team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Sunday, May 3, 2015

Ukrainian -- СаЛуСа, 1 травня, 2015SaLuSa, May 1, 2015
СаЛуСа, 1 травня, 2015

Ми ревниво стежимо за вашим прогресом, оскільки ви підходите все ближче і ближче до перших позитивних знаків, які вкажуть, що почався Новий Вік. На цей час ви повинні мати хорошу ідею відносно того, чого   чекати і ви не будете розчаровані. Більшість з вас провела багато життів в цьому циклі як Чоловік або Жінка, отже ми сподіваємося, що ви знайдете баланс між обома. Прийде час, коли ви не будете заклопотані статтю, як тепер. У вашому вимірі чоловіку або жінці прагнуть диктувати, де ваше місце у вашому суспільстві і ваші ролі ясно визначені. Все ж, оскільки ви піднімаєтеся відмінності між вами значною мірою зникнуть, але жіночі і чоловічі енергії залишаться.

 Тим часом ви повинні розширити кругозір, тому що  з ходом часу, ви станете обізнаними про багато нових нововведень і будете здатними відкинути  ті, які більше не обслуговуватимуть вас. Ви маєте стати Істотами з набагато вищою вібрацією з більшим рівнем свідомості, яка приведе  вас в нові царства краси і повного щастя. Темні дні, які ви все ще випробовуєте, поступово зникатимуть і на вас чекає радісний час святкування. Ми можемо заглянути в майбутнє і говоримо вам з упевненістю, що бажані зміни набагато ближче, ніж ви можете уявити. Багато хто з ваших молодших людей гратимуть ключові ролі змінах, які відбуваються. Вони  часто мають  вищі вібрації і запропонували бути частиною вашого введення в Новий Вік. Деякі з вас, із старших поколінь, допомогли підготувати шлях  і ми дуже вдячні вам за вірність  вашому завданню, коли іноді ви відчували нестачу заохочення. Оскільки час прогресує, то  багато духів будуть відкликатися, щоб віддати свої  знання  і відбудеться велике розширення.


 Очі Всесвіту бачать  ваш шлях таким, що назріває подія великого значення. Після численних циклів, які закінчувалися  катастрофою, ви є свідками  успішного завершення  цього періоду вашої еволюції. Отже ви маєте усе, чого чекали і це не так далеко. Тож дозвольте темним енергіям закінчити гру, оскільки їм треба бути і оскільки вони роблять так, то багато залишеної карми  буде очищено назавжди. Наступний крок перемістить вас усіх у Світло і допоможе  повністю встановити Новий Вік. Такі події стануться скрізь на Землі, оскільки усі країни прийдуть разом до миру і доброзичливості. Кінець кінцем не буде ніякої можливості, що нижчі вібрації можуть залишитися або повернутися, а вищі вібрації будуть міцнішати і міцнішати.

 Словами не можна  дійсно виразити, яке  грандіозне майбутнє чекає на вас і це не так далеко. Тим з вас, хто розширив  кругозір, не  буде ніякого  сенсу сумніватися в тому, що лежить попереду  і ваша інтуїція допоможе вам зрозуміти це. Ви були дуже терплячі і це повинно бути добре винагороджено, і дійсно більше ніж компенсація за зроблені жертви. Після багатьох життів в дуальності  ви маєте випробувати багато змін, які приведуть  вас до більш довершеного життя, без безупинного втручання темних  сил, які  створили  для вас нереальне життя. Вони підтримували статус-кво, яке  тримало  вас у безперервному стані "хочу", поки  дозволяючи їм витрачати астрономічні суми  на їх власні секретні проекти. Ця ситуація швидко змінюється і їх влада над вами зменшується. Дійсно, вони ретельно контролюються і обмежені у міру того, як далеко  вони можуть піти.

 Зараз - час реалізувати те, що ви не прив'язані до будь-якого іншого духу окрім вашого задушевного друга, і хоча ви маєте особисті відношення на Землі, вони припиняться, як тільки ви підніметеся. Багато чого  з метою очищення карми  забезпечує  вид необхідного випробування, але природно, що  деякі зобов'язання робляться на "Небесах". У вищих царствах ви вільні від прикріплень, якщо ви  звичайно не бажаєте цього. Правда вашого існування настільки відрізняється від того, в що ви схильні  повірити. Проте, оскільки вібрації піднімають вгору ваш рівень свідомості, то  ви зможете асимілювати усе знання.

 Нині ваші нижчі вібрації перешкоджають вам охопити правду про Людство, але ви швидко будете вчитися через розширення вашої свідомості. Ви повторно дізнається про те, що було вже відоме вам перед тим, як ви занурилися у  нижчі рівні. Отже це повинно прийти легко і вам допоможуть  інші освіченіші духи. Будьте упевнені, що є багато цивілізацій, які зацікавлені в допомозі вам  і які  знаходиться вже у вищих вимірах. Отже ви не залишитеся без допомоги і допомога  гарантує, що ви обрали  правильний шлях. Всесвіт чекатиме вас, щоб підняти  і вітати вас як Галактичних Істот.

 Тримайте  високо свої голови і знайте, що ми дуже поважаємо  вас за  вашу готовність пережити цей період, навіть хоча ви ще не повернулися до  повної  свідомості. Ваша поїздка була довгою і повною викликів, які ви успішно пройшли  і здолали. Усі ці досліди дадуть вам велику силу і здатність управляти, які б завдання вам не ставили. Проте, майбутнє поступово набуває форми і буде найприйнятнішим для вас після всіх  перешкод, які ви долаєте. Солідаризуйтеся з вашими сердечними енергіями і проживіть своє життя, як життя,  здатне  беззастережно розділити вашу любов.

 Я – СаЛуСа із Сиріусу  і завжди радий  розділити мої думки з вами. Я знаю, що  багато з вас шукають правду про себе  і відчувають заклик до себе від інших. Почуття Єдності  приходить постійно і ви знаєте без сумніву, що ви всі Єдині. З таким усвідомленням дії Людства  проти його сестер і братів викликають  багато болю і страждань, але ви можете заспокоїти сердиті хвилі, які викликають сум'яття. Посилайте  повсякчасно вашу любов і поки ви не маєте ідеї відносно того, наскільки  могутнім  це може бути, це може принести  чудеса. Я продовжую посилати мою любов і силу до усіх вас, щоб здолати будь-які виклики, які  ви  зустрінете. Ми знаходимося не далеко від вас і говоримо вам ще раз, що ви можете завжди викликати нас і ми дамо відповідь, який шлях для вас кращий.

 Дякую СаЛуСа.

 Mike Quinsey
 Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012