team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Saturday, April 26, 2014

25.04.2014
SaLuSa, April 25, 2014
SaLuSa, 25 квітня, 2014

Хоча справи  на Землі -  все ще в стані зміни, результат не призведе  до гірших ситуацій. Ми думаємо передусім про конфронтацію, що має місце в Україні. Не так багато років тому це вірогідніше всього призвело б до стану  війни. Із-за зміни в рівнях свідомості і вищих вібраціях,  досягнутих вами,  шукаються  рішення,  які зосереджується на мирному завершенні. Скоро на Землю прийде мир  і ви зможете зосередитися на відновленні мирних стосунків між країнами. За цей період більшість  країн  стали сумішшю різних рас і культур, і це  дуже допомагає вашій цивілізації, щоб жити в мирі і гармонії.

Saturday, April 12, 2014

11:04:2014
SaLuSa, April 11, 2014
SaLuSa, 11 квітня, 2014

Ми приходимо знову поговорити з вами про те, що  скоро настане перелом, оскільки  Любов і Світло  настійно продовжують  встановлювати себе на Землі. Кожен з вас може прийняти деякий кредит за ці зміни і ми вітаємо ваше визначення, щоб добитися повного успіху. Ми безупинно моніторимо події на Землі і запевняємо вас, що усе йде дуже добре. Ми, так би мовити,  тримаємо усе в таємниці і навіть так ви робите  дуже хороші успіхи. Для тих, хто не відстає від наших повідомлень, що приходять через різні джерела,  з'являється  картина, яка показує, як багато  успіхів ми зробили.

 Багато років тому наш корабель наблизився до Землі і   ми запевняємо вас, що ми спостерігаємо за вами. Іноді нам доводиться дозволити кармічним ситуаціям побачити їх шлях до завершення, отже дозволяючи кармі очиститися. Деякий погляд на спустошення викликані в Сирії і величезну втрату життів, викликають подив, чи необхідно усе це. Ми сказали  б "Так", тому що ситуація звільнила стільки карми і дозволила багатьом духам рухатися  вперед. Деструкція здається масивною, але пам'ятайте, що це - негативні енергії, які очистилися. Щодо нашого прибуття на Землю, яке є подією, що буде анонсована в недалекому майбутньому, ми повинні працювати з вами, щоб очистити будь-які області, знищені війнами. Ми можемо запевнити вас, що усі сліди будуть видалені  і усе відновиться  до його оригінальної краси.

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012