team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Monday, October 19, 2015

Ukrainian -- SaLuSa, October 16, 2015
SaLuSa, October 16, 2015
СаЛуСа, 16 жовтня, 2015

Несподівано все повернулося так, що означає кінець впливу кабали і її  здатності диктувати спосіб проявлення  майбутніх подій. Їх план був затриманий почасти внаслідок  екстраординарної реакції людей, які активізували  себе в групах, присвячених Світлу Правди. Вони, можливо, повністю не знають  наскільки простягається  влада Ілюмінатів, але замість протиставлення вони зрозуміли, що, чим  більше сила Світлу, тим більше масштаби балансу. Дійсно, з допомогою інших сил Світла, вони можуть прискорити зміни, які призначені гарантувати їх перемогу. Це добре, проте ви побачите  знаки, які очевидно підтверджують напрям, в якому ви йдете. Енергії для зміни увесь час зростають і оскільки старі енергії  відступають, то нові приносять те, що ви  бажали. Це очевидно сигналізує про те, що ви вживаєте сміливі заходи, щоб гарантувати, що Вознесіння  не затримується  і продовжує наближатися.

Представлення  Модуля Плазмового Реактора ( Plasma Reactor Unit) можна назвати першим етапом   введення  в дію реальної зміни. Залишається побачити, як буде сприйнята інформація і як будуть подолані  будь-які спроби це затримати. Звичайно спосіб, в який це публічно зроблено через фонд  Кеше (Keshe Foundation), гарантує, що це буде представлене через багато, багато різних джерел. Тільки одне це  не дозволить тим, хто проти,  повністю зупинити  цей  прогрес. Проте, тепер, коли інформація оприлюднена,  буде дуже цікаво побачити загальну реакцію. Ми передбачаємо, що винахід змінить  життя  і буде енергійно прийнятий,  і він буде  першим з багатьох, які піднімуть  якість вашого життя. Отже проходьте іншу частину шляху до свободи, знаючи, що ніщо  не завадить шляху, який ви вибрали. Також вже готові  інші зміни, але спочатку дозвольте нам  подивитися, як ви упораєтеся  із теперішньою ситуацією. З якими б проблемами ви не стикалися, вони не зможуть мати ніякого  реального впливу  на зроблений чудовий прогрес.

Потрібно небагато, щоб змусити вас зрозуміти, що плани вашого Підйому мають хороший трек  і багато Істот  за межами Землі надали  свою підтримку, щоб гарантувати ваш успіх. Так,  ми разом з Альянсом Сфери і Блакитними Авіанами (Blue Avians) гарантуємо вам, що абсолютно ніяке втручання не зможе зупинити зроблений прогрес. Як ви повинні розуміти, потужні Істоти  за межами вашої Землі запланували ваш успіх, і щоб не робили темні сили, щоб спробувати зупинити вас, вони не матимуть успіху. План був на місці еони років назад  і зараз цей цикл призначений  закінчитися  успіхом. Ви мали свої розчарування в минулому, але цього разу  ви святкуватимете з нами і іншими  духами, які  супроводжували  вас.

Страх – ваша   найбільша проблема, тому ми стимулюємо  щасливе закінчення  циклу. Ми часто нагадували вам, що темні сили  живляться  енергією страху, тому істотно, щоб ви не створювали його. Вони все ще пробують зробити вас такими, щоб сумнівалися і боялися, оскільки вони планують фальшивий  напад інопланетян на Землю. Не піймайтеся на їх тактику і знайте, що ми контролюємо будь-яку спробу здійснити це. Це – ваш  час, ваш успіх і ніхто не може забрати його  від вас. Ви заслужили  це і підняли себе  вгору після найбільш важких умов,  нав'язаних  вам. Найприйнятніша зміна знаходиться у вашому відношенні і підході  до темних сил, які більше не лякають вас, як вони робили в минулому.

Це часи, коли ви можете привітати себе з тим, що  прийшов  кінець  вашої подорожі. Результат ніколи не викликав  сумнівів, навіть  в той час, коли  успіх не був гарантований,  але ви здолали багато викликів. Ви ніколи не втрачали віру в себе,  або ваших багатьох друзів і співробітників із  інших вимірів. Поки  ви не зможете побачити цілу картину, ви не зрозумієте, які  великі зусилля ви витратили  і іноді, скільки саме ви працювали впродовж довгих періодів. Це потребувало  величезної віри з вашої сторони і ви пройшли через це з тріумфом. Хоча ви не робили це для особистої нагороди, залишається  факт, що ви придбали багато користі   від ваших дослідів. Ви нестимете свій досвід  з собою  і він добре служитиме  вам  в майбутньому. Незважаючи на те, наскільки  маленькі  зусилля ви витрачаєте для  Світла, вони не витрачаються даремно, оскільки ви – частина  групи, яка інкарнувалася, щоб служити як колектив. В свій час  ви матимете повну оцінку і розуміння  досягнень вашого життя.

Ви тривалий час чекали підбадьорливих знаків, які зараз бачите навколо себе. Проте, вам все ще треба бути терплячими, оскільки знаки раннього успіху є тільки початком періоду змін, яким все ще  потрібен час  для повного проявлення. Проте, ми не бажаємо забирати вашу радість і ентузіазм, а  надаємо  достатнього часу для повного прогресу. Сім'я було засіяне і ніщо не може зараз перешкодити  результату, який  бажали робітники Світла. Очевидно, поки  Преса і Телебачення не будуть  звільнені від обмежень, які  нав'язані їм, вам не збираються надавати подробиці  змін, що мають місце.

Темні сили  організовують змову, щоб спробувати  зробити останню спробу зупинити ваш прогрес, але вона не дасть  ніякій користі, тому що  зараз  вони не можуть реалізувати  свої плани таємно від нас. Отже, Дорогі, не дозволяйте їм позбавити вас рішучості, або викликати  сумніви у ваших умах,  оскільки якщо б  ви змогли побачити майбутнє, як це ми робимо, то ви знали б, що воно гарантовано. Майбутнє – яскраве  і Рідна Земля готується до Вознесіння, за яке  вона дуже вдячна, особливо після багатьох циклів, які закінчилися  катастрофами. Як ми інформували вас багато разів, Всесвіт чекає вашого підняття у вищі вібрації. Ви, можливо, є маленькою цяткою у Океані Планет, проте є дуже важливою  в його еволюції.

Для вас,  кожного тижня ми приносимо захоплюючі новини, оскільки ви чекаєте змін, які близько. Коли ви озирнетеся назад, то  ви зрозумієте, що усе було в процесі зміни з давніх пір, але тільки тепер  це стає очевидним для вас. Майте на увазі, щоб внести нове, старе  доведеться змінити або перемістити і це може  викликати  у вас  тимчасову незручність,  але це буде не довго. Все  зараз швидко рухається вперед, оскільки час продовжує збільшувати швидкість, як  багато хто з вас помітив. Не сумнівайтеся, що старі шляхи більше не придатні  для нового Людства, яке з'являється із попелу старого. Ви вже  пристосовуєтеся  до нових ідей і  тільки залишається, щоб вони повністю проявилися.

Я – СаЛуСа із Сиріусу  і говорю вам, що зміни прискорять  ваше прибуття в Новий Вік разом з усіма перевагами, які прийдуть  з цим. Наші кораблі   часто з'являються у вашому  небі і повинні надати вам почуття безпеки. Будьте упевнені, що ми ніколи не застосуємо силу, але якщо буде потреба, то ми захистимо свої кораблі, якщо їм погрожують інші. Наш намір – бути  мирною силою на благо усіх.

Отже,  я залишаю вас з нашими благословеннями і любов'ю  для безпечної подорожі  до вищих вимірів, які є вашим  істинним домом.

 Дякую СаЛуСа.

 Mike Quinsey
 Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012