team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Sunday, February 1, 2015

Ukrainian -- SaLuSa, 30 January 2015


SaLuSa, 30 January 2015
СаЛуСа, 30  січня 2015

Ніщо не змінить передбачене  завершення цього циклу, окрім найвищого авторитету. Одного разу багато робітників Світла  отримали завдання, які  гарантували, що усе розвиватиметься так, як потрібно для їх виконання. Тому продовжуйте  ваше життя, знаючи, що є великий фінал, який покінчить з впливом темних сил. Вони повинні переконати себе, що  не в змозі здійснювати  будь-який вплив на те, що має місце, оскільки вони втрачають свою владу. Вони також будуть переміщені  із Землі, щоб гарантувати, що працівники Світла зможуть досягти успіху з їх місіями. Досі темні сили послідовно заважали вашій еволюції і могли блокувати або гальмувати прогрес. Ця ситуація швидко змінюється і скоро проходитиме під нашим контролем. Потім ви зможете досягти успіху у виконанні  ваших завдань без страху  і швидше рухатися  вперед, ніж будь-коли  раніше. Дорогі,  ми чуємо ваші прохання про допомогу і скоро ми будемо здатні безпосередньо допомогти вам. Не бійтеся  у будь-який час, оскільки нижчі енергії притягують подібну енергію, тоді як ви працюєте з вищими енергіями.


Значення майбутніх змін таке, що їх ледве можна висловити словами. Усе впливає до деякої міри  і багато нижчих енергій будуть або змінюватися, або переміщуватися в ході часу. Земля стане оновленою і ще раз побачиться коштовним каменем в небесному склепінні. Поки усе це відбувається,  ви також  будете оновлені, оскільки ви стаєте повноцінною Галактичною Істотою. Ми говоримо вам  про майбутнє, тому що знання допоможуть вам як зрозуміти, так і пройти через різні стадії змін. Ви, можливо, засмучуєтеся думкою щодо майбутньої  влади, але знайте, що ми матимемо пряміший контакт з вами. Тож не треба турбуватися, оскільки майбутнє - усе, що ви змогли бажати, бо це принесе вам мир, щастя і процвітання.

Тим часом ви можете продовжувати  вашу роботу для Світла, знаючи, що ви маєте навколо вас багато невидимих помічників. Це  є тільки тоді, коли ви розумієте, що ви не одні у вашій місії, оскільки  ви починаєте  розуміти, чому часто речі, які ви тільки уявляєте, знаходяться на місці, коли вам вони потрібні. Ви були обізнані про плани перед тим, як ви прийшли на Землю, але після втягування у нижчі вібрації, ви не пам’ятаєте  ваших обставин. Проте, з часом ви поступово підняли свої вібрації до таких, що  кожен  заслуговує на похвалу. Ось чому  в цей час ми і інші можуть наблизитися до вас  і просвітити  вас відносно вашого майбутнього. Ваша свідомість зросла і зараз ви можете прийняти правду про ваше місце в Космосі. Гра, яка розігралася  на Землі, - скоро змінить свій  курс і підніме вас вгору від викликів третього виміру. Вони добре служили своїй меті  і ви достатньо прогресували, щоб переміститися далі у Світло.

Ви випробували в результаті значення і мету життя в інтерпретації Людства і це має так би мовити, підготувати вас  до благодатного  шляху. Вони змусили  вас йти за хибними переконаннями і вірити у Творця, який бачиться в зображенні Чоловіка. Проте  Ісус найбільший Учитель у вашому часі прояснив це, що Творець - Уся Любов, і що немає живого творіння або істоти  за межами Творця. Мета кожного духу - рости і прогресувати в межах Світла до тих пір, поки ви ще раз не стаєте Єдині  з Джерелом. Оскільки ви прогресуєте через ваші різні життєві досліди, ви переміщаєтеся  далі у Світло. Ви станете великою  Істотою Світла  з величезними повноваженнями творення, але багато чого  з цього - шлях у вашому майбутньому. Проте, вам треба знати мету життя. Ніщо, що ви випробовуєте не відбувається  випадково, тож ретельно обдумайте, чому у вашому житті мають місце певні події.

Люди зазвичай притягуються  до тих, хто має  подібну  вібрацію, але для відпрацювання карми, вам, можливо, потрібно зустрічатися  з духами від усіх різних рівнів. Це навіть поширюється  на союз  двох людей  в шлюбі, або їх дітей. Кармічні досліди можуть бути встановлені  перед вашою інкарнацією, тож  ви розумітимете, що нічого не трапляється випадково. Звичайно є багато незначних дослідів, які не мають  ніяких  реальних наслідків, але ви ніколи не знаєте наприклад, коли випадкова зустріч може дорости до зустрічі первинної важливості. Із-за вашого вільного вибору, ви можете  відкинути  можливість, яка мала намір  принести вам необхідні досліди, але коли це важливо для вашої еволюції, ви можете бути  упевнені, що вона повернеться  знову.

Деякі люди не вірять у Бога, або що є їх метою в житті, проте  те і друге  впливатимуть на результат будь-яких дослідів, які вони вибирають. Ви не можете видалити Бога з вашого життя, і це було заплановано раніше вашого народження незважаючи на те, в що ви вірите. Природно при поверненні до вищих вимірів все це для вас  виявляється, коли ви розглядаєте своє життя. Ніяка життєва можливість навчитися не витрачається даремно, незважаючи на те, як це може з'явитися. Дійсно, ви не знаєте  точно, чому певний дух вибрав  випробування в специфічній формі. Проте, коли двоє або більше людей збираються разом, то кожен знатиме відносно того, яку роль вони грають. Іноді дух вступає в життя тільки на дуже короткий період, просто, щоб допомогти створити ситуацію, яка потрібна для дослідів інших. Проте, коли ви пробуєте зв’язати це з  малюками, то це, можливо, просто тому, що дух вирішив врешті-решт не інкарнуватися. Цей вибір відкритий для всіх, але  дуже мало хто змінює  свої погляди,  як тільки плани врегульовані. Як ви змогли побачити, усе не знаходиться в чорному або білому кольорах  і духи мають думку відносно життя, в яке  вони входять. Зазвичай як тільки мета життя вирішена і видно, як це просуває еволюцію духів, дуже рідко дух відмовляється. Ви маєте багато безтілесних духів, працюючих з вами, щоб гарантувати ваш успіх.

Я – СаЛуСа із Сиріусу  і я служу  тим духам, які  мужньо і без страху перед земним життям служать іншим. Проте, усі духи мають наставників і ніхто, навіть  темні  сили, не є виключенням. Не відмовляйтеся  попросити допомоги, коли вона потрібна, проте Карма не завжди дозволяє те, що ви просите, тож, якщо ваші прохання  здаються такими, що залишилися без відповіді, то для цього була дуже поважна причина. Я залишаю вас з моєю  Любов’ю і Світлом  і кращими побажаннями  від Галактичної Федерації.

 Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey
Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012