team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Sunday, January 26, 2014

SaLuSa, January 24, 2014 - СаЛуСа, 24 січня, 2014
SaLuSa, January 24, 2014 
СаЛуСа, 24 січня, 2014 Як летить час,  поспішаючи  до часів важливих змін, які ведуть до   нового періоду у вашій історії,  залишаючи минуле позаду. Все відбувається, як призначено, і пройде небагато часу, як  ви почнете отримувати докази того, що ви шукаєте. У вас не буде ніяких сумнівів, що всі  сили завжди працюють у напрямку  змін, які вам обіцялися і що Новий Вік на вас. На вигляд,  багато хто тільки бачитиме безладдя і сум'яття в багатьох частинах вашого світу. Це - завершальні муки темних сил, які зараз відступають. Незабаром ті, хто працює тихо для  Світла, проявлять себе, і ви знатимете, що по справжньому почався Новий Вік.

Saturday, January 18, 2014

SaLuSa, January 17, 2014 - СаЛуСа, 17 січня, 2014
SaLuSa, January 17, 2014 
СаЛуСа, 17 січня, 2014 З нашої точки зору  ваша Земля  сяє  подібно до коштовного каменю на небосхилі  і робить її відомою для усіх спостерігачів, яких повертає Світло. З вашим вкладом і нашою допомогою, яка  продовжується,  ніякий зовнішній  вплив не зможе зупинити або перешкодити цьому. На це  було видано декрет, що цей цикл закінчиться  перемогою Світла, і це було сплановано вічністю дуже давно. 

Saturday, January 11, 2014

SaLuSa, January 10, 2014 - СаЛуСа, 10 січня, 2014
SaLuSa, January 10, 2014 
СаЛуСа, 10 січня, 2014 Справи  на Землі продовжують створювати невпевненість і на вигляд досягнуті  маленькі ознаки світового миру. Все ж за кулісами багато груп робітників світла  грають свою роль, щоб принести стабільність і мир. Це увійде до відносно короткого часу і цей рік - єдиний, який буде найактивнішим  в цьому відношенні. Робітники світла  по всьому світу здобувають  впевненість  в результаті  і бачать плоди  їх роботи. Будьте упевнені, що Світло  увесь час зростає і повільно піднімає  духів у вищий  вимір. Це призводить до ясного розділення між тими із старих вібрацій, хто не в змозі піднятися, і тими, хто може. Проте, це не означає, що ви можете припинити  допомагати їм, оскільки багатьом духам все ще треба допомога і керівництво, щоб піднятися вгору.

Sunday, January 5, 2014

SaLuSa, January 3, 2014 - СаЛуСа, 3 січня, 2014
SaLuSa, January 3, 2014 
СаЛуСа, 3 січня, 2014 


Ми приєднуємося до вас в захоплюючий час, оскільки ви входите у  вібрації нового року. По всьому  світу є передчуття майбутнього часу,  який принесе дивовижні зміни. Вони стануть тими, які  дадуть ясний сигнал, що  нова ера зрушилася з місця. На вигляд все ще здається  присутність хаосу,  щоб виявити давно очікувані зміни. Зараз, це час  можливостей, які  представляють себе, щоб виявити новий шлях введення людей разом до гармонії, яка  може бути відновлена. Любов стане бачиться як енергія, яка видалить усі сліди старого, що ви підтримували впродовж тисячоліть.

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012