team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Wednesday, June 21, 2017

Mike Quinsey - Channeling his Higher Self - 16 June 2017_ua

Mike Quinsey - Channeling his Higher Self - 16 June 2017

Майк Куінсі – Ченелінг  його Вищого Я – 16  червня 2017  

 

 

 

Вознесіння  гарантовано і лінія часу достатньо сильна, щоб просуватись вперед до завершення. 2024 рік продовжує бути тим роком, коли це заплановано статися, хоча, якщо виникнуть причини зробити необхідні зміни, то може закінчитися у 2025.  Я посилаюсь на це, щоб тільки підготувати вас до такої можливості. Головна подія все ще вірогідно станеться перед тим, як закінчиться цей рік і це майже напевно матиме відношення до майбутніх змін. Оскільки час лине, то темні сили  втрачають свою здатність диктувати, оскільки їх час закінчується  і вони будуть видалені  перед тим, як стануться головні зміни. До певного часу більшість  діяльності буде поза вашим зором, але коли стане безпечно, то  такі події почнуть відкрито обговорювати. Потім ви насолодитеся святкуваннями і щастям, яке спуститься на Землю в такий час.

 

 Вібрації вашої Землі є самими нижчими у вашій Сонячній Системі, тому вони  важкі і незручні для тих з вас, хто піднімається до вищого рівня. Проте, все продовжує  змінюватися, вібрації зростають, і ви переконаєтеся, що, оскільки ви користуєтеся їх енергіями, щоб підняти себе, то вони поступово здійснять у вас  витончені зміни. Проте, є прямий результат природного поступу вперед  і квантовий стрибок настане тоді, коли ви оволодієте вільною енергією. Необхідність цього буде  збільшуватися перед тим, як це закінчиться в загальнішій формі. Це буде найбільше просування вперед, яке коли-небудь надавалося вам і змінюватимете все, за допомогою чого функціонує життя. Значною мірою це також зменшить бідність і збереже дорогоцінні ресурси Землі від подальшого руйнування і добування.

 

 Багато чого з секретної діяльності на Землі все ще триває поза вашим зором і заглядаючи в майбутнє, оскільки ви еволюціонуєте, буде збільшуватися  тенденція переміщатися під землю, де загалом буде безпечніше, ніж на поверхні. Земна кора простягається вниз на декілька сотень миль і зайнята на нижчих рівнях нелюдськими істотами. Деякі були на Землі  сотні років, але майте на увазі, що більш передові істоти вірогідніше всього живуть впродовж декількох сотень років. Тривалість життя людини  поступово зростає, що помітно деякий час, і коли вібрації піднімуться ще вище, то настане момент, коли процес старіння ефектно понизить темп і кінець кінцем зупиниться  і ви залишитеся в зрілому, але молодому віці. Потім силою  думки ви зможете  представити себе таким, яким  ви бажаєте.

 

 Настають часи, коли ви повинні розширити кругозір, оскільки стільки скоро буде виявлено, показуючи, що ви були введені в оману і вас дурили  багато, багато років. Це не так далеко від правди, що фактично реальність не така, якою ви її сприймали на віру. Проте, це залежить від того, яке джерело відповідальне за вашу віру. Деякі ближчі до правди, ніж інші, і приймаючи усе до уваги, буддизм несе більшу правду, ніж більшість джерел. Проте, ті з вас, хто розвинув свою інтуїцію, повинен наблизитися  ближче до правди, ніж більшість інших. Якщо це відчувається правильно, то це ймовірно так і є, але завжди шукайте підтвердження з інших надійних джерел, якщо ви зможете.

 

 Очевидно, що деякі віри помиляються більше, ніж інші і доведеться сказати, що в межах Християнства є дві віри, які абсолютно стримують еволюцію. По-перше – одна, де вам говорять, що, коли ви помираєте, то ви "засинаєте"  до часу, коли вас розбудять. Це далеко від правди, оскільки після смерті, ви виходите із вашого фізичного тіла негайно у ваше  ефірне тіло, яке є точною версією вашого фізичного тіла. Воно досконале і вільне від будь-яких ушкоджень або дефектів,  що мало ваше старе тіло і відповідає на силу ваших думок. Якщо ви були старими при смерті, то ви можете "видумати" себе молодшим, якщо бажаєте. Ви звичайно несете з собою карму і з часом  доведеться внести поправки.

 

 Друга обманлива віра,  що ви народилися у гріху  і несете його впродовж вашого життя. Проте, ви можете очистити свою карму у будь-який час  і переміститися  в період гармонії і балансу. Ви звичайно не відповідальні за гріхи вашого батька  і будь-яка відсутність рівноваги  передається вам  завдяки генетиці, або старій кармі. Можливо, що ви вибрали жити з "проблемами", з якими ви народилися, просто як засіб збільшення ваших власних дослідів, щоб просувати вашу еволюцію.

 

 Пам'ятайте, що увесь досвід має значення і потурбуйтеся, щоб отримати хороші уроки, які ви проходите, оскільки вони будуть просувати вас вперед. Якщо ви спочатку не виправите ваших кармічних уроків, то вам завжди будуть надавати подальші можливості це зробити. Важливий момент для будь-якого духу – зрозуміти, що нічого не відбувається без поважної причини, хоча іноді ваша роль в тому, щоб взяти участь в дослідах для вигоди інших духів. Усі духи знаходяться в процесі навчання, і в ці крайні часи життєво важливо, щоб ви взяли до відома те, що приходить на ваш шлях і діє на нього. Це, можливо, все дуже складно, але ви не залишаєтеся одні, щоб стикатися з викликами і ваші наставники завжди " до ваших послуг". Вони знають, що краще для вас, ніж ви знаєте себе, тож краще усього придатні, щоб дати вам пораду.

 

 2024-й рік – все  ще очікуваний час для Вознесіння, і хоча, можливо, здається, що це  така далечінь, але час проходить так швидко, що це не здаватиметься взагалі довго. Отже, краще подивитися на те, що ви розглядали як ваш ймовірний шлях до Вознесіння  і планувати, як ви збираєтеся підготуватися до змін. Оскільки вібрації піднімають вгору все на Землі, то стане набагато легше справитися  з проблемами, які існують зараз. Мир почне ставати очевидним, оскільки багато країн відсахнуться від войовничих дій на користь рухів у напрямку до повного миру. Це настане і повинно прийти, оскільки дуже скоро не буде місця для таких негативних енергій, які призводять до войовничих дій. Вже відбуваються рухи, щоб ввести світовий мир в дію, і багато країн приєдналися до цього руху. Це принесе полегшення  усім людям вашого світу, коли вони узнають, що вони можуть рухатися вільно і безпечно, знаючи, що настав мир.

 

 Як вам вже  говорили, пам'ятайте, що, коли все  знаходиться в сум'ятті, то це  зазвичай засоби кінця, оскільки старий метод  існування більше не прийнятний і йому доведеться піти. Багато речей вже підготовлені, щоб полегшити  ваше щоденне життя і їх не можна затримати надовго. Зроблені позитивні кроки, щоб такі речі рухалися далі так швидко як можливо, але спочатку доведеться очистити багато перешкод. Багато також залежить від правильних людей у владі і необхідні зміни зараз відбуваються і продовжуватимуться. Однією із них буде анонс  і введення нового Конгресу, який зараз чекає  правильного часу, щоб приступити до дії. Звичайно багато розвинених духів вже старанно працюють, щоб довести до кінця це питання, і про багато роботи цього виду ви не чутимете до тих пір, поки обставини не стануть  сприятливішими.

 

 Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я  і несе енергії Світла і Любові.

 

Майк Куінсі.

 

 

Вебсайт: Tree of the Golden Light

Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012