team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1



Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Tuesday, June 14, 2016

Ukrainian -- Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 10 червня, 2016



Майк Куінсі – Ченелінг  його Вищого Я – 10  червня, 2016


Світові події спрямовуються до грандіозного фіналу, який надасть велике задоволення робітникам Світла. Через довгий період затримок видніється прибуття  завершальних днів  і темні  сили більше не мають влади, щоб диктувати майбутнє Людству. Сили Світла  у широкому масштабі контролюють  і запобігають головним катастрофам, які планували занурити  світ в іншу велику війну. Настає мир  і дуже скоро  будуть зроблені кроки, щоб підняти вібрації на Землі, що остаточно  призведе  до кінця  усіх форм войовничих дій. Потім, ви дійсно узнаєте, що кінець ворожості привело до  миру у всьому світі. Нарешті стане безпечно для наших друзів із інших планет приземлитися на Землі  і відкрито познайомитися з вами. Це також сигналізуватиме початок змін, які по справжньому принесуть  постійний мир.

Шлях попереду – це просто  одне  велике  задоволення  і буде більш ніж  компенсацією за вимогливі виклики, які супроводжували ваші життя на Землі, щоб знову стати повністю свідомими Істотами, що приведе  вас  далеко від  вашого теперішнього рівня життя. Життя стане одним славним досвідом  і ваші спогади про час в нижчих вібраціях швидко відійдуть на задній план. Нині вам важко повністю осягнути бажані зміни, які наближаються, але знайте, що ви будете більш ніж задоволені  і щасливі з ними. Багато хто з вас вже уявляють те, що  попереду,  але це майже напевно перевищить ваші очікування. Отже не відпускайте  ваше бачення майбутнього, оскільки кожен  з вас колективно впливає  на це і визначає, яке воно буде.

Є багато питань,  які  ви бажаєте поставити  і   на всі з часом ви отримаєте відповідь. Важливо, що ви узнаєте  правду про ваш час в 3-му вимірі  і як ви, робітники Світла,   дуже сприяли  поширенню Світла. Ваша явна присутність на Землі допомогла іншим духам  зрозуміти самих себе. У зв'язку з цим багато зроблено  і навіть зараз ви поширюєте правду таким чином, що духи можуть узяти на себе відповідальність за свою еволюцію. Немає ніякої невідкладності,   але в той же час старий цикл залишається позаду, завдяки  владі нових вібрацій. Для вас важливо йти  з потоком і оскільки ви робите так, то ви притягатимете інших таким чином, що вони зможуть здійснити  ту ж поїздку, що і ви.

 Іноді дивно, що ви взагалі робите будь-які успіхи, оскільки з усіх напрямів  вас  постійно огороджують  різні енергії. Ви притягаєте ті, які гармонізують  з вами і забезпечуючи неушкодженою вашу ауру, ви зможете втрачати  менше енергії. Ви можете подумки візуалізувати свою ауру, повністю  упаковувавши ваше фізичне тіло і зберігаючи його на місці, ви отримаєте захист проти спроб проникнути в нього. Сен-Жермен часто рекомендував  використовувати його  Фіолетове Полум'я, якщо вам потрібний захист. Відкриті аури запрошують деяких духів, які прагнуть приєднатися до іншого духу, і якщо вони мають особливо низьку  вібрацію, то вони можуть викликати проблеми.

Якщо вам потрібна допомога з будь-якої причини, то не забувайте, що ви маєте Наставників, які будуть тільки раді допомогти вам. Вони подорожують з вами і є невидимими помічниками, які гарантують в міру можливості, щоб ви дотримувалися вашого життєвого плану, хоча остаточно  ви маєте завершальний вибір. Очевидно, що ваш вільний вибір  дуже важливий, але ваші наставники зроблять його кращим втрутившись, якщо ви збилися з пуття. Пам'ятайте, що ви маєте погоджений життєвий план і життєво важливо проводити ваше життя відповідно. Ви можете відхилитися від нього трохи без шкоди, але є ключові моменти, коли ви повинні йти за планом, який ви погодили.

Озираючись навкруги, вам повинно здаватися, що життя – це колекція випадкових подій, які не мають ніякого реального відношення до вас. Все ж, життя  Людства прискіпливо планується, і таким чином  ви вчитеся еволюціонувати,  випробовуючи результат вашого вибору. Отже вам доведеться продовжувати з рівнем, який встановлює більшість. Проте, немає ніякої причини, чому  індивідуально  ви не повинні націлювати себе до вищого рівня вираження, і при цьому вести  інших за собою. Нудьгувати не приходиться, ніколи, але життя завжди гарантуватиме, що ви випробовуєте те, що вам потрібне, замість того, що ви вважаєте, що вам треба. Отже акцепт, що  ваш шлях проходить як виклик, щоб ви його здолали. Це – не  усі  випробування і будуть часи, коли ви матимете щасливий досвід, який підніме  вас вгору.

На Землі, де відбувається   ваша еволюція,  є такі ускладнені питання, що вам, можливо, дивно, чи вирішаться вони коли-небудь. Це  не лише  планується, але і є результатом присвячення тих, хто працює з вами, щоб гарантувати, що ви використовуєте ваші можливості, щоб еволюціонувати. Пропущена можливість просто означає, що буде інша, хоча в деяких обставинах вона може  затриматися до подальшої тривалості життя. Те, скільки ви візьмете на себе в будь-який момент – ваш  вибір, хоча вам  будуть допомагати  знайти  рішення, щоб не перевантажити себе. Карма не завжди переноситься  від одного життя до іншого, якщо  це  не потрібно, і частіше  не проявляється, як безпосередній результат.

Із життя в життя ви мали досвід,  який був потрібний для вашого прогресу у напрямку до вищих вимірів Світла. Зараз, багато хто з вас знаходиться на грані завершення вашого часу в нижчих вимірах, і достатньо навчився, щоб мати можливість піднятися. Досягнувши  цієї точки,  деякі з вас будуть вважати за краще залишитися, щоб служити тим, кому потрібна допомога, щоб досягти успіху. Ви,  можливо, запитуєте, яка  кінцева  мета усіх духів і, просто кажучи, це – повернення  до повної досконалості Божества, доки вас не пошлють знову для нового набору дослідів.

Події рухаються дуже швидко і скоро будуть зроблені анонси з цього приводу. Причина, чому ваші ЗМІ не підняли це питання в тому, що вони все ще не мають свободи, щоб повідомляти  реальні новини, які важливі. Проте, це повільно змінюється і готуються кроки, щоб викликати необхідні зміни, які досягнуть цього. Як ви починаєте розуміти, вас годували тільки тим, що контролювали темні сили і часто це знаходилося далеко від правди. Правда іноді повільно проникала,  але вам треба знати про достовірні джерела, оскільки деякі  просто  видають брехливу інформацію. Інтернет є все ще вашим кращим джерелом і несе  новини про події, які мають місце. Якщо деякі новини здаються такими, що викликають сумнів,  то їх  ймовірно треба  проігнорувати.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від  мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Вебсайт: Tree of the Golden Light
Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012