team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Tuesday, January 13, 2015

Ukrainian -- СаЛуСа, 9 січня 2015SaLuSa, 9 January 2015
СаЛуСа, 9  січня 2015

Скрізь навколо  вас є ознаки, які   вказують на  період величезних змін, через які ви проходите, і старі проблеми, які оточують вас,  бо вони визрівали тисячоліттями. Людство протистоїть  умовам, які стають нестерпними, і вони триватимуть до тих пір, поки ви не справитесь  з ними. Можуть бути знайдені  мирні рішення, але це вимагає волі тих, хто веде вас, щоб шукати прийнятніших і тривалих рішень. Ви не можете більше продовжувати по-старому, і в деяких країнах це вимагатиме приходу  нових Лідерів, щоб  направити Людство до мирних і прийнятних відповідей. Частина цієї зміни напряму прийде  від вас,  людей, які мають набагато більше влади, ніж ви уявляли. Коли думкоформа змін зростає, то вона стає потужним інструментом, який впливає на Людство. Місце дії поступово встановлювалось впродовж багатьох років, оскільки ви почали рухатися  в іншому напрямі від старих шляхів конфронтації. Мир знаходиться в умах багатьох людей, стомлених відсутністю керівництва, яке змінило б курс до мирних переговорів. Це відбувається,  але як ви часто говорите "старі звички, живучі,".

Це часи, коли вам треба зосередитися  на вашій власній особистій меті, і ви зараз повинні знати точно, що це. Коли ви стоїте твердо на вашому шляху, то ви відчуватимете його виконуваним і не залежним від подій, які тривають навколо вас. Життя буде ніжно линуть і ви розумітимете, що хоча ви частина цілого, ви є все ще дуже індивідуальний дух, що йде своїм власним шляхом. Також є і інші, які йдуть подібним шляхом і іноді ви будете притягуватися  один до одного. Фактично є схема, окрема для тих, хто готовий піднятися і для тих, хто не в змозі підняти свої вібрації. Вони багато чому навчаться  від їх дослідів, які допоможуть їм рости і прогресувати швидше, ніж раніше. Духи з подібною вібрацією прагнуть об'єднатися  разом, щоб почувати себе зручно з подібними собі людьми.

В майбутньому вимальовуються  нескінченні одкровення про вашу історію в поточному циклі, який зараз закривається. Ви вивчите, як затримували ваш розвиток темні сили і як багато досягнень приховуються  від вас, що привело б до значно більшої якості життя. Головне, що  поліпшило б вашу якість життя, яка трималася на замку, це вільна енергія, яка змогла б вирішити багато ваших проблем і негайно вас підняти. Проте, це не забере багато часу, щоб принести вам досягнення, які від вас приховували  і вилікувати  тіло від усіх хвороб, що  кінець кінцем означатиме, що ви проживете життя з бездоганним здоров'ям. Це, тому,  що у  вищому  рівні  вібрації  не можуть існувати  нижчі вібрації.

Ми добре підготувалися до майбутніх  часів, коли ми зможемо прийти до вас  і підготували для вашого використання ряд передових технологій. Вони прискорять  ваше просування в Новий Вік  і  в той же час допоможуть  очистити  Землю і її океани за роки зневаги і зловживання. Треба зробити  багато роботи, але сучасні технології дуже скоротять час, що витрачається на такі проекти. Очищення - наш головний пріоритет і як тільки це завершиться, то решта  може слідувати значно легше. Будьте упевнені, що будь-які затримки впродовж початкових стадій не вплинуть на вас і ви фактично з усього матимете користь. Тож прошу  не зневірятися незважаючи на те, через які досліди ви проходите в ранніх стадіях, усе працюватиме для  вашого задоволення.

Як  з'ясували  ваші дослідники, ми маємо деякі з наших баз  на вашому морському дні, але поза вашою досяжністю на глибинах, на яких ви не можете вижити. Як ви помітили, наш корабель  може легко літати всередині і зовні  без шкідливих ефектів, оскільки поле сили навколо них - їх захист. Ви також відмітили, що ми можемо також розмістити щит невидимості навколо них, що пояснює, чому іноді ми зникаємо з ваших радарів, або з вашого поля зору. Як індивідууми ми можемо також підняти свої вібрації таким чином, що ми можемо пройти через матерію  і робимо себе повністю невидимими, якщо ми знаходимо це необхідним. Таким чином ми можемо відвідати ті "секретні" зустрічі, які проводять  темні сили. Наші технології значно більш передові, ніж ваші  і темні  сили добре поінформовані про них.

Наш намір - представити вам нові ідеї і технології, як тільки стане доречно, але наш перший пріоритет – очистити  вашу Землю. Потім ми повинні встановити рівень життя, який означає, що кожен задовольнить  основні потреби  для задовільного життя. Контраст між різними регіонами Землі – просто  разючий, оскільки все ще існує життя, яке  можна тільки описати як примітивні умови. Це звичайно забезпечило самі екстремальні умови, в яких  може вижити людина. Проте, вони забезпечили багато викликів для Людства і його стійкість і здатність здолати їх була випробувана знову і знову. Ці дні зараз приближаються до кінця, оскільки встановлений Новий Вік  і ви поступово їх забудете.

Цей рік повинен залишити вас з міцною вказівкою відносно того, в якому напрямі це йде  і прогрес буде прискорюватися, оскільки втручання у вашу долю не дозволяється. Ми чекаємо головних подій, які  матимуть місце і які досі не показувалися, і у вас не буде жодного сумніву в тому, що прогрес в Новому Віці збільшив швидкість. Це - історичний період, в якому  ви отримати можливість жити  і набувати досвіду  і ви дійсно привілейовані. Проте, як тільки ви просуваєтеся в Новий Вік, то ви скоро будете так зайняті  усім, що відбувається, і ви скоро залишите позаду  свої більш ранні досліди. Майте на увазі, те що відбувається  на Землі - останні спроби темних  сил, щоб нав'язати вам їх волю. Вони не матимуть успіху, але в процесі спроби, вони отримають багато уроків від їх дослідів.

Я – СаЛуСа із Сиріусу  і сподіваюся, що ви розділяєте наше збудження від змін, які мають місце. Деякі з них ще не очевидні,  але продовжують відбуватися, оскільки для них є основа. Ви упевнені, що як тільки  стане  безпечнішим  встановити відкритий контакт, то він матиме місце, оскільки нам звичайно потрібні багато контактів на Землі, щоб здійснювати нашу роботу. Я залишаю вас з любов’ю і кращими побажаннями від екіпажу  нашого корабля, який  дуже зацікавлений у  вашому прогресі.


 Дякую СаЛуСа.
 Mike Quinsey Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012