team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Thursday, November 19, 2015

Ukrainian -- Особисте повідомлення від Майка Куінсі - 25 жовтня, 2015

Особисте повідомлення від Майка Куінсі - 25 жовтня, 2015Привіт Друзі,

 Я вирішив, що я не буду продовжувати проведення каналу, оскільки нещодавно я не був задоволений моїми повідомленнями. Я можу протиставляти їх тим повідомленням, які були перед тим, як я отримав інсульт і вони не працюють так гладко, як би я хотів. Коли я стартував знову я був задоволений шляхом, яким я повернувся  в це, але це нещодавно забулося.

 Я дякую вам за вашу велику підтримку всі ці роки, і без вас  багато повідомлень не змогли б досягти настільки багато людей і повсюдно. Я радий, що був частиною цього і мав деякі дивовижні часи, не менш за все,  мій візит  до  Sedona, де я зустрів так багато великих людей, у тому числі декого  з вас. Дякую  дивовижній  групі  людей.

 Люди були такими щедрими, коли в мене виникали  комп'ютерні проблеми  і з якими дивовижними  людьми я працював. Я розумію, що Дух встановив усе це, але все-таки я дивуюся  тому, як  усі люди зібралися  разом. Я вважаю, що 28 країн  одержували повідомлення СаЛуСа  і я знаходжу, що це неймовірно і дивовижно.

 Для кожного, хто, можливо, шукає подібне джерело повідомлень, наскільки мені відомо є тільки один  вебсайт, і це – Шелдон Нідл (Sheldan Nidle),  якого  я настійно рекомендую, це дуже професійне  джерело  інформації. Зайдіть на сайт: www.paoweb.com

 Я сподіваюся, що  в моїй "відставці" все ще зроблю  корисні речі і безсумнівно  буду іти так, щоб я зміг би підтримувати контакт  з деким  з вас. Як говорять, усе хороше закінчується, але я хотів би думати, що багато людей отримало вигоду з того, що вони вивчили.

 У Любові і Світлі.
 Mike Quinsey


Від імені нашої всієї  команди, ми дякуємо Майку за великий вклад, який він надав, щоб пробудити  свідомість людей і підняти їх дух. Його повідомлення були безсумнівно серед найпопулярніших  на нашому сайті. Про нього будуть пам’ятати.

Ми бажаємо йому добра, на щоб  він не збирався витрачати свій час  і будемо перевіряти його час від часу, щоб подивитися, що він робить.

Від усіх членів нашої команди, велике спасибі, Майк
 Kees, GalacticChannelings.com


Оновлення 27 жовтня: ченелінг Сен-Жермена через Ненсі Тейт (Nancy Tate), із того ж вебсайту, який використовував  Майк Куінсі для публікації  своїх повідомлень (Treeofthegoldenlight.com). Майк написав нашій  Луїзі, що він захоплений цими ченелінгами  і вирішив надсилати цікаві повідомлення так чи інакше. Ймовірно не свої ченелінги, хоча вони можуть бути, але щось, що він вважає цікавим на веб або тільки власні думки. Добре, що ми все ще чутимемо  Майка!

Translator: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012