team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Sunday, February 10, 2013

08.02.2013 
SaLuSa, February 8 , 2013 

Куди   зараз  ведуть вас  ваші подорожі  після збудження від Вознесіння, навіть якщо воно не принесло дуже очікуваних змін. Оскільки ми  інформували вас, ви зовсім нічого не  втрачаєте в результаті проходження Вознесіння в деякому розумінні, яке  було не в змозі принести вам зміни, яких ви  давно чекали. Вони залишаються готовими вийти на сцену, коли  зможуть узгодити свій шлях, щоби   принести  максимальну вигоду для кожного. Ви усвідомлюєте, що старі системи не можна залишати в колишньому стані, оскільки вони обслуговують кращі інтереси кожного, і це цілий пункт запроваджений  ними. Люди неминуче пробуватимуть утримувати те, що вони мають,  але якщо ви той, хто втрачає, то не хвилюйтеся. Вся ідея в тому, щоб  підняти вгору тих,  хто готовий, і кінець кінцем нічого не залишиться  в системі, яка підтримує злидні.

Ми працювали старанно з нашими союзниками, щоб внести не лише рівність, а і достаток. Зміни здаватимуться подібними до чарівної розповіді,  але більше за все  вони адресуються  до проблем, які  ви підтримували. Сен Жермен - великий воїн, хто володіє величезною владою, і він бачитиме, що ніхто не зможе перешкодити вам бути здатним стверджувати, що правильно. Він обдарований  Божественною Владою і не дозволить нікому хитрі спроби, щоб затримати поширення Фондів Процвітання. Темні сили дійсно не мають ніяких карт, щоб зупинити прогрес в Золотий Вік,  та  вони можуть стати перешкодою,  але будуть збиті з свого шляху і розміщені там, де вони більше не будуть мати  ніякої влади. Ми знаємо усю наявну  кількість їх  тактик затримки і перешкод. Вони перевищили свої повноваження, і ми більше не будемо це терпіти .

Тим часом мільйони Робітників Світла змогли визнати зміни в межах свого Я, і продовжують приносити навіть більше Світла до Землі. Вони знаходяться  в авангарді масивного руху, для того, щоби  повністю встановити  більше Світла на Землі. Цей ріст не може бути зупинений і продовжить  встановлення вашого майбутнього. Воно подібне до велетенської снігової кулі, яка рухаючись зростає все  більше. Повірте нам Дорогі, цей рік покаже вам  великі просування вперед. Після відключення  ваших зв'язків з дуальністю, яку ви використовували  для набуття життєвого досвіду, ви підете далі в іншу фазу, яка принесе вам все, що вам треба для  старту  вашого власного Галактичного Суспільства. Пам'ятайте, що навіть зараз ви стаєте Галактичною Істотою. Тілесні зміни відбуваються впродовж усього часу, оскільки ви викидаєте  ті енергії, як  частину вашого багажу і збільшуєте  ваше Світло.

 Майстри повернулись вчасно  і візьмуть участь у вашій  еволюції. Вони  виховували вас і довгий, тривалий час рухались  за вашим прогресом. Проте ті, хто не зможе знайти відповіді, ймовірно повернуться до старої парадигмі і цим вільним вибором  будуть шукати прогрес через свою релігійну віру. Кожному духу  дозволяється  йти  його власним зумовленим шляхом, і кінець кінцем зрозуміти правду. Ми радіємо, коли це станеться, оскільки ми бажаємо  бачити вас як  "Єдність Усього". Дуальність була суворим наглядачем, але вивчені уроки  ніколи не нав'язуються знову. Ми захоплюємося вашою стійкістю і рішучістю, щоб помістити всього себе в те, що ви робите, і все-таки багато чого могло відвернути вас. Ви маєте таку позитивну позицію, і готові іти на все, щоби досягти успіху. Тримайтесь  цього шляху і   все прийде  своєчасно. Кожен дух має життєвий план, і іноді вони збиваються  з пуття , але їх Наставники можуть допомогти їм. Але фактично, що кінець  часів для вас не  має значення, якщо ви  заблукали і  повинні повернутися на трек якнайшвидше. Ви  будете  обізнані про можливості, які приведуть вас назад до них, і ваші Наставники працюватимуть старанно, щоб вказати вам правильний напрямок. Ніхто,  окрім вас  безпосередньо не ставить мету перед вами, і до тих пір, поки  ви не будете згодні на це, в цьому  здоровий сенс, щоб триматися рядом,    якщо ви можете. Якщо ви терпите невдачу, то це  не буде  бажання ваших Наставників, які пробують підбурювати  вас до  правильного шляху. Проте, не хвилюйтеся надмірно про це, оскільки є багато шляхів, які ведуть до завершення.

Кругом  вас вибухають темні сили  і їх система влади знаходиться в лахмітті. Багато хто з вищих людей вже ув’язнені, і поступово їх здатність нападати на Світло слабшає. Арешти продовжуються і їх кількість рішуче зменшується. Корупція навколо вас  розкрита , і злочинці будуть відведені таким чином, щоби не мати більше впливу. Вам необхідно знати, скільки на ваші життя впливали ті, хто захотів управляти силою. "Земля Вільного" - міф, який перед вами, щоб приховати правду, що спочатку були люди, які мали правильне бачення і розуміння, але були розбиті темними силами. Усе через вашу історію вас  вводять в оману, і декілька Президентів, які  змогли порушити це питання, були задушені Ілюмінатами. Отже Дорогі  це  усе міняє, і вам не доведеться довго чекати, щоб побачити деякі результати, оскільки  наша діяльність здійснюється відкрито. Цей  шлях покаже, що ми на вашій стороні і з вами.

Наша Федерація  все ще  активно  контролює пристрої  з ядерним зарядом, які темні  сили  приховали  і ми готові їх вимкнути. Ви живете у божевільному світі, в якому  мало думають про  наслідки  їх вибуху. Проте, ми пильнуємо  усі можливості  і готові втрутитися, якщо питання вийде із під контролю. Загалом кажучи, ми маємо багато інспекторів, які здійснюють регулярні перевірки на ядерних арсеналах, так ми знаємо які країни схильні до здійснення ядерних нападів. Ми бажаємо, щоб ви сіли і знайшли  шлях запобігання ядерній війні. Бравада, яку деякі країни вибирають, коли вони погрожують один одному, ймовірно  приведе  до ядерного знищення. Ми не дозволимо цьому  статися і це узгоджується з  Божественними  інструкціями.

Я – СаЛуСа із Сиріуса, і бачу, як ви близько до отримання мирного рішення, яке дозволить  миру піднятися на Землі. Ви близькі до закінчення усієї ворожості, але це вимагає істинного підходу тими, хто, можливо, все ще боїться  більших повноважень. Це в межах ваших  можливостей, і Лідери повинні вирішити цю невідкладну проблему. Довіра - фактично рідкісний товар, що стосується зброї. Вірно сказано, що люди мають достатню кількість воєн, і марну витрату ресурсів. Мир  не так важко здійснити  і ми бажаємо, щоб ви вклали всю душу в цю роботу, і  дійсно зняли б це питання.

 Дякую СаЛуСа

 Mike Quinsey
 Website: Tree of the Golden Light


Переклад: Fedir Translations


·         ARABIC 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
·          Français

·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck 

·         HEBREW - NEW

·         MAGYAR/Hungarian

·         Italiano

·         日本語/Japanese  

·         KOREAN/Korean

·         Latviešú/Latvian

·         Lietuviškai/Lithuanian

·          Nederlands

·         NORSK/Norwegian

·          POLSKA/Polish

·         Português

·          Svenska

·         ROMANIAN

·         РОССИЯ/Russian

·         SLOVENSKY/Slovakian

·         TURKISH 

·          Ukranian -


No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012