team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Monday, December 8, 2014

Ukrainian -- СаЛуСа, 5 грудня 2014SaLuSa, 5 December 2014
СаЛуСа, 5  грудня 2014

Ми були дуже раді посторонитися і дозволити Майклу послати інше повідомлення замість нашого звичайного. Надіслана інформація повинна значно підняти ваш дух, оскільки ви дуже тривалий час чекали повідомлення,  яке ясно вказує початок багатьох бажаних змін на Землі. Є багато змін, до яких вже зроблені приготування. Це означає, що потрібно дуже мало часу, щоб  замінити вашу поточну ситуацію війни і дисгармонії на інші умови, які оповіщають виникнення  любові і миру на Землі. Ми часто говорили вам, що приходять зміни і нарешті ви матимете ясний сигнал підтвердження. Багато хто все ще відмовлятиметься повірити в те, що вони побачать перед своїми очима, але відмова не зможе приховати той факт, що наступила  нова Ера.

Якщо ви озирнетеся назад, то ви переконаєтеся, що ми уникаємо слова, яке означало б, що Галактична Федерація була зайнята забезпеченням, щоб підтримувати світовий мир. Незначні війни і інші повстання кінець кінцем припиняться, і прийде час, коли такі негативні дії просто будуть неможливі. Вібрації неухильно піднімаються і в майбутньому будуть занадто високими для прояву будь-яких таких негативних дій. Дорогі, битва між темрявою і Світлом майже закінчена і у свій час  ви побачите відповідальних за ваш   занепад, оскільки вони більше не зможуть затримували зміни. Такі дії підтверджуватимуть обіцянки, зроблені вам тривалий час назад, і ми дякуємо тим, хто твердо підтримав нашу сторону і не відступив з свого шляху.


Як ми вже згадували, це - ваша відповідальність, щоб допомогти іншим змінитися  і направити їх на шлях Світла. Ми і інші групи, працюючі для Світла, не припиняємо  наші зусилля, щоб  гарантувати  зроблений прогрес  і ми захищаємо вас від  втручання  із будь-якого джерела. Зараз справи просуваються добре, але як завжди ми покладаємося на усіх робітників Світла, які будуть старанно здійснювати свої завдання. Природно, досягнувши такої кардинальної точки  в прогресі Людства, використовується кожне зусилля, щоб надати вашій еволюції головного кроку вперед. Дійсно дуже очевидно, що багато духів знають, що щось відбувається дуже позитивне, навіть якщо вони не обізнані відносно того, як це довести. Прикро, що ваші новинні випуски  підпадають все ще під вплив фаворитів темних сил  і ви не знаєте правду відносно того, що відбувається  з вашим світом. Проте, сприятливі вісті не можна приховувати безкінечно і вони починають просочуватися незважаючи на використані методи,  щоб присікати їх.

Як завжди частина нашої місії - патрулювати ваше небо, щоб гарантувати, що немає ніяких непроханих відвідувачів, або спроб розмістити зброю в космосі, яка  могла б бути використана проти вас. Ваша Земля була на карантині впродовж багатьох років, щоб гарантувати, що ніякі інші цивілізації не зможуть вплинути на вас, або завадити вашому прогресу. Іноді потрібно  було дозволити наближатися, але тільки, щоб перевірити ваші реакції. Це допомогло вашому розумінню Всесвіту і інших форм життя, які існують скрізь в ньому. Інші цивілізації - на крок  попереду вас у інтелекті, але,  оскільки  ви еволюціонуєте, то ви також матимете можливість збільшити ваші рівні. Ми далекі  від того, щоб затримувати вас, і як   ваші наставники    допоможемо вам прогресувати якнайшвидше, повертаючи вас до рівнів, які ви мали раніше.

Щодо вашого виявлення наших кораблів, то поки ви не можете ідентифікувати різні джерела, з яких вони приходить без плутанини. Зараз ваші темні  сили  просунулись  в можливості проектувати і виробляти кораблі, подібні до наших,  не кажучи вже про маркування, які з'являються на деяких з них, вони можуть виглядати  дуже однаковими. Це може також призводити до інцидентів, які, як думається, викликані  позаземними кораблями, коли це - ваші власні чорні розробки. Ми знаємо, що не уперше їх думки поверталися до створення інциденту, в якому можна  засуджувати  нас. Ми не можемо заважати вашому вибору дії, якщо це не в таких масштабах, щоб змінити план для вашої Сонячної Системи. Проте, не  треба хвилюватися про майбутнє, оскільки воно гарантоване  і ви вже вводите енергії Нового Віку.

Рідна Земля також починає вводити зміни, оскільки вона також переміщається в Новий Вік. Її робота - очистити Землю і відновити її до первісного древнього стану і це відбудеться  за період часу, оскільки вона також піднімається у нові вібрації. Таким чином, ви можете бачити, що  все, що відбувається,  в ваших інтересах  і кінець кінцем для вашого мирного і корисного існування. Ви залишаєте нижчі вібрації назавжди і кожному надається допомога, щоб підняти вас вгору. Коли ви вирушали у  вашу  поїздку еони  часу назад, ви були щасливими духами, налагодженими зробити більше з вашої можливості випробувати нижчі вібрації. Ви знали, що ви ніколи не будете одинокі і ваш прогрес буде ретельно контролюватися  і коли прийде час, то вам допоможуть повернутися до Світла. Зараз цей  час настав і ви просуваєтеся вперед, ми завжди були з вами і скоро це стане реальністю, оскільки ми знову познайомимося з вами особисто.

Ми розділяємо вашу радість, думаючи про  зустріч знову  і хоча ми також  щасливі,  ми не відчуваємо  крайнощі емоцій подібно до того, як робите ви. Наші почуття зосереджені навколо Універсальної Любові, яка дозволяє нам відчувати глибину щастя, яке приходить з цим. Це не легко висловити вашими словами, оскільки вони  не завжди адекватні для потрібного вислову. Проте, коли ви вступите в нашу реальність, то ви поза сумнівом узнаєте, що ми – Істоти  Любові  і дійсно ви відчуватимете це. Це - стан існування, коли  мир і радість суміщені  і вони повинні бути вашими, коли ви еволюціонуєте  в повністю розвинену Істоту.

Я – СаЛуСа із Сиріусу  і радий  бути здатним розширити ваше розуміння часів, в які  ви зараз увійшли. Насолодіться ними, оскільки ви залишаєте  нижчі вібрації.

 Дякую СаЛуСа.
 Mike Quinsey Перекладач: Fedir 

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012