team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Saturday, July 12, 2014

11:07:2014


SaLuSa, July 11, 2014
СаЛуСа, 11 липня, 2014

Ми виявляємо новий настрій серед багатьох  з вас і дійсно вітання, яке вказує, що ви рушили після стадії розчарування, яке ви відчували після кінця 2012. Ситуації в яких вас випробували - значною мірою їх результат, який  дуже текучий  і з самим кращим наміром, ми не можемо завжди передбачати, як речі проявляться. Проте, ми можете бути упевненими, що б ми не робили, це  в кращих інтересах кожного. Це - більша картина, яка важлива і з вашої перспективи, ви не можете дійсно бачити це усе. Бог видав декрет, що усі повинні досягти успіху, як планувалося, і це - " доконаний факт ". Так ми просимо вас визнати, що ми цілком довіряємо, щоб донести   правду і допомоги вам просуватися якнайшвидше в Новий Вік. Те, що визначив Бог повинно статися, і байдуже, що заважає цьому, воно не буде і не може мати успіху.

Sunday, July 6, 2014

04:07:2014


SaLuSa, July 4, 2014
СаЛуСа, 4 липня, 2014

Навіть ті з вас, хто знає, що час рухається швидше, здивовані, що він здається йде швидше, ніж коли-небудь. Це само собою - ясний сигнал того, що зміни продовжуються швидкими темпами і приведуть вас в Новий Вік. Тож не сумнівайтеся ні на одну хвилину, що вони установлюють  сценарій, в якому видно кінець старого Віку. Є знаки для усіх, щоб їх побачити, але на жаль дуже мало обізнані про них або їх значення. В загальних рисах, що, можливо, було  помічено, - старий стиль керівництва  змінюється. Більше не так просто для особистої влади і багатства, так легко обдурювати людей. Замість цього, люди ставляться прихильно  до політиків  з більш помірним підходом і з чесною політикою  і вони прийшли спеціально  в цей період часу, щоб провести вас вперед до вашої призначеної долі. Третій Вимір, як ви розумієте, піднімається у вібрації і нестиме тих, хто готовий. Ви заслужено отримали цю можливість залишити нижчі вібрації для вищих.

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012