team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Tuesday, April 14, 2015

SaLuSa, April 10, 2015 _ua

SaLuSa, April 10, 2015
СаЛуСа, 10 квітня, 2015

З нашої точки зору  час  рухається швидше, ніж ви відчуваєте. Отже, поки ви були без наших повідомлень деякий час, для нас це - тільки швидкий момент. За довгий період ви читали або чули про багато випадків, в яких люди були поза тілом і були  «далеко»  впродовж днів, а повернувшись  переконувалися, що пройшов тільки короткий період часу. Іноді це займало фактично тільки години або хвилини в протилежність дням. У таких обставинах ви починаєте розуміти, що усе знаходиться в Зараз. Ви дізнаєтеся, що час не постійний, і це стане очевиднішим, оскільки ви переміщаєтеся  від Землі  у вищі  вібрації.

В ті часи, ви повинні мати дуже відкритий розум, оскільки все більше несподіванок чекають, щоб бути виявленими. Не обов'язково мати приладдя, як вас вчили  і, можливо, один з найтвердіших фактів, це прийняти те, що ви можете подорожувати швидше, ніж швидкість Світла. Ви багато дізнаєтеся про це,  коли  станете повністю дорослою Галактичною Істотою. В цей час ваша свідомість відкривається і ваші вібрації зростають, і ви знаходитеся на шляху повернення до рівнів, з якими  ви фактично вже знайомі. Після цього повторне вивчення теми, що ви забули,  не буде важким, оскільки ви отримаєте  багато допомоги. Як ми говорили вам раніше, ви набагато більші, ніж ви уявляли і по суті ви - Боги в процесі становлення. Проте, треба пройти  довгий шлях перед тим, як ви досягнете такої вершини росту.

Скрізь у  вашому світі,  мир  здається  важким для  посередника, але  великі Істоти упевнені, як наприклад Президент Обама, і діловито працюють за кулісами, щоб принести його. Природно, що  є мільйони духів, працюючих у напрямку до того ж кінця, але ясно, що  деякі мають  більше влади, ніж інші. Також вам  потрібний лідер, як наприклад Президент Обама, якому доведеться ще виявити його план, щоб  принести  постійний мир до вашої Землі. Як Духи Світла, ви прийшли на Землю  у цей важливий час, щоб допомогти принести необхідні зміни, щоб сприяти руху вперед у Світло. У не так вже віддаленому майбутньому ви підніметеся до рівня, де темних  сил  більше не буде  і справді настане Новий Вік.

Знаючи, що ви робите, ви можете допомогти іншим в цей  важкий період. В загальному підсумку - це хаос  і здається, що мир настільки  далеко, як не було ніколи. Проте, як ми раніше згадували, певним подіям доведеться бути зіграними, щоб очистити перестоялу карму і гарантувати, що там, де потрібно, уроки вивчені. Ви могли б коректно  сказати, що ви знаходитеся в дуже діяльному періоді, в якому  духи мають  свою останню можливість еволюціонувати, перед тим, як він завершиться. Яким би не був рівень духів – кожний  дух отримає кожну можливість рухатися  далі. З усією допомогою, яка надана, це було б дивовижно, якщо б ви не вчилися від ваших дослідів. Проте, деякі духи заплутуються в темряві і вважають це важким, щоб рухатися  далі. Проте, будьте упевнені,  що ні один дух не буде покинутий, і великі  Істоти Світла зроблять усе, що вони можуть, щоб надати їм можливість піднятися.

Озираючись назад ви, можливо, погодилися б, що  ваші досліди посилили ваше рішення, щоб триматися до кінця всупереч затримуючої тактики темних  сил. Вони перевіряють в деяких випадках межі вашого терпіння, але ви витримали усе, і вони кинулися на вас. Такі досліди підготують вас до  більших досягнень, і в майбутньому багато хто з вас служитиме Послами Істот  на інших планетах. Еволюція - вічний процес навчання від тих, хто вже просунувся далі уздовж шляху. Завжди є "допомога", коли це потрібно, але інші духи Світла не нав'язують себе  вам без отримання вашого виклику. Ви напевно отримували допомогу уздовж вашого шляху, але, можливо, не обізнані про це. Будьте упевнені, що ваші наставники - найактивніше спробують гарантувати, щоб ви дотримувалися вашого життєвого плану. Коли, цей корисний «випадковий збіг обставин», вигідний, то це часто здійснюється ними. Це відбувається у міру того, як, зберігаючи ваше життя, ви  таким чином можете продовжувати  необхідні  досліди  і завершити  ваш життєвий план.

У найближчому майбутньому напрям, в якому ви йдете, буде становитися яснішим  і робота, яку виконують  робітники Світла  приведе до здійснення мрій. Багато відбувається того, що гарантує успіх і будьте упевненими , що ми також надамо  вам допомогу. Порядок справ у вашому рівні, диктує, що темним силам  дозволяється певна втрата часу, щоб піддати вас  випробуванням. Проте, їх майбутнє знаходиться в наших руках і цей цикл буде останнім цього специфічного Віку. Ви скоро підніметеся у вищі вібрації, де присутні любов і мир і не існують нижчі  вібрації. Це  те, для  чого ви працюєте впродовж тисячоліть часу, і поїздка скоро закінчиться.

Досвід, який ви придбали за багато життів, залишиться в силі  і надасть  вам можливість бути наставниками для тих духів, хто все ще прокладає свій  шлях до  Світла. Не кожен дух прогресуватиме в тому ж напрямі, оскільки  є багато різноманітних можливостей для служінню Світлу. На вашому рівні досягнення ви маєте багато свободи, щоб вирішити, що ви будете робити потім, і природно,  ви у свою чергу маєте своїх наставників, які допоможуть вам. Багато хто з вас повернеться до вашої "батьківщини" перед рішенням вашого наступного кроку  і викликом, який  буде дуже сильним.

Коли ви зможете подивитися вперед замість погляду назад, і ваша свідомість зросте, то  шлях вперед стане яснішим. Часи, коли ви провели життя в нижчих вібраціях, скоро стануть віддаленою пам'яттю, але вивчені уроки завжди будуть з вами. Оскільки рівень вашої свідомості росте, то ви переконаєтеся, що  легше  підтримувати це без будь-якого ризику відступу. Світ може рухатися мимо вас без будь-якого страху відвернення вас від вашої мети. Все ж ви можете все ще бути повністю обізнані про те, що відбувається.

Я – СаЛуСа із Сиріусу  і щасливий контактувати  з вами знову. Ми знаємо, як багато чого ви чекаєте від  наших повідомлень, і ми будемо продовжувати, поки вони потрібні. Ми посилаємо вам свою любов далеко-далеко.

 Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey
Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012