team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Wednesday, September 26, 2012

SaLuSa 26 september 2012

 SaLuSa 26 вересня 2012Як ви дізнаєтеся, час прискорюється, і пророцтва про глобальнi землетруси та іншi фізичнi явища зовсім не збуваються так, як було передбачено. За це ви можете дякувати себi, так як принісши Світло на Землю, ви також принесли і спокій. Але це не означає, що не буде ніяких фізичних змін, бо деякі неминучі. Утримуючи вібрації високими протягом наступних тижнів, ви можете зробити так, що у вас буде достатньо гладке завершення циклу. Звичайно, ми частково є причиною цього, і ми підтримуємо те, що можна назвати мирним часом. Так, у деяких країнах йдуть військові дії, але вони не переростуть у глобальну війну.

Може здатися дивним говорити, що ви досягаєте миру на Землі, але це так, бо все більше і більше людей вимагають його нарівні зі своєю свободою. Ви вже бачите останні протистояння в багатьох країнах, і військові демонструють своє переконання, що прийшла пора покласти край всім війнам. Вони розуміють, що крім самозахисту війна це безглуздий акт, який рідко робить тривалий вплив. Замість цього, війна викликає ненависть, і ті, чий народ і землі знищуються, будуть виношувати плани помсти, поки вони не будуть втілені. Це неправильно, Дорогі наші, що ви створили тероризм, який докучає всьому світу своїми шаленими актами самознищення і вбивства.

Ми б не хотіли, щоб ви роздумували над негативнiстью, яка все ще присутня у вашому світі, але вам потрібно зрозуміти, звідки вона відбулася. Природно, до цього доклали руку Темні сили, і, якщо озиратися назад у минуле, вони влаштували практично кожну війну між народами. Все це закінчиться разом з Піднесенням, бо ви переходите на рівень, на якому цей негатив не може існувати. Душі, які думають так само, хто не залишить свої прагнення до багатства і влади, залишаться в нижчих вимірах з іншими непросвiтленными душами. Тим не менш, вони не будуть залишені без Світла, і їм надаватиметься всіляка допомога по поверненню до нього. Одного разу вони повернуться, так як в остаточному підсумку будь-яка душа найде шлях до дому.

Тим часом шлях до Вознесіння відкривається, і зміни, необхідні для руху вперед, наближаються до свого втілення. В результаті цього справи зрушать з місця досить швидко, бо до вашого пункту призначення ще потрібно буде досягти певних цілей. Як ми говорили багато разів, ніщо не зупинить опускання завіси, і Іллюмінати назавжди підуть з ваших життів. Ваші рівні свідомості продовжують рости, і разом з одним великим стрибком вперед ви зрозумієте, що вознеслись. У вас не буде жодних сумнівів, ви будете знати, що сильно змінилися порівняно з тим, ким були раніше. Так що не давайте тривогам закрадатися у ваш розум, утримуйте перед собою своє бачення, і воно стане вашою реальністю.

Живіть у моменті Зараз і почекайте, поки не буде необхідно змінити свій спосіб життя щоб пристосуватися до Нової Ери, що проявляється. Ви будете знати напевно, коли вона настане, і на це «знання» ви зможете спиратися у своєму русі вперед. Ваше екстрасенсорне сприйняття буде більш гострим і підвищиться від нових енергій, які ви будете вбирати в себе. Варто подумати про те, що ваше тіло більше не буде піддано хворобам, що є найбільш бажаною зміною з усіх. Це буде одна з багатьох змін, яка відразу ж підвищить ваш рівень життя. Ми могли б сказати, що ви не жили ще до тих пір, поки не пізнали життя у вищих вимірах. Це було б правдою особливо відносно інших душ. Ви виявите, що всі об'єднані в Любові і Світлі, живучи разом в гармонії і благодаті.

Ми з Галактичної Федерації Світла говоримо з вами як ті, хто вже перебуває на тих рівнях, на які ви переходите. Ми живемо у щасливому середовищі, в якому всі форми життя взаємодіють один з одним. Між різними формами життя немає ніякого страху, і все базується на довірі. Тому ніхто не відчуває себе затиснутим або самотнім, а може вільно виражати себе у великій радості і щастi. Думки, пов'язані з нижчими вібраціями, ніколи не входять в наші уми, і ми звертаємо свою увагу на все, що є чистим і незаплямованим якимось негативним аспектом. Жити таким життям приносить стільки задоволення, і нам звичайно ж нiколи нудьгувати. Вам так багато всього відкриється для дослідження, і коли ви будете підноситися ще вище, то, як ви кажете, «тільки небеса будуть вашим межею».

Тому, Дорогі наші, з користю проводьте свої останні дні на цій Землі. На ній є ще стільки краси і місць, наповнених вищої енергією. Ті з вас, хто є сенситивом, знають, що я маю на увазі. Так само і деякі місця все ще залишаються сильно забрудненими, після століть схильності нижчим енергіям внаслідок воєн і конфліктів. Ці місця звичайно ж будуть остаточно очищені перед Вознесінням, і насправді така робота вже почалася. Щоб допомогати вам, ми можемо діяти за межами Землі, але коли ми зможемо зустрітися з вами, цю роботу можна буде виконувати спільними зусиллями. Матінка Земля була дуже терплячою істотою в цей останній період ваших життів. Вона вітає і приймає контакт з вами, а також ваше повернення до часів, коли ви всі жили набагато тісніше. Це знову настане в найближчому майбутньому, коли ви зрозумієте взаємини з усіма формами життя.

Ви були створені і поміщені на Землю для того, щоб насолоджуватися всією величчю і красою Творця, а також для того, щоб навчитися, як допомагати один одному. На жаль, в пізні періоди ви віддалилися від Природи і забули, як сильно ви потребуєте один одного. Це змінюється, і багато хто визнають те місце, яке людина займає на Землі, а також важливість його заступництва відносно всього життя. Буддисти відомі своїм розумінням цього, і вони продемонстрували, що можна зробити, коли ви перебуваєте в гармонії з природою. Деякі з вас також це знають і є гарним прикладом для інших, хто шукає справжніх взаємин з Природою.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і я прошу вас йти вперед з великою впевненістю. Нічого боятися, коли мова йде про Нову Еру, адже це саме те, чого ви хочете. Ми готуємося з'явитися перед вами за будь-яких допустимих обставин, і ми зробимо це так, щоб не викликати страху. Зовсім навпаки, адже ми прийшли до вас з Любов'ю і Світлом.

Дякую вам, СаЛуСа 
Mike Quinsey (Майк Квинсі)
Translator: IGOR Translations


·         ARABIC - UPDATED 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian·           FARSI  -  NEW
·          Français
·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck UPDATED
·         HEBREW - NEW
·         MAGYAR/Hungarian
·         Italiano
·         日本語/Japanese  
·         KOREAN/Korean
·         Latviešú/Latvian
·         Lietuviškai/Lithuanian
·          Nederlands
·         NORSK/Norwegian
·          POLSKA/Polish
·         Português
·          Svenska
·         ROMANIAN
·         РОССИЯ/Russian
·         SLOVENSKY/Slovakian
·         TURKISH 
·          Ukranian -


Originals and translations of Galactic Messages available at
http://peacelovelove.blogspot.com/
http://www.galacticchannelings.com/
http://www.despertando.me/

 

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012