення - один  із таких потужних прикладів і багато, багато людей відчули його вплив. Він піднімає енергію,  яка дає вам те, що ви іноді називаєте «відчуттям комфорту» і прекрасним почуттям спокою і щастя. Підтримуйте цей стан і ви знайдете, що деякі люди можуть відчути зміну у вас, і дуже скоро це стане вашим нормальним шляхом існування. Уявіть світ повний духів, ким усі стали, як Єдине і живуть постійно у Світлі і Любові, тому що це прийде, оскільки ви прогресуєте в 5-ий  вимір. Деякі з вас уже там,  або   вже близько, і ви ведете їх за собою. Багато хто слідуватиме вашому прикладу, йдучи   створеним вами шляхом. Ви живете в такі дивовижні часи, коли фактично все можливо, отже ні в якому разі не обмежуйте  ваші амбіції або віру в себе. 
  

Оскільки  темрява і її приплічники викриті, то ми просимо знову дозволити пройти  природному правосуддю. Знайте, що кожен єдиний дух відповість у свій  час за його  злочини  проти Людства, але прості помилки приймаються як частина вашого навчального процесу. Ми підкреслюємо, що немає ніякого покарання,  і ви вибираєте, як виправити або здолати їх. Бог  дає вам свободу волі не для того, щоб  потім карати  за помилки. Це існує  тільки там, де є умисна спроба шкодити або вбивати інший дух, що  закликає до подальших дослідів, щоби  навчитися на  своїх помилках. Це – карма  і вона була  частиною вашого життєвого плану, коли ви зобов'язалися  пройти через це. Усе проводиться з найбільшою любов'ю і увагою, щоб допомогти вам придбати досвід. Ваші Порадники і Ангели роблять значно більше для вас, ніж ви зазвичай знаєте  і знаходяться  завжди з вами у вашій подорожі через життя. 
  

Ми з Галактичної Федерації Світла вражені відвертою позицією  людей, щоб прискорити своїми  зусиллями  деяку форму розкриття. В деякому сенсі  це навряд чи  потрібно, оскільки є  наша присутність у вашому небі, і так багато повідомлень і статей   про нас. Це не здивує велику більшість з вас, однак, з іншого боку вона залежить від того, як далеко зайдуть одкровення або асоціація з вами. Тільки у цьому столітті  ви виявили набагато більше історичних свідоцтв про нас і наш контакт з вами впродовж багатьох  тисяч  років. Цього не  можна  більше ігнорувати  або відхиляти,  окрім людьми  з найжорсткішою вірою. Ми захотіли б побачити, як ваші уряди визнають контакт з нами впродовж майже 100 років, і підтвердять, що ми  завжди наближалися до їх в любові і мирі. Це усунуло  б будь-які сумніви в деяких людей, які до сих пір  вважають, що ми подібні до монстрів зображуваних  у вашій науковій фантастиці і фільмах. 
  

Я – СаЛуСа із Сиріуса, і повинен привітати Робітників Світла  із становленням нових вібрацій, які приведуть  вас  до Нового Віку. Ви маєте так  багато важливої роботи, як і раніше, якщо не більше, оскільки ви готуєте людей до останнього  етапу і перетинання  фінішної стрічки. Перемога ваша, і  вашим  призом є те, що вам ніколи більше  не доведеться  випробувати відділення від  Бога і ваш реальний дім  серед зірок. Ми любимо вас і ваш намір знайти ваше майбутнє і стати з нами,  як істинні Галактичні Істоти.     

Дякую, СаЛуСа. 

Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light


Переклад: Fedir Translations


·         ARABIC 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
·          Français

·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck 

·         HEBREW - NEW

·         MAGYAR/Hungarian

·         Italiano

·         日本語/Japanese  

·         KOREAN/Korean

·         Latviešú/Latvian

·         Lietuviškai/Lithuanian

·          Nederlands

·         NORSK/Norwegian

·          POLSKA/Polish

·         Português

·          Svenska

·         ROMANIAN

·         РОССИЯ/Russian

·         SLOVENSKY/Slovakian

·         TURKISH 

·          Ukranian -


No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012