team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Monday, February 25, 2013

22.02.2013


 
SaLuSa, February 22, 2013 (22 лютого, 2013) Натиск, який ви здійснюєте на вашу владу, не залишає ніякого сумніву, що ви не збираєтеся байдикувати і дозволяти йти старим шляхом. Ви закликаєте до змін, які спонукають вас  отримати  вигоду  від введення Нового Віку,  який стримувався. Наприклад, зрозуміло, що  вам   доведеться  рухатись  у напрямку до введення  вільної енергії, оскільки ціни на електрику і  газ  доведуть  весь світ впритул до того, де люди не зможуть дозволити їх собі. Цікаво, скільки станеться демонстрацій перед тим, як тема буде  серйозно розглянута. Люди були дуже терплячі,  але  приходить момент, коли вони не можуть платити більше. Це   небезпечний час для влади, яким вона  не повинна нехтувати. Бунти не приємні і ми не відстоюємо ніякої форми насильства, але ми розуміємо, що в таких діях ви  бачите єдиний шлях привернути увагу до ваших вимог. Це означає, що нам, можливо, доведеться втрутитися від вашого імені, якщо проблема  вийде з під контролю.

На щастя, після недавніх вливань енергії, які підняли людей вгору, з’явився  заспокійливий ефект, створений  тими, хто прийняв  їх  до свого  існування, і  можуть проектувати на  ситуації Любов і Світло. Це зберігає баланс в  суспільстві і навіть допомагає прокинутись   більшій кількості  індивідуумів до потреби в мирній діяльності. Набагато більше буде придбано виходом назовні  кращого у людей, замість породження протиставлення з владою. Любов - найбільш потужна сила у Всесвіті і ми заохочуємо, щоб ви користувалися нею, і вашим прикладом переконували людей до вашого способу мислення. Ви помітите, що чим  більше людей прокинулось, випробуючи зміну в їх рівні свідомості, тим  легше становиться   об’єднати їх разом, щоб працювати для спільної мети. Тобто, куди направлена  ваша сила,  там і  будуть позитивні результати.

Як ви бачите,  все ще важко  добитися  успіхів, коли темні сили все ще тримаються при  владі. Тобто, є межа відносно того, як далеко вони можуть піти, оскільки вони більше не мають обширного заднього тилу, від якого залежав би їх успіх. Їх усувають по черзі  і це ослабляє їх здатність довести до кінця  їх плани. У них відсутня   координація і керівництво, яке  колись завжди підтримувало їх. Наша надія в тому, що вони припинять свою діяльність і побачать Світло, і оберуть інший шлях, який виведе їх із  темряви. З нашого ракурсу  ніколи не пізно для  духа змінити трек, і їх  вітали б з поверненням, оскільки це  не наш обов'язок, щоб бути суддею їх минулих життів. З цієї причини,  ми  заздалегідь просимо вас утримуватися  від осудження будь-якого іншого духу, хто залишається в темряві, і правильніше бути одним  з тих, хто намагається підняти їх вгору надаючи свою любов. Темрява – це відсутність Світла, і ви – Робітники Світла можете змінити цю ситуацію без обману себе або іншого духу.

У вас ще безліч  роботи  для створення Нового Віку, але стане легше, оскільки ви маєте величезну підтримку від нас і інших джерел. Ніколи не було часу, щоб ми не були з вами, і ми робимо  все, щоб надихнути вас і заохотити   завжди шукати найбільш досконалий результат в усіх ситуаціях. Ви тримаєте прапор для всіх тих, хто пробуджується, і вони знайдуть вас, коли виникне потреба. Ми знаємо, що  ваше серце  в потрібному місці і  там, де ви працюєте, таким чином, щоб ваші рішення слугували в кращих інтересах кожного. Ми захоплюємося  вами  усіма, і задоволені, що скоро ви побачите результати ваших зусиль. Не зневіряйтеся, оскільки ви дійсно зробили великий внесок і просунулися набагато далі, ніж ви усвідомлюєте. Більш важливо  фокусуватись  на результаті змін, ніж концентруватися   безпосередньо на власній нестійкості. Подивіться,  усі падіння доречні, які  очікувалися і обіцялися, тому що ви так близькі до завершальних днів старої парадигми. Вона  має мало або немає енергії, щоб залишитися в справжніх високих рівнях енергії, і повинна  ослабнути і повернутися до нижчих рівнів вібрації.

Як тільки рівні свідомості досягнуть певного ступеня, ви буквально змусите з’явитись очікуваним змінам. Негативність, яка підтримує їх, знайде, що  їх влада розсіюється, і не може більше  диктувати лінію часу, до якої вони захотіли б обмежити вас. Вже більше робиться успіхів, ніж у будь-який попередній час, і виконання обіцянок даних вам,  дуже близько. Проте, завершальне божественне слово перебуває з Богом, що гарантує повний успіх,  як тільки воно буде дано. Все-таки ми віримо, що впродовж декількох місяців, ваш  напрям,  яким  ви йдете, стане яснішим, і ми чекаємо від вас масивної підтримки. Ваша частина роботи - поширення  хороших новин, оскільки ви розумієте їх,  приведе  більше духів  до Світла.

Ми спостерігаємо, що відбувається   на Землі, але проте граємо  другорядну роль, оскільки наші Союзники продовжують брати більше контролю, над тим,  що відбувається. Природно ми надаємо їм своє керівництво, маючи краще всеосяжне розуміння того, як вирішуються такі питання. Ми - невидимі помічники, які прокладають шлях для вашої остаточної перемоги над темними  силами. Ми не носимо ніякої злості або гніву, що стосується їх, і  співчуваємо   будь-якому духу, який дрейфує далеко від його Світла. Ми ніколи не забуваємо, що всі - важлива частина цілого, і ми надаємо наше Світло в рівній частині усім на їх еволюційному шляху. Кожен має той же потенціал, щоб знайти свій шлях назад до Світла, і ми допомагаємо, коли нас  просять  про керівництво.

Дорогі,  допоможіть  зберегти мир, і допоможіть зберегти рівновагу між різними сектами і расами. Іноді їм важко  прийняти Єдність Людства, і часто релігійні відмінності проникають в їх пам'ять з  дитинства. Любовно прийміть відмінності і дозвольте іншим йти їх власним шляхом, забезпечуючи свободу вибору, яка не заважає іншим духам. Страх знаходиться в корені найбільших неприємностей, і звичайно на цьому грають  Ілюмінати і їх прибічники. Замініть  страх  любов'ю і дозвольте іншим йти за їх веліннями доти, поки вони не усвідомлять, що їх досвід завершений і в цьому немає більше потреби.

Я – СаЛуСа із Сиріуса, і щасливий бачити, який прогрес був зроблений у напрямку до  миру на Землі, хоча ми зважаємо, що багато незначних воєн все ще забирають  людські життя. Так не буде занадто довго,  і  мир буде погоджений на всій  планеті, і ми гарантуємо, що він буде постійним.


 Дякую СаЛуСа

 Mike Quinsey
 Website: Tree of the Golden Light


Переклад: Fedir Translations


·         ARABIC 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
·          Français

·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck 

·         HEBREW - NEW

·         MAGYAR/Hungarian

·         Italiano

·         日本語/Japanese  

·         KOREAN/Korean

·         Latviešú/Latvian

·         Lietuviškai/Lithuanian

·          Nederlands

·         NORSK/Norwegian

·          POLSKA/Polish

·         Português

·          Svenska

·         ROMANIAN

·         РОССИЯ/Russian

·         SLOVENSKY/Slovakian

·         TURKISH 

·          Ukranian -


No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012