team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Wednesday, October 10, 2012

SaLuSa 10.10.2012

 

SaLuSa 10 жовтня 2012

Зараз все відносно тихо, хоча вам незабаром доведеться зіткнутися з важкими періодами. Але вони будуть короткочасними, і передбачаючи їх, ми подбаємо про те, щоб вони заподіяли вам як можна менше незручностей. Наші союзники знають, як близько вони знаходяться до досягнення своїх цілей, і як завжди, ми стоїмо за ними. Ви можете поміркувати про те, що фізичні зміни на Землі були далеко не такі катастрофічні, як передбачалося. Деякі можуть вказати на аварію в Фукусимi, але це була не природна подія, а сфабрикований напад. Насправді було багато землетрусів, що цілком нормально, і жоден з них не мав справді серйозних наслідків. Ми уважно стежили за такими подіями і звели до мінімуму їх наслідки.

Ми продовжуємо активно займатися питанням Розкриття, і вже в цьому році ви побачили набагато більше доказів нашої присутності, ніж раніше. Це відкриває шлях для повного Розкриття, і воно відбудеться до кінця цього року. Це призведе до сильної зміни вашої колективної свідомості і перемістить вас в Нову Еру. Як ви вже знаєте, ми можемо багато чим поділитися з вами, що просуне вас вперед величезними стрибками. Це буде чудовим часом для всіх нас, і ілюзії, в яких ви жили, будуть усунені. За допомогою різних контактів з вашими людьми за останні приблизно 60 років ми поступово привчали вас більше дізнаватися про нас. Зараз про нашу присутність добре відомо, і знайдеться дуже мало людей, хто би не чув про те, що наші кораблі відвідують вашу Землю.

Коли стане зрозуміло, що ми прийшли з миром, щоб допомогти вам, буде усунено останню перешкоду до прийняття нас. Страшні образи нас були навмисно навіяні вам, щоб ви перебували в страху, і вони більше не будуть мати таку силу. Ми вже знаємо, яким світовим лідерам можна довіряти, і Барак Обама в перших рядах. Здається, що нам неодноразово потрібно повторювати, щоб переконати деяких людей, що це високорозвинена душа, просто чекає слушного моменту для початку своєї місії. Він об'єднає весь світ і підготує ґрунт для нашого прибуття. Скептикам недовго залишилося чекати, щоб переконатися, що ми говоримо правду. Як тільки ми зможемо звернутися до вас і пояснити наші завдання  привести вас до благ Вознесіння, ваші мрії стануть реальністю. Дуальність стане історією, і у вас настане прекрасне нове життя, в якому пануватимуть мир і гармонія.

Тому зараз ви знаходитесь в періоді великих очікувань, і вони будуть виправдані, як вам і обіцяли. Ваші теперішні уряди продовжують дотримуватися своєї звичайної практики заперечення всього того, що ви знаєте як правду, і мас-медіа слідують цьому прикладу. Але все це незабаром зміниться, і істина вийде назовні. Багато хто продали свої душі, щоб зачепитися за свої посади, і просто роблять те, що їм рекомендують робити. Ви повинні по-справжньому бути здатними насолоджуватися вільним волевиявленням, а не покірно виконувати несправедливі закони, спрямовані на те, щоб змусити вас мовчати. У найближчому майбутньому відбудеться переоцінка ваших законів, і ті, які не відповідають вашим правам, будуть усунені.

Як ви можете собі уявити, багато чого належить зробити, але ми повністю готові до цього. Ми вже знаємо, де потрібно зробити дії, і з їх здійсненням не буде жодної затримки. Звичайно ж, і ви будете брати активну участь у нашій спільній діяльності, так що будьте впевнені, що ми знаємо, кого ми можемо закликати на допомогу. До того часу Темні сили будуть усунені, і робота може бути розпочата безперешкодно. Різні мови не представляють для нас ніяких труднощів, так як ми зчитуємо вас телепатично, і це є нашим звичайним способом контакту з вашими людьми. З часом ви також навчитеся телепатії, і розмовні мови зникнуть. Минулі свідоцтва покажуть, що ми знали ваші питання, коли вони ще формувалися у вашому розумі, і відповідали на них до їх озвучування.

Ваше майбутнє - бути такими ж, як ми, і ви станете Галактичними Істотами зі всіма якостями, які ми зараз проявляємо. Наприклад, ми не відчуваємо втоми, як ви, тому що ми знаходимося в більш високих вібраціях. Тим не менш, ми можемо зайнятися деякими діями, щоб освіжитися, якщо захочемо. Ми також п'ємо напої, які є джерелом енергії, хоча ми це робимо з навколишньої енергії. Насправді, в більш легкому тілі вам не потрібно буде приймати важку їжу, і ви зможете їсти легку їжу швидше для розслаблення. У нас є те, що ви могли б назвати, фруктові напої, які дуже поживні, але не містять алкоголь. Ми вважаємо його отрутою, і ви не знайдете його на нашому рівні існування. У вас взагалі не буде ніякої потреби у важкiй їжі, і ми, звичайно ж, не їмо тварин.

Так як у вищих вимірах ви будете насолоджуватися повноцінним здоров'ям, ви зрозумієте, що вам не потрібні будуть ліки або навіть хірургія, так як наші методи набагато більш просунуті, ніж ваші. Ми застосовуємо колір і звук для зцілення, що набагато більш ефективно і не має таких побічних ефектів, як у ваших методах лікування. Зачекайте, поки на Землі не з'являться Міста Світла, і тоді ви самі переконаєтеся в тому, що ми вам описали, і навіть більше. Ми так радi за вас і за те, що ви будете насолоджуватися, коли ми передамо вам наші технології. Життя буде сильно відрізнятися від того, що у вас є зараз, і воно чекає вас вже зараз.

Природно, ми хотіли б бути набагато ближче до вас, ніж зараз, але ми скористаємося одним з ваших виразів, який попереджає: «всього найкращого в житті варто почекати». Ви відчуваєте так багато стресу на Землі від тих зобов'язань, покладених на вас, і темпу просування життя. Все це зникне і не буде існувати в вібраціях, які приносять мир і гармонію. В них немає ніякої «роботи», як ви описуєте свої заняття, а ви робите те, що приносить вам задоволення для принесення користі всім іншим. Ви виявите, що у вас навіть ще більше свободи вирішувати, що робити зі своїми життями, і за свого високого рівня свідомості ви будете вибирати розумно.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і я говорю від імені всіх членів Галактичної Федерації Світла, бажаючи вам щасливого переходу і чудового досвіду проходження через процес Вознесіння. Весь Всесвіт буде стежити і посилати вам величезну любов, щоб допомогти вам у вашiй подорожі. З часом, ви зустрінетеся зі своїми друзями та сім'єю здалеку для грандіозного возз'єднання.

Дякую вам, СаЛуСа 
Mike Quinsey (Майк Квинсі)
Translator: IGOR Translations


·         ARABIC 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian·           FARSI  

·          Français
·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck 
·         HEBREW - NEW
·         MAGYAR/Hungarian
·         Italiano
·         日本語/Japanese  
·         KOREAN/Korean
·         Latviešú/Latvian
·         Lietuviškai/Lithuanian
·          Nederlands
·         NORSK/Norwegian
·          POLSKA/Polish
·         Português
·          Svenska
·         ROMANIAN
·         РОССИЯ/Russian
·         SLOVENSKY/Slovakian
·         TURKISH 
·          Ukranian -


Originals and translations of Galactic Messages available at
http://peacelovelove.blogspot.com/
http://www.galacticchannelings.com/
http://www.despertando.me/

 

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012