team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Monday, March 21, 2016

Ukrainian -- Mike Quinsey – Channeling his Higher Self – 18 March 2016


Майк Куінсі – Ченелінг  його Вищого Я – 18   березня  2016

Багато чого відбувається, оскільки Світло пробуджує все  більше духів до правди їх існування. Дуже довго вас  буквально тримали в невіданні, але зараз ви реагуєте на  вищі вібрації. Ви маєте вийти із  кокона безпам'ятності і почати  розуміти ваше дійсне місце у Всесвіті. Якби ви могли охопити правду про вашу пишність, то ви б зайняли б ваше дійсне місце як Істоти Світла. Вуалі темноти піднімаються і ви поволі осягаєте свою долю. Ви набагато більші, ніж вас змусили  повірити, і оскільки ви пробуджуєтеся до правди, то ви скинете окови, які привели до вашого "ув'язнення" на Землі. Правду не можна більше приховувати від вас, і ви вже з'ясовуєте  брехні, які утримували правду від вас. Зараз всі зміни дещо спантеличують, оскільки нове змішується із старим. Проте, справи прискорюються і це є тільки тема часу перед тим, як правда стане очевиднішою. Темні сили можуть  все ще затримати прогрес,  але вони більше не мають  влади, яку вони мали раніше. Будьте упевнені, що вас захищають Галактичні Сили і вони не дозволять узурпувати план вашої свободи.

Світло на Землі значно зросло, тож  ви швидко наближаєтеся до Підйому. Проте, треба багато зробити для вашої підготовки, і ті духи, яким довірені ці завдання, отримують допомогу, щоб виконати  цю роботу. Настав час, коли старі шляхи більше не обслуговують вас, і скоро ви здійсните  великий стрибок вперед. Викривлений час, в якому ви жили, скоро залишиться позаду, але пробуджуючись  так швидко, як відбуваються зміни, ви повинні взяти до уваги, щоб люди встигали за ними. Не буде ніякого дефіциту  керівництва і є достатньо помічників, щоб гарантувати, що зміни відбуватимуться  безперешкодно. Однаково важливий  чинник часу в тому, що ви маєте бути частиною змін і таким чином зможете легко пристосуватися до їх. Багато хто з вас ймовірно слідкує  за посланнями  ваших лідерів, які витрачають  багато часу, щоб гарантувати, що ви  інформовані про події. Зміни будуть за межею очікувань багатьох людей, і вони прийдуть дуже швидко, щоб  перемістити  вас через самий  захоплюючий період. Багато духів залучаються до представлення змін і чекали на цей час багато років  і цілком готові здійснювати свою  частину  одкровення.

У вищих вібраціях нам доведеться бути обережними, щоб не хвилювати вас, оскільки ми бачимо набагато більшу картину, яка вже виявляє майбутнє. Ми схвильовані тим, що ваша поїздка через нижчі вібрації скоро закінчується  і не пробуємо створювати враження,  що зміни ближче, ніж вони є. Дозвольте прогресувати змінам, які, можливо, спочатку починалися повільно. Ми бачимо панорамний вид вашого майбутнього, яке є однією з причин того, що ми такі упевнені. Взагалі,  ви добре відреагували на затримки, які відбулися в минулі роки, і пам'ятайте, що в результаті все більше духів дістали можливість піднятися. Рідна Земля досягла пункту, коли вона не може більше стримувати  зміни  і це інша причина, чому ми такі упевнені в майбутніх змінах. Більшість з вас знайомі з вашою дійсною історією, і знають, що як період Лемурії, так і період Атлантиди, закінчилися  катастрофами. Будьте упевнені, що ви перемістили минуле як можливість, і вам призначено випробувати дивовижний успіх.

Коли ворожість на Землі зупиниться, то це надасть час Людства, щоб обдумати  факти, що ви Всі Єдині. Одне Людство, яке розщеплене на фрагменти тому, що ви забули, що ви – Хранителі  ваших Братів  і те, що ви робите для одного, ви робите для всіх. Наданий час розвине  довіру один до одного і ви скоро забудете  історію виснаження  і зрозумієте природу безумовної любові. В кожному дусі знаходиться фундаментальне бажання бути  Єдиним із Усім Сущим, і будучи звільненими від нижчих вібрацій, ви  знову знайдете ваш шлях до Любові і Світла. Історія темних віків  скоро залишиться позаду і зникне в анналах часу. Ваше майбутнє – золоте  і вам не доведеться  дуже довго чекати перед тим, як воно стане вашою дійсністю. Це ваш дійсний стан існування і ваш час за межами цього був монументальним досвідом, який  надав  вам можливість еволюціонувати набагато  швидше.

 Перед тим, як ви зможете дійсно піти далі, зробіть ось це – тримайтеся  за ваше бачення майбутнього і таким чином ви допоможете підтримувати вищі вібрації. Оскільки  темні сили  відчайдушно пробують управляти результатом,  то буде смутний  час перед тим, як вони зрозуміють, наскільки  даремні їх цілі. Деякі, можливо, капітулюють, тоді як інші побачать честь в тому, щоб померти за свою справу. Таким духам буде показана правда про їх дії і вони дістануть добрий урок. Ні один дух не залишиться без допомоги і  багато великих духів Світла підтримають їх. Навіть на вашому рівні за вашим прогресом ретельно спостерігають і кожна допомога   надається, щоб гарантувати ваш успіх. Деякі можуть поставити під сумнів  таке твердження, але зрозумійте, що ваші наставники не заважають вашим кармічним зобов'язанням, але допомагатимуть вам пройти через них. Карму можна вважати як хорошою так і  поганою, але все це – частина  ваших необхідних еволюційних дослідів.

Життя – це не серії безцільних дослідів і кожне життя – частина  уроків, які вам потрібні для еволюції. Пам'ятайте, що перед тим, як ви інкарнувалися на Землі, ви обговорили свій життєвий план і погодилися  на різні етапи, які ви запланували. Ось тут ваші наставники дійсно грають свою роль, оскільки найбільш важливо, щоб ви успішно пройшли через ваші кармічні виклики. Іноді, це може бути дуже важко для вас,  але не дивлячись на те наскільки це  боляче, ви зрештою будете переможцем. Карму важко вилікувати, тому  часто до цього залучені ряд духів  і кожен у свою чергу вивчає що-небудь від цього. Ось де ваші наставники вносять своє власне, оскільки начебто  відповідальність лежить і на них, щоб гарантувати задовільний результат. Проте, слід зазначити, що в кінці кінців  ви все ще маєте свободу, щоб зробити ваш власний вибір.

Здається, що життя є набором випадкових подій, але фактично воно ретельно планувалося. Ясно, що там, де залучено багато духів, необхідно примушувати всіх грати свою роль, якщо всі хочуть отримати вигоду з досліду. Ви можете звичайно "переграти" ситуації, які, можливо, не були  задовільні, але потрібно знову пройти через це. Проте, з різних  причин карма може бути перенесена на подальше життя.

Це повідомлення прийшло від мого Вищого Я. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло освітлює  ваші дні і шлях до завершення.

У Любові і Світлі.

Mike Quinsey.

Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012