team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Sunday, June 11, 2017

Ua -- Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 9 червня 2017Майк Куінсі – Ченелінг  його Вищого Я – 9  червня 2017

Час просувається вперед і не чекає нікого, оскільки він прямує до Вознесіння. Тим часом наближається день, коли  буде безпечно звільнити скарбницю знання, яка трималася в стороні від вас дуже тривалий час. Великий ряд змін чекають реалізації, які трансформують вас і ваше суспільство через дуже короткий час. Період переміщення, в якому ви знаходитеся, не триватиме довго і закінчиться скоро з вашою готовністю до підйому.

 Справи досягли рівня, де немає ніякого повернення до старих шляхів, нав'язаних вам старим режимом темних сил. Їх контроль над вами ослабляється і вони не мають нічого подібного до тієї влади, якою вони користувалися. Групи, які управляють чорними операціями, продовжують командувати в просторі  навколо Землі, але повністю обмежені тим, що не можуть використовувати  їх озброєння  за межами вашої Сонячної Системи. Таким чином вживаються заходи, щоб вони не могли продовжувати  їх план переважати у зовнішньому космосі, і щоб гарантувати успіх, за вашим прогресом спостерігають  Блакитні Авіани. Вони не можуть втручатися, але їм дозволені певні виключення завдяки їх історичній асоціації з вами і із-за причин, які простягаються углиб  відомої вам історії.

 У свій час буде опублікована правда про вашу історію як людської раси  і виправлять ваші книги історії відносно некоректної інформації, зв'язаної з вашою еволюцією. Безсумнівно, що це один з найголовніших аспектів відносно походження різних Рас і їх еволюції, а також мети життя, яка не є випадковим явищем, а  частиною необхідного вам досвіду, щоб гарантувати продовження вашої еволюції. Визнайте, що ви – не  тільки ваше тіло, але і дух, який випробовує усі аспекти життя в різних расах згідно з вашими потребами. Мета – еволюціонувати  до такого ступеня, де вам більше не треба залишатися в нижчих вібраціях, і ви можете переміститися в царства Світла, де немає зла.

 Ніколи не поступайтеся негативності, яка триває навколо вас, а просто станьте глядачем, і якщо ваша мета в житті – бути  хорошим прикладом для інших, то завжди твердо залишайтеся в межах вібрацій вашої аури. Ваша аура – ваш  захист проти негативних енергій, отже уникайте будь-якої дії, яка змогла б порушити це, як наприклад гнів. Відомо, що у екстремальних випадках, негативний об'єкт може входити у вашу ауру, коли вона пошкоджена і може викликати проблеми, які будуть впливати на ваші дії або думки. Це може, наприклад, привести  вас до  здійснення  негативних дій, які зазвичай суперечать вашій волі. Владання – це  рідкісне явище, проте усвідомте, щоб знати  про ризики.

 Ніколи не занадто пізно, щоб піднятися вище нормальних загальноприйнятих рівнів, до яких люди загалом прилипають. Як тільки ви зможете охопити силу Безумовної Любові і зможете бачити інших, як одне ціле з вами, вам буде не важко прожити ваше життя відповідно. Замість "вони і ми" ви розумітимете, що фізичне тіло – тільки  транспортний засіб, яким ви користуєтеся, щоб дозволити випробовувати матерію Всесвіту. Тому усі духи випробовують матерію разом і діють в унісоні. Врешті-решт ви прожили багато життів в якості Чоловіка, або Жінки згідно з потрібними вам дослідами. Ви жили,  практикуючи специфічну релігію, або, можливо, ви захотіли бути атеїстом. Це не має ніякого значення, як ви прогресуєте, допоки ви на шляху, який збільшує ваше розуміння правди, оскільки це  усе, що зберігається від одного життя до іншого.

 Прогрес не означає, що ви повинні пристати до зумовленого шляху, оскільки кожен досвід переміщає вас у напрямку до повної правди. Кінець кінцем ви вірогідніше всього встановите свій власний шлях для подальшої вашої еволюції. Ви досягнете того моменту, коли більше не треба належати до будь-якої однієї групи, і будете здатними визначити ваше власне майбутнє. Якщо вам потрібна допомога, то вас завжди спрямують до кого-небудь, хто має знання, які вам потрібні. На Землі стільки некоректної інформації представляється як правда, але оскільки ви еволюціонуєте, то ви становитеся здатними відділити її від чого-небудь менш ніж правда.

 Прожити на Землі з такою вірою все ще дуже важко, оскільки мало хто з людей розуміє вашу позицію, і багато хто буде не в змозі прийняти її. Тому краще розмовляти з ними тільки тоді, коли тема піднімається в нормальній бесіді, і надавати тільки те, що задовольняє співрозмовника. Занадто велика інформація може перелякати деяких людей і це може бути поза межами їх розуміння. Ви можете бути упевнені, що, коли особа готова, вона "знайде" кого-небудь, хто може сприяти її прогресу. Звичайно є можливості, що "неправильна" особа може перетнути ваш шлях, але це може бути випробуванням, щоб гарантувати, що ви придбали здатність розрізняти.

 Природно, що ваші наставники  відіграють роль у вашій еволюції,  але вони не нав'язуються вам, якщо ви не попросите їх допомоги, і якщо це життєво потрібно. Вони обізнані про ваш життєвий план і вони роблять все, щоб допомогти вам дотримуватися його. Якщо ви приймаєте некоректні рішення, вони не втручатимуться, але можуть допомогти вам зменшити їх результат. Вони ніяк морально не осуджують ваших дій тому, що це не їх мета присутності, але пробуватимуть вплинути на вас, оскільки вони знають ваш життєвий план. Оскільки ви прогресуєте, то ймовірно, що вам буде потрібний досвід ще іншого наставника, який би більше задовольнив ваші потреби, і така зміна відбувається.

 Як ви бачите, ваша еволюція розглядається надзвичайно важливою і про вас багато піклуються, щоб гарантувати, що кожна тривалість життя така ж продуктивна, якою може бути. Врешті-решт, ви отримали життєвий план, який задовольнить ваші потреби, і перед тим, як ви інкарнувалися, ви були обізнані про нього і погодилися випробувати. З цього виходить, що ваші найближчі друзі також мають життєві плани, які включають вас і вони можуть грати важливу роль у них. Вірогідно, що ви були разом багато разів, навіть в різних стосунках. Природно, ви, можливо, мали швидкоплинні відносини, які проходять і не залишають будь-якого очевидного значення.

 Шлюб або подібні стосунки – найголовніші  періоди у вашому житті, і це навіть стосується  тих, які були невдалими, що просто вказує на потребу в цьому виді досвіду. Хороша карма – це щось, з чого ви можете отримати користь у будь-який час і особливо там, де підключається хтось невідомий для вас. "Послуга за послугу " і це істина, беручи до уваги те,  що, як ви ставитеся до інших, або вони до вас, повертається з часом  і ви можете фактично переносити  карму від одного життя до іншого. Будьте упевнені, що ніякий життєвий досвід не витрачається даремно незважаючи на те, як це ззовні виглядає. Коли ви розумієте, як це все працює, то ви можете зробити значно більше за ваше життя і працювати у напрямку для досягнення задовільного результату.

 Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

Майк Куінсі.


Вебсайт: Tree of the Golden Light
Перекладач: Fedir

2 comments:

  1. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  2. порожне, усе те саме що і рік тому, жодної дати коли? це буде?

    ReplyDelete

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012